New York Language Center

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

New York Language Center'ın misyonu iki yönlüdür: uluslararası öğrencilere hedefleri ister akademik, ister profesyonel veya kişisel gelişim olsun, destekleyici, dostane bir ortamda yüksek kaliteli, uygun fiyatlı İngilizce dersleri sağlamak ve öğrencilere Amerikan kültürünü öğretmek. Aynı zamanda NYLC, göçmen New Yorklulara ihtiyaçlarını karşılayan ve çocuklarını yaşadıkları, çalıştıkları ve eğittikleri toplumun bir parçası olmaya hazırlayan ESL sınıfları sağlamayı taahhüt etmektedir New York Dil Merkezi'ndeki müfredat, öğrencilere hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak gerekli dil araçlarını sağlayarak bu misyonu desteklemek üzere tasarlanmıştır. New York Dil Merkezi en üst düzeyde mükemmellik ve hizmet vermeyi taahhüt eder.

Dil Eğitimi

NYLC eğitmenlerinin New York Eyalet Eğitim Departmanı'nın titiz standartlarını karşılamasını ve aşmasını şart koşmaktadır. Tüm eğitmenler son derece deneyimlidir ve her biri NYLC ile öğretimden önce kapsamlı bir yönelimi tamamlamalıdır. Ayrıca, eğitmenler etkinliğini sağlamak için bir denetim otoritesi tarafından sürekli olarak gözlemlenir. Öğrenci merkezli bir eğitim modelini benimseyen NYLC öğrencilerine kaliteli İngilizce dil eğitimi sunuyor.

Konaklama

New York City'de uygun fiyatlı ve konforlu konut bulmak zor olabilir. Öğrenciler şehre biraz daha kolay yerleşmelerine yardımcı olmak için New York Language Center, kayıtlı öğrencilerine konut yerleştirme imkanı sunmaktadır.

Aile Yanı 

Gerçek bir New Yorklu'nun evinde yaşayın ve sınıf dışında İngilizce konuşma pratiği yapın! Aile yanında konaklama Manhattan, Brooklyn, Queens ve New Jersey'de mevcuttur. Tüm ev sahibi aileler toplu taşıma araçlarına yakın bir yerde yaşamaktadır. Tüm standart odalara sade kahvaltı dahildir. Akşam yemeği seçenekleri ek ücret karşılığında eklenebilir.

Paylaşımlı Daireler

Öğrenciler paylaşımlı daire konaklama imkanı ile birlikte aile yanı konaklama imkanına kıyasen daha özgür bir tecrübe yaşayacaklar. Öğrencilerin kendi odalarına ek olarak ortak alanlarda uluslar arası arkadaşlıklar edinmesine imkan sağlayan bu konaklama seçeneğinde yemek hizmeti sunulmamaktadır.

Student Residence

Tamamıyla öğrencilerin konforu ve ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış öğrenci rezidansları öğrencilere mükemmel bir konfor ve bağımsızlık sunuyor. Öğrenciler sosyalleşmek için bir çok fırsat bulabileceği gibi aynı zamanda yarım pansiyon veya tam pansiyon seçeneklerine bağlı olmak üzere ek hizmetlerden de faydalanabilmektedirler.

Sosyal Aktiviteler

Bütün New York Language Center merkezlerinde öğrencilere uzman ekipler tarafından yönetilen çok çeşitli sosyal aktiviteler ve atölye etkinlikleri sunulmaktadır. Dünya'nın en büyük kozmopolitan şehirlerinden birisi olan New York'ta dil eğitimi alan öğrencilerin New York deneyimini daha da etkili hale getirmek için düzenlenen bu aktiviteler, fiyatlara dahil değildir ve her türlü hobiye ve zevke sahip öğrencilere hitap etmektedir.

Kuruluş Tarihi 1985

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • Evening Intensive Language Program
  • Intensive Language Program
  • Semi-Intensive Language Program
  • Weekend English
  • veryday English Program
  • ESL Part-Time Program
  • Private Lessons

Akreditasyonlar

english_usa
cea

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1