English in Chester

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

English in Chester öğrenciler sayesinde bugünkü haline gelen bir topluluktur. Öğretmenler ve personel bu topluluğun çok önemli parçalarıdır. Chester'da İngilizce çalışan bazı harika, akıllı insanlara sahip olduğu için kednini şanslı gören English in Chester'ın eğitim kadrosunun çoğu on yıldan fazla bir süredir okulda çalışmaktadır. Hepsi, kaliteli eğitim verebilmeleri adına pek çok lisans ve belgeye sahiptir. Öğrenciler topluluğun öğretmenlerle eşit derecede önemli bir parçasıdır. English in Chester herkesi bir birey olarak görmekte ve Chester'a vardıkları andan itibaren okulun hayati bir parçası olduklarını hissetmelerini istemektedir.

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen English in Chester, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. English in Chester farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

General English: General English etkin iletişim kurma yeteneğinizi geliştirmeyi amaçlamaktadır. Dilin tüm yönleri, konuşma ve dinleme üzerine vurgu ile kaplıdır. Bu özenle yapılandırılmış ve esnek kurslar, size çeşitli öğleden sonra dersleri arasından seçim yapma fırsatı verir. Bu öğrenmenizi geliştirir ve kişiselleştirir.

The 25+ Course; The 25+ Course English in Chester'ın Dil Eğitim Merkezimizde yürütülmektedir. Burası ana okulun karşısındaki ayrı, tarihi bir binadır. Merkez, iPad'ler, Apple TV'ler ve projektörler dahil olmak üzere iyi eğitim ve teknoloji olanaklarıyla rahat bir öğrenme ortamı sağlar. Bir bilgisayar odası ve bina genelinde Wi-Fi internet erişimi mevcuttur. Öğrenciler ve eğitmenler geniş salonda ücretsiz çay ve kahve yapma imkanı ile tanışabilir, okuyabilir, rahatlayabilir ve keyfini çıkarabilir.

Cambridge Examination Preparation: Genel İngilizce kurslarında A2 / B1 seviyesindeyseniz, KET ve / veya PET sınavlarına girmenizi öneririz. Hazırlık sınavı yılda üç kez verilen sınavdan 4 hafta önce yapılır. Sınav giriş ücreti alınmaktadır. Tarihler ve ücretler için okulla irtibata geçin.

Konaklama

English in Chester'da mükemmel bir konaklama / refah hizmeti verilmektedir. Ayrıca heyecan verici, ilginç ve aktif bir sosyal yaşam için birçok fırsat sunulmaktadır.

Aile Yanı 

Öğrencilerin % 90'ından fazlasının tercih ettiği aile yanı konaklama imkanı  insanlarla tanışmanın, İngilizcenizi geliştirmenin ve kültürümüz hakkında daha fazlasını keşfetmenin en iyi yoludur. Aile yanı konaklama imkanı yarım pansiyon kahvaltı ve akşam yemeği servisi yapmaktadır. Ayrıca, oda ve kahvaltı bazında konaklama imkanı da sağlanmaktadır. Ailenizle daha fazla etkileşim ve İngilizcenizi geliştirmek ve İngiliz kültürü ve gelenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için yarım pansiyon öneririz. Aynı zamanda uygun maliyetli bir seçenektir.

Öğrenci Rezidansı 

Waterside Court'ta ortak yaşam ve yemek alanları bulunan “kümeler” deki ayrı ayrı özel banyolu odalar bulunmaktadır. Tüm odalarda mini buzdolabı ve kasa bulunmaktadır. Tam donanımlı mutfaklarda bulaşık makinesi, mikrodalga fırın ve tüm olağan cihazlar bulunur. Çamaşır makineleri binanın içinde merkezi bir konuma sahiptir. Tüm yatak odalarında ve ortak alanlarda yüksek hızlı geniş bant WiFi mevcuttur. Her zaman güvenliği sağlayan sofistike bir erişim kontrol sistemi vardır. Waterside Court, University of Chester'daki bir rezidanstır ve yıl boyunca 18 yaş ve üstü öğrenciler için en az 2 hafta konaklayabilicekleri bir konaklama imkanıdır. 

Sosyal Aktiviteler

Sosyal aktivite ekibi, ziyaret edilecek yerler hakkında birçok bilgi ve tavsiyeye sahiptir ve kendi sosyal etkinliklerinizi düzenlemenize yardımcı olabilir. Bilgi paketleri, nereye gideceğiniz, oraya nasıl gideceğiniz ve ne göreceğiniz ve yapacağınız hakkında kapsamlı talimatlar sağlar. İngilizlerle Tanış programı, yerel topluluğa katılmanıza, İngiliz insanlarıyla tanışmanıza ve anadili İngilizce olanlarla İngilizcenizi geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Kuruluş Tarihi 1976

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

İngiltere

Sunulan Programlar

  • General English Courses (age 16+)
  • 25+ Courses
  • 25+ Courses
  • Examination Courses
  • 50+ Courses - Language Holidays for the Over Fifties
  • Summer Courses for Teenagers
  • Courses for Groups

Akreditasyonlar

british_council

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1