Capital School of English

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Her öğrenci Capital School of English'in kalbindedir ve bir öğrencinin eğitim süresi boyunca kişisel destek yoluyla bireysel bir öğrenme deneyimi yaratmaya inanmaktadır. Okulda profesyonel, sıcak ve samimi bir ortam yaratmanın gururunu yaşayan CSE'de öğrenciler sıcak bir karşılama alır ve İngilizce öğrenirken, diğer öğrencilerle hızlı bir şekilde tanışmalarını ve her zaman bir personelden yardım isteyebileceklerini bilirler. Her öğrencinin potansiyellerine ulaşması için dil öğrenimini geliştirmeye yardımcı olmak CSE'nin misyonlarından birisidir

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen Capital School of English, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. Capital School of English farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

General English: General English kursları öğrencilerin İngilizce'sini tüm yönlerini geliştirmeyi amaçlamaktadır.  Bu kursun hedefi öğrencilerin dil becerilerini ve İngiliz kültürünün farkındalığını geliştirmek ve öğrencileri hem sınıf içinde hem de dışında öğrenme deneyimlerini kontrol etmeye teşvik etmektir.

Exam Preparation: Capital School of English Akademik IELTS testine odaklanmaktadır, ancak öğrendiğiniz beceriler Genel IELTS testi dışında da kullanılabilir. İngilizce konuşulan bir ülkede okul öncesi, lisans veya lisansüstü düzeyde eğitim almak istiyorsanız IELTS'e ihtiyacınız olacaktır. IELTS, İngiltere, Avustralya, Kanada ve Yeni Zelanda'daki çoğu üniversite tarafından kabul edilmektedir. Ayrıca Ivy League kurumları da dahil olmak üzere binlerce ABD üniversitesi tarafından kabul edilmektedir.

Konaklama

Aile Yanı

Capital School of English'te aile yanında konaklama seçeneği en popüler konaklama türüdür ve öğrencilere sade bir ortam ve güvenli ve güvenli bir ortam sağlayacak İngilizce konuşmacılarla kalarak İngilizce pratik yapma fırsatı sunar. Öğrencilere kahvaltı ve akşam yemeğinin yanı sıra pek çok hizmet sunulur. Bunlardan bazıları haftalık çamaşır yıkama hakkı, temiz çarşaf ve havlu ve ortak banyoya erişim gibidir.

Öğrenci Rezidansı

Yaz Dönemi boyunca (1 Temmuz 2019 - 23 Ağustos 2019), Capital School of English'teki Bournemouth Üniversitesi yetişkin öğrencileri ile işbirliği içinde Bournemouth şehir merkezinde bulunan uluslararası bir öğrenci yurdunda kalabilirler. Bir evde kalmak, bağımsız olarak yaşarken okulda okuyan diğer öğrencilerle tanışmak için harika bir yoldur. Öğrenciler kendi yemeklerini kendileri pişirir ve haftalık oda temizliği, bozuk para ile çalışan çamaşır makinaları, 7/24 güvenlik gibi pek çok hizmete de erişebilmektedirler.

Sosyal Aktiviteler

Capital School of English, İngilizce kültürüne tamamen adapte olma ve sınıf dışında dil becerileri uygulama fırsatı sunar. Sürekli değişen Sosyal Programı, herkes için bir şeyler olmasını sağlar, eğlenceli ve tatmin edici deneyimlerle çalışma potansiyelini en üst düzeye çıkarır. 7 inanılmaz kilometrelik altın kumlu plaj, 95 muhteşem kilometrelik sahil şeridi, 100 olağanüstü kilometrekare orman… Doğal güzellik güneyliler için bir meslek ve Bournemouth'un kozmopolit kültüründen ve çeşitli olanaklarından çıkmak istediğinizde tam orada.

 

Kuruluş Tarihi 2003

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

İngiltere

Sunulan Programlar

  • General English
  • Future Success
  • English+ Courses
  • Young Adult Summer English
  • Cambridge English Exam Courses
  • IELTS English for Work
  • One-2-One Tuition
  • Mini Stay/ Groups Programme

Akreditasyonlar

british_council
quality_english
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1