İNGİLTERE'DEKİ EN İYİ 10 DİL OKULU

1. Kaplan International English

En popüler dil okullarından biridir. 30’dan fazla ülkede faaliyet gösterir. Kurumun yaklaşık 100 yıllık geçmişi vardır. Yurtdışında dil eğitimi almak isteyenlerin en çok tercih ettiği okulların başında gelir. Kaliteden ödün vermek istemeyenler tercih eder. Program çeşitliliği çok fazladır. Öğrencilerine %99 başarı güvencesi verir.

 

2. London School Of English

1993 yılında kurulan ve oldukça prestijli bir okul olan London School Of English (LSE), özellikle iş (business) dünyasında oldukça isim yapmıştır. Dil okulu amacınız eğitiminize devam etmek ya da kariyer olanaklarınızı geliştirmek ise London School Of English oldukça kaliteli bir opsiyondur. Açık büfe öğle yemekleri de leziz ve enfestir :)

 

3. St. Giles International

Londra’da kök salmış bir okul mu arıyorsunuz? 1955 yılında İngiltere'nin Londra kentinde kurulan St.Giles International dil okulu, tüm şubelerine her yıl yaklaşık 10 bin öğrenci kabul eder. Derslikleri çok moderndir. Aynı Kaplan ve EC gibi en kaliteli zincir dil okullarından.

 

4. EC English

EC English pek çok ülkede merkezleri bulunan bir dil okuludur. Yüksek kalitede eğitimi ve sunduğu program çeşitliliğiyle ön plana çıkar. Öğrenciler bir sabah bir öğleden sonra seansına katılarak ders görür. Hem sabahtan hem de öğleden sonradan faydalanmak isteyenler için iyi bir seçenektir. Kendine has Orange Carpet uygulamasıyla öğrencilerin adaptasyon süresi geçirmelerine yardımcı olur.

 

5. Bell International

1972 yılında kurulan Bell International, İngiltere’de 55’in üzerinde üniversite ile anlaşmalıdır. Bu yönüyle akademik İngilizce amaçlayan öğrenciler için öne çıkar. Londra’da oldukça popüler olan okul, öğrencilerine derslikler dışında zaman geçirebilecekleri futbol sahası, tenis kortu, bilgisayar odaları, piyano, kütüphane, masa tenisi ve 2 adet restoran sunmaktadır.

 

6. LSI

50 yılı aşkın tecrübesi olan zincir bir okuldur. Yurt dışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilere LSI dil okulu kariyer planlamasından konaklamaya kadar destek sağlar. İngiltere’de 4 şubesi vardır. Etkili öğrenme tekniklerine sahip samimi ve yardımsever öğretmenlere sahiptir.

 

7. Kings Colleges

Kings Colleges dil okulu, yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilere Bournemouth kampüsünde yurt imkânı sunar. Toplam 1400'den fazla öğrencisi vardır ve dünyadaki en başarılı akademik odaklı dil okullarından biridir.

 

8. International House

1953'te kurulan International House, Londra'nın merkezindedir. Modern klimalı büyük bir kütüphane, kafe, bilgisayar merkezi, konforlu sosyal alanları mevcuttur. Bristol, Londra ve Manchester olmak üzere 3 farklı şehirde hizmet vermektedir.

 

9. Eurocentres

Zincir okullardan biri olan Eurocentres'ın geçmişi 1960’lara dayanır. Üç temel ilkeyi baz almaktadırlar: Akademik başarı, mükemmeliyet, özel dersler. İngiltere’de dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için güzel bir opsiyondur.

 

10. Stafford House

1952 yılında kurulan Stafford House dil okulu, 67 yıllık tecrübesini teknolojiyle birleştirerek eğitim vermekte.  İngiltere’de Londra, Brighton, Cambridge ve Canterbury’de okulları bulunan Stafford House, kütüphane tesisleri, bireysel çalışma alanları ve daha birçok hizmet sunmaktadır.

Next Hakkında

Sahip olduğu dinamik ekibin sektördeki 15 yıllık deneyimini, yenilikçi ve öğrenci merkezli bir danışmanlık modeliyle harmanlayan Next Yurtdışı Eğitim; öğrencilerin kariyerlerini planlayabilecekleri, eğitim odaklı bir danışmanlık merkezi olarak faaliyet gösteriyor.
What's Next?

Öğrenci Yorumları

Proje Yönetimi Sertifika Programı

Next danışmanlarım bana bugüne kadar hiç farkında olmadığım ve bilmediğim sertifika programlarından bahsettiler...   Devamı

Deniz Burnaş
Deniz Burnaş
Öğrenci
Kanada Vizesi İçin Ücretsiz Danışmanlık

Kanada'da dil okulu okuyabilmem ve Kanada vizesi alabilmem için bana gönülden yardım eden Next ekibine teşekkürler!   Devamı

Furkan Alper Para
Furkan Alper Para
Öğrenci
Ukrayna'ya Next'le Gelin!

2019 Eylül ayında Ukrayna'ya hayatımda ilk kez adım attım. Odessa'da lisans eğitimi almak için Rusça hazırlık yılımı tamamlayac...   Devamı

Onur Yılmaz
Onur Yılmaz
Öğrenci
Tüm Yorumlar...

Danışman Görüşleri

Neden Polonya'da Eğitim Almalısınız?

Eğer cevabınız evet ise ve hala nereye gideceğinize karar veremediyseniz, size neden Polonya’da eğitim almanız gerektiğine dair...   Devamı

Buse Berfin Özbey
Buse Berfin Özbey
Danışman
Neden Yurtdışında Yüksek Lisans Yapmalısınız?

Peki yurtdışında yüksek lisans yapmak rakiplerimize karşı bize nasıl bir rekabet avantajı sağlayacak?   Devamı

Buse Berfin Özbey
Buse Berfin Özbey
Danışman
Kanada'da Eğitim Alırken Çalışma İzni

Kanada hükümeti ise lisans, master ve doktora yapacak olan uluslararası öğrencilerine haftada 20 saat; sömestr ve tatil dönemle...   Devamı

Buse Berfin Özbey
Buse Berfin Özbey
Danışman
Los Angeles İpuçları - Bölüm 1 - Varış ve Konaklama

Los Angeles'ta yaşama dair birkaç ipucu ister misiniz? Şehri orada yaşayan birinden dinleyin! Bölüm 1 - Varış ve Konaklama   Devamı

Engin BURNAŞ
Engin BURNAŞ
Danışman
Tüm Görüşler...

Bizi Takip Edin

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1