New York Language Center
Manhattan Uptown

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

 • Okul Tipi: Şehir Merkezi
 • Okul Kapasitesi:-
 • Sınıf Mevcudu:Maksimum 15 öğrenci

Yükselen gökdelenler arasında konumlanan yeşil alanlar her zaman büyüleyicidir ve pek azı New York’un gözdesi Central Park ile boy ölçüşebilir. Sanattan mimariye, spordan gece hayatına kadar bu muhteşem şehirde yapılacak çok şey var. NYLC Manhattan, Uptown Dil Okulu, Upper West Side'ın güzel semtinde yer almaktadır. Bu bölge, savaş öncesi yakışıklı binalarda bulunan büyüleyici mağazalar ve restoranlar ile doludur. Central Park, Columbia Üniversitesi ve Riverside Park yürüme mesafesindedir. Times Meydanı ve Midtown, Manhattan da metroyla sadece 15 dakika uzaklıktadır.


 • Modern sınıflar
 • Merkezi Konum
 • Yürüme mesafesi konaklama
 • Öğrenci bilgisayar odası
 • Ücretsiz wifi
 • Kahve makinesi
 • Otomat makinesi
 • Kahve makinesi
 • Kolay ulaşım
 • Yemekhane
 • Sigara içme alanı

Sunulan Programlar

 • Intensive English
 • General English
 • özel ders

Sosyal Aktiviteler

Tüm New York Language Center öğrencileri, tümü fakülte üyeleri tarafından yönetilen çok çeşitli kültürel ve sosyal etkinliklere katılma fırsatına sahiptir. Okul ayrıca hiçbir ek ücret ödemeden atölye çalışmaları ve eğitim yardımı da sunmaktadır. New York City dünyanın başkentidir ve sosyal aktivite programı bunu yansıtır. New York'ta geçirdiğiniz zamanı unutulmaz kılmanıza yardımcı olacak tam zamanlı bir öğrenci yaşam yöneticisi de öğrencilerin hizmetindedir. Aktivite programı okul etkinlikleri, kültürel ve rekreasyonel aktivitelerin yanı sıra New York dışında Washington D.C., Niagara Şelaleleri ve Philadelphia gibi yerlere isteğe bağlı hafta sonu gezileri içerir. Öğrenci yaşamı müdürü, New York dışındaki yerlere gezi rezervasyonu yapmanıza yardımcı olabilir. 

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Gerçek bir New Yorklu'nun evinde yaşayın ve sınıf dışında İngilizce konuşma pratiği yapın! Aile yanında konaklama Manhattan, Brooklyn, Queens ve New Jersey'de mevcuttur. Ev sahibi ailelerin tamamı toplu taşıma araçlarına yakın yaşamaktadır. Tüm standart odalara sade bir kahvaltı dahildir. Ek ücret karşılığında akşam yemeği seçenekleri eklenebilir. Yemek hizmetinin dışında temiz havlu, haftada bir kere çamaşır yıkama ve temiz çarşaf gibi öğrencilerin kişisel ihtiyaçlarını karşılayan hizmetler de sunulmaktadır. Öğrencilerden beraber kaldıkları ailelerin kurallarına uyum sağlamaları beklenmektedir.

Öğrenci Rezidansları

Öğrenci rezidansı konaklama seçeneği özgürlüğüne düşkün öğrenciler için en ideal konaklama seçeneğidir. Öğrenciler bu konaklama seçeneğinde lüks ve son teknoloji imkanlarla donatılmış tesislerde dünyanın dört bir yanından gelmiş diğer öğrencilerle birlikte kalarak hem İngilizce pratik yapma hem de farklı kültürleri birinci elden deneyimleme fırsatı elde etmiş olurlar. Bu konaklama imkanında seçeneğe bağlı olsa da genellikle yemek hizmeti sunulmaz. Öğrencilerin yeme ihtiyaçlarını onların hizmetine sunulmuş tam teşekküllü mutfaklarda kendileri gidermeleri beklenir. Yemek hizmetine ek olarak öğrencilerin temiz havlu ve çarşaf gibi ihtiyaçları da giderilmektedir.

Öğrenci Evleri

Ulusararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hotel

Eğer bir otelin rahatlığını ve imkanlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

Apartman Dairesi

New York Language Center daireleri, mobilyalar, çarşaflar, mutfak gereçleri ve wi-fi ile donatılmış temiz, güvenli binalardadır. Bu daireler özellikle öğrenciler için kiralanmaktadır. Bağımsızlığına düşkün öğrenciler birebir olan bu konaklama imkanında yemek hizmeti sunulmamaktadır. Brooklyn ve Queens'de mevcut olan bu konaklama imkanı New York Language Center tarafından sunulan en ekonomik konaklama imkanıdır.

Fotograf Galerisi

Harita

Sokak Görüntüsü

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1