Sprachcaffe

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Sprachcaffe 30 yıldan beri dünyanın her tarafından gelen her yaştan insana ister capcanlı kent merkezlerinde isterse rengarenk sahil bölgelerinde dil eğitimi veren lider kuruluşlarından biri olmuştur. Binlerce Sprachcaffe öğrencisi, yüksek standartlardaki dil kurslarından daha fazlasını bulmanın keyfini yaşamışlardır. Sprachcaffe Languages PLUS gerçek bir dil öğrenme deneyiminin sadece sınıftaki derslerle değil, aynı zamanda gidilen ev sahibi ülkenin yaşam tarzının ve ritminin de yaşanmasıyla elde edileceğine inanmaktadır. Bu şekilde dili etkin olarak öğrenmek ve aynı zamanda o ülkenin geleneklerini ve yaşam tarzını keşfetmek mümkün olmaktadır. Eğitim süresinde amacınız ne olursa olsun, sizin başarılarınızdan sorumlu olduğunu düşünen Sprachcaffe derslere başlamadan önce bir düzey belirleme sınavı yaparak sizin en uygun eğitim programına başladığınızdan emin olmaktadır. Dönem ortalarında yapılan düzenli testlerle ise dil seviyelerindeki ilerlemeler ölçülmekte ve doğru yönde ilerleme sağlandığından emin olunmaktadır.

Dil Eğitimi

Eğitmenlerinin en önemli sermayeis olduğuna inanan Sprachcaffe'nin tüm eğitmenlerinin nitelikli profesyoneller olduğu su götürmez bir gerçektir. Eğitmenler oldukça yüksek motivasyona sahip, kendilerini en iyi standartlarda dil eğitimi vermeye adamış kişilerden oluşmaktadır. Her biri, öğrencilerin her birinin farklı ihtiyaçlarını dikkate alacak şekilde tasarlanmış bir kurs programını takip eder. Başlama tarihinizden önce kelime ve dil bilginizi kapsayan bir dil değerlendirme testi yapılmaktadır. Bu test sizinle aynı seviyedeki öğrencilerin olduğu bir sınıfa yerleştirilmenizi sağlamaktadır.

Konaklama

Sprachcaffe Languages PLUS  iyi bir konaklamanın keyifli bir dil eğitimi için önemli bir etken olduğunu bilmektedir. Misafirlerinin yıllık izinlerinin çoğunu onlarla geçirdiğinin farkında olan Sprachcaffe. Bu nedenle öğrencilere sadece sınıf, kitap, bilgisayar değil, aynı zamanda konforlu ve nezih konaklamalar da sunmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

Sprachcaffe Daireleri

Aynı daireyi farklı ülkelerden gelen uluslararası öğrencilerle paylaşmak, hedeflediğiniz dilde iletişim kurma konusunda sizi cesaretlendirecek ve konuşmanızı geliştirecektir. Tam donanımlı daireler genellikle gittiğiniz ülkeye göre döşenmiştir ve çoğunlukla yemek servisi içermemektedir. Tek ve çift kişilik odalar mevcuttur.

 • Standart Daireler: Ekonomik bir konaklama tercih eden öğrenciler için idealdir. Tam donanımlı mutfak ve banyoya sahip dairelerin bazıları kampüsün içinde ya da okul dışında yer almaktadır. Bazı lokasyonlarda kahvaltı, YP ve TP yemek servisi ek ücret ile sunulmaktadır.
 • Konfor Daireler: Konfor daireler lokasyon, büyüklük, mobilya ve eşyalar bakımından daha iyi standartlara sahiptir. Temizlik servisi daha sıktır (genellikle haftada 2 kez). Bazı lokasyonlarda kahvaltı, YP ve TP yemek servisi ek ücret ile sunulmaktadır.

Sprachcaffe Aile Yanı

Eğer gittiğiniz ülkenin sunduğu dil eğitimi olanaklarının yanı sıra yaşam tarzı, gelenekleri ve kültürüyle de ilgileniyorsanız aile yanı konaklama sizin için mükemmel bir seçenektir. Aile yanı konaklamalarında bir çok seçenek mevcuttur, aileler tek kişiden oluşabilir, çocuklu veya çocuksuz olabilirler.

Sprachcaffe Club Village & Okul Yurtları

Okulların çoğu yurt konaklaması sunmaktadır. Öğrenciler “büyük bir aile” gibi tek bir çatı altında birlikte yaşamakta ve öğrenmektedirler. Gittiğiniz şehirlere bağlı olarak standart veya konfor konaklama, tek ya da çift kişilik oda seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Kahvaltı, YP veya TP yemek servisi ek bir ücret karşılığında bazı lokasyonlarda sunulmaktadır.

Sosyal Aktiviteler

Sprachcaffe Languages Plus’ın sunduğu farklı aktivite programları sayesinde boş vakitlerinizde dahi öğrenmeye devam ediyor olacaksınız. Çünkü Sprachcaffe öğrencilerin mükemmel bir dil kursundan çok daha fazlasını beklediklerini bilmektedir. Ders bitimlerinde aktivite programlarına göz atmayı unutmayın: İster gittiğiniz ülkedeki gezilere katılın, ister dans kursuna ya da akşam eğlencelerine katılın - her zaman öğrendiğiniz dili pratik yapma şansını bulacaksınız!

 

Kuruluş Tarihi 1983

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

 • Part-Time Course
 • Standard Course
 • Standard English Plus Course
 • Intensive Course
 • Super Intensive Course
 • Individual Course
 • Elective / Study Club
 • Academic Term / Exam Preparation
 • Language for Work
 • FCE/CAE
 • TOEFL
 • IELTS
 • TestDaF
 • DELE
 • DELF
 • CILS

Akreditasyonlar

accet
languages_canada
alto
alto
feltom

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1