The Language Gallery

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Language Gallery, dünya çapında birçok yerde dil kursları vermektedir. Londra, Manchester, Birmingham, Vancouver ve Toronto'daki okullarla bağlantıları ve öğrenme sürecine interaktif yaklaşımıyla gurur duyan Language Gallery'nin tüm okulları bulundukları şehirlerin merkezinde bulunmaktadır. Her okuldaki güçlü topluluk duygusu, hangi hedefi seçerseniz seçin, yerleşmekte sorun yaşamayacağınız anlamına gelir. Çok kültürlülüğü ve hoşgörüyü kutlayan tüm personel ve öğrenciler için eşit fırsatlar sunmak, akademik mükemmelliğe ulaşmayı kendine hedef belirlemiş Language Gallery, öğrenme deneyimine eğlenceli ve anlamlı sosyal etkinlikler sunarak tüm öğrencilerine dil becerileri, deneyim ve topluluk duygusu sağlamayı amaçlamaktadır.

Dil Eğitimi

"Tutkulu, iyi hazırlanmış ve dinamik" Language Gallery'nin öğretmenlerini tanımlamanın en iyi yoludur. Hepsi CELTA veya TESOL öğretmen eğitimi almış ve birçoğu da bir DELTA veya MA için çalışıyor veya çalışıyor. Language Gallery'nin benimsediği öğrenim modelinde öğrencilere bir görev, sorun, etkinlik veya konu verilir. Öğrenciler görev üzerinde birlikte çalışır ve gerçekçi bir dil uygularlar. Görevi çözmek için kullanılan dilde belirli bir dil noktasını keşfederler.

Konaklama

Öğrencilerinin yabancı bir ülke de dil eğitimi alırken rahat ve güvenli bir konaklama almalarının çok önemli olduğunu bilen Language Gallery öğrencilerine farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

Aile Yanı

Language Gallery okulları çok kültürlü şehirlerde bulunduğundan, farklı geçmişlere sahip ailelerle kalma fırsatını yakalayabilirsiniz. Burada bir aile ortamında yaşayarak yerel kültürü ve dili birinci elden deneyimleme fırsatı bulacaksınız. Aile yanında konaklama, İngilizcenizi sınıf dışında pratik yapmak için harika bir seçenektir. Tüm aile yanı evler temiz ve konforlu bir oda sunar ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için farklı yemek planları mevcuttur.

Öğrenci Rezidansları

Language Gallery öğrenci rezidansları, bütçenize uygun bir dizi oda ve fiyat sunmaktadır. Güvenli konaklama seçenekleri her şehirde elverişli bir konumdadır ve dünyanın her yerinden öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Salonlarda yaşamak, eğitim aldığınız şehrin tadını çıkarırken bağımsız yaşamaya ve diğer uluslararası öğrencilerle sosyalleşmeye olanak sağlamaktadır.

Paylaşımlı Evler

Kendi yemeğinizi pişirdiğiniz konaklama yerlerini dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler veya genç profesyoneller ile paylaşın. Language Gallery bütçenizi ve konum ihtiyaçlarınızı karşılayacak ideal daire paylaşımını ayarlamaktadır.

Sosyal Aktiviteler

İngilizce becerilerinizi geliştirirken kültürel ve tarihi yerleri gezin ve  heyecan verici sosyal hayatı deneyimleyin. Organize edilen geziler aracılığıyla diğer öğrenciler ile etkileşime geçerek İngilizcenizi geliştirebilir ve deneyimlerinizin tadını çıkarabilirsiniz. 

Kuruluş Tarihi

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • General English
  • English for Work
  • IELTS Preparation
  • One-to-One
  • Group Courses
  • University Pathway Programme
  • English Electives
  • Evening Courses

Akreditasyonlar

british_council
languages_canada
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1