Emerald Cultural Institute

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

1986 yılında kurulan Emerald Cultural Institute, her yaştan ve dünya çapında 60'tan fazla ülkeden gruplara ve bireylere kaliteli dil, mesleki gelişim ve kültürel programlar sağlama konusunda 30 yılı aşkın deneyime sahiptir. 100.000'den fazla dil öğrencisini kapılarında memnuniyetle karşılayan ECI öğrencilerinin hepsinin farklı dil yeteneklerine, kişisel ilgi alanlarına ve akademik hedeflere sahip olduğunun bilincindedir. Bugün, DublinECI 'de 2, yıl boyunca eğitim veren merkezi ve İngiltere genelinde 9 yaz merkezi bulunan ECI öğrencilere çok çeşitli İngilizce dil kursları sunmaktadır. 30 yılı aşkın tecrübesi ECI'ya kurslarını geliştirirken, tesislerini seçerken ve sınıflarını tasarlarken proaktif olmayı öğretmiştir. her zaman geleceğe bakmakta ve eğitimdeki eğilimlere adapte olmakta, çalışma programlarını mevcut çalışma uygulamaları ve modern yaşam tarzları üzerine modellemektedir. 

Dil Eğitimi

Her seviyedeki öğrenciler, yüksek nitelikli ve deneyimli öğretmenler tarafından verilen ilginç ve zorlu derslerden yararlanır. Tüm kurslar, maksimum öğretmen iletişim süresi veren 60 dakikalık dersler vermektedir. İlerlemenin izlenmesi, sürekli değerlendirme ve öğrencilerden gelen geri bildirimler kaliteyi korumanın ve tüm öğrencilerin sürekli öğrenip gelişmesini sağlamanın ayrılmaz bir parçasıdır. Uzun süreli öğrencilere kaldıkları süre boyunca atanan öğretmenlerle bir mentorluk sistemi işletilmektedir. Tüm öğrenciler varışta yazılı ve sözlü yerleştirme sınavına girer. Uygun seviyeye yerleştirildiklerinde, öğretmenler ve akademik ekip program boyunca her öğrenciyi ilerlemeyi izlemek için destekler. Her öğrencinin seviyesini değerlendirmek için Ortak Avrupa Diller Referans Çerçevesi (CEFR) kullanılmaktadır.

Konaklama

Emerald Cultural Institute'daki kurslara katılan öğrenciler çok çeşitli yüksek kaliteli konaklama seçenekleri arasından seçim yapabilirler. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir:

Öğrenci Rezidansı

Üniversite veya kolej kampüslerinde konaklama imkanı sunulmaktadır. Konut tipi, dairelerden ortak olanaklara sahip tek veya çift kişilik odalara kadar değişebilir. Alexandra College kadın rezidansında, yerinde güvenlik ve CCTV ile en yüksek standartlarda bitmiş tek ve ortak yatak odaları seçeneği sunulmaktadır. Prestijli Alexandra College bölgesinde benzersiz bir konumda, Palmerston Park Okuluna kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Milltown LUAS (tramvay) durağı Alexandra College'ın kapılarındadır ve Milltown'dan Stephen’ın Green LUAS durağına giden tramvayla yolculuk yaklaşık 7 dakika sürer ve yeni Merrion Square Okulumuza kolay erişim sağlar.

Aile Yanı

Ev sahibi bir ailenin yanında olmak, öğrencilere dil becerilerini doğal ve günlük bir bağlamda geliştirmek için mükemmel bir fırsat verir. Ev sahibi aile deneyimi, öğrencilerin çalıştıkları yerin yaşam tarzı ve kültürünü öğrenebilecekleri ve İrlanda misafirperverliği ile ilk elden karşılaşabilecekleri en iyi yollardan biridir. Bu konaklama imkanında seçeneğe bağlı olarak değişmekle beraber yemek ve öğrencilerin temel ihtiyaçlarını karşılayan hizmetler sunulmaktadır. 

Kuruluş Tarihi 1986

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • General & Examination Courses
  • Academic Year
  • Specialised & Business Courses
  • Courses For Teachers
  • Summer Courses

Akreditasyonlar

acels
eaquals
quality_english
ialc

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1