Frances King

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Frances King 1973 yılında Londra'da kuruldu. Mükemmelliğe olan bağlılığı ile yılda yaklaşık 4000 öğrenciyi ağırlayan lider bir İngilizce dil okulu haline gelmiştir. Londra okulu, Londra'nın merkezindeki güzel bir bölüm olan Kensington'da. Frances King ister genel İngilizce ister IELTS / FCE / CAE sınav hazırlığı eğitimi alıyor olsun, her yaştan yetişkin öğrenci için keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak aktiviteler ve konaklama imkanları sunan yüksek kaliteli İngilizce dil kursları sunmaktadır. Ayrıca aileler ve çocuklar için İngilizce dil kursları sunan Frances King'in Kensington'da gençler için bir yaz kampı da bulunmaktadır.

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen Frances King, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. Frances King farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

General English: General English günlük İngilizcede akıcılık ve doğruluk elde etmek isteyen her yaştan yetişkin için mükemmel bir kurstur. Dinleme ve konuşmaya odaklanarak, gerçek yaşam koşullarında dil öğrenerek ve uygulayarak dört dil becerisini (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) geliştirin.

General and Business English: General and Business English iş hayatında kariyer planlayanlar ve iş yerinde İngilizce kullanmaya hazırlanmak isteyenler için mükemmel bir kurstur. İş İngilizcesini uluslararası bir dil olarak kullanmak ve becerilerine odaklanarak, General English kursunu günlük İngilizce'de akıcılığınızı geliştirerek, Business English kursu ile birleştirin.

IELTS Examination: IELTS Examination IELTS sınavında başarıya hazırlanmak isteyenler için mükemmel bir kurstur. Uluslararası kabul gören bu yeterlilik, gelecekteki istihdam veya İngilizce konuşan bir üniversiteye girişte yardımcı olacaktır.

Konaklama

Kendinizi mutlu ve rahat hissedeceğiniz Londra ve Dublin'deki konaklamanız için doğru konaklama türünü seçmek çok önemlidir ve Frances King bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için dikkatlice çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Aile Yanı

Aile Yanı konaklama imkanı İngilizce veya İrlanda yaşamı ve kültürü hakkında bilgi edinmenin ve İngilizce pratik yapmanın en iyi yoludur. Konumları, evlerinin kalitesi ve temizliği ile 'evden uzakta bir ev' için aile yanında konaklama en uygun olan konaklama seçeneğidir. Bu konaklama imkanında üç farklı kategori bulunmaktadır: Standart, Premium ve Lüks. Verilen hizmetler bu kategorilere göre değişiklik göstermektedir.

Öğrenci Rezidansı

Bağımsız bir yaşam tarzı için öğrenciler, genç çalışanlar ve profesyoneller için mükemmel olan bu konaklama imkanı toplu taşıma veya yürüyerek Londra ve Dublin'deki okullara yakın olan merkezi konumlarda bulunmaktadır. Kendi özel banyonuzla konforlu odalar ve mutfak veya yemek fiyata dahildir.

Paylaşımlı Daireler

Keyifli bir yaşam tarzı için daireleri diğer gençlerle paylaşın. Fiyatları öğrenciler ve genç çalışanlar için uygun olan daireler sade döşenmiş odalar, ortak mutfak ve banyolara sahiptir.

Kuruluş Tarihi 1973

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

İngiltere

İrlanda

Sunulan Programlar

  • General English
  • English For Your Education
  • English For Your Career
  • Family Programmes
  • Teenager Programmes
  • One-to-one Courses

Akreditasyonlar

british_council
acels
marketing_english_in_ireland
quality_english
ialc
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1