Brighton Language College

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

1995 yılında kurulmuş olan BLC, 2015 yılında 1000m2'nin üzerinde modern tesisler ve sınıflarla yeni tesislere taşınmıştır. Şehir merkezinde, Royal Pavilion'un karşısında ve plaja sadece 2 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Eğitiminizin her günü şehrin kalbindesiniz, yani Brighton’ın muhteşem restoran, plaj, gece hayatı, mağazalar, eğlence ve İngiltere'nin en gözde tatil beldesinde eşsiz yaşam tarzının tüm avantajlarına sahipsiniz. BLC British Council (UK Akreditasyon) ve English UK üyeleri tarafından akredite edilmiştir. Bu, sunulan kursların ve hizmetlerin en yüksek kalitede olmasını ve dünya çapında tanınmasını sağlar.

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen BLC, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. BLC farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

General English: General English kursları yıl boyunca devam eder ve kurs tarihleri her Pazartesi başlar. Kurs, dört temel beceriye odaklanan bir müfredat aracılığıyla İngilizce seviyenizi artırmak için tasarlanmıştır; dinleme, okuma, konuşma ve yazma. Çalıştığınız metin kitabı ile dil eğitiminiz için güvenli bir temel oluşturarak dört beceriyi birleştirmek için dilbilgisi ve kelime bilgisi öğrenilir.

IELTS Preparation: IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi), İngiltere'de yüksek öğrenim programlarına kaydolmayı planlayan öğrencilerin popüler ve iyi tanınan bir sınavıdır. Dünya çapında birçok profesyonel kuruluş ve gittikçe artan sayıda üniversite IELTS'i rekabetçi bir iş piyasasında dil yeteneğinin kanıtı olarak kabul etmektedir. IELTS Preparation kursları öğrencilerin IELTS sınavında başarılı olması için gerekli dil yeteneklerinin kazınımını hedefler.

English & Culture: English & Culture kursu, 20 kültürel dersi, İngilizcelerini geliştirmek ve İngiliz kültürünü keşfetmek isteyen benzer düşünen olgun öğrencilerle birleştirir. Hem dersler hem de etkinlikler diğer 40+ ders öğrencisi ile yapılacaktır. Bu kurs, Güney Doğu İngiltere'yi keşfetmek isteyen olgun öğrenciler için idealdir. Etkinlikler seçtiğiniz mevsime göre değişir ve her hafta dersten sonra 4 kültürel etkinlik / gezi, bir karşılama yemeği ve bir cumartesi gezisinden oluşur (sadece ilk hafta boyunca). Bu kursa haftalık otobüs bileti de dahildir.

Konaklama 

BLC öğrencilerinin yurt dışında dil eğitimi alırken konaklamanın onlar için ne kadar önmeli olduğunu bilir ve öğrencilerine çok kaliteli konaklama imkanları sunar. Öğrencilerine aile yanında eşsiz bir tecrübe sunan BLC aynı zamanda öğrencilerin isteklerine göre otel, ev kiralama gibi daha farklı konaklama seçenekleri için yardımcı olabilmektedir.

Aile Yanı

İngilizce konuşulan bir evde yaşayın ve birlikte yaşarken öğrenin, akıcılığı geliştirmek ve İngiliz kültürünü ilk elden deneyimlemek için eşsiz bir fırsat. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli oda seçenekleri mevcuttur ve ayrıca her sabah ve akşam ev sahiplerinizle birlikte yemek yiyebilirsiniz. BLC pansiyonları, şehir merkezi okulumuza toplu taşıma ile 20-45 dakika uzaklıktadır. Her aile yanında konaklama, ailenin bir parçası olarak karşılandığınız farklı bir İngiliz yaşam deneyimi sunar. Tüm aile yanında konaklamalar, BLC'deyken yardıma ihtiyacınız olursa her zaman müsait olan Konaklama Görevlileri tarafından dikkatlice kontrol edilir.

Sosyal Aktiviteler

Sadece dil eğitiminiz değil aynı zamanda boş zamanlarınızda öğrendiğiniz dili ve diğer öğrencilerle ve yerel halkla iletişim kurarak, sınıfın dışında dinlenmek için harika bir zaman geçirmeniz de BLC'nin görevidir. Bu bağlamda birçok etkinlik düzenleyen BLC İngiltere çapında seyahat rezervasyonu yaptırmanıza veya size tavsiyelerde bulunmak için bünyesinde bulunan ekip ile sizlere yardım etmektedir.

Kuruluş Tarihi 1995

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

İngiltere

Sunulan Programlar

  • General English
  • IELTS Preparation Courses
  • Business English
  • One to One Courses
  • Cambridge Exams (FCE/CAE) Preparation Courses
  • English & Culture (40+)
  • Junior Vacation Courses
  • Global Leadership Courses
  • Family Vacation

Akreditasyonlar

british_council
cambridge_english_language_assessment
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1