ZONI

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

1991 yılından bu yana, binlerce öğrenci Zoni ile İngilizce öğrendi. Zoni'nin amacı, yazılı, konuşma, günlük İngilizce ve İngilizce okumada ustalaşmanıza yardımcı olmaktır. Zoni bunu başarmak için çeşitli öğretim yöntemlerini kullanmaktadır. Ayrıca, tüm öğretmenleri kolej eğitimi almış ve deneyimlidir ve hiçbir Zoni öğretmeninin TESOL sertifikası (Diğer Dilleri Konuşanlar için İngilizce Öğretimi) veya dil, dil edinimi ve dil öğretimi ile ilgili bir lisans derecesi olmadan ders vermesine izin verilmez. Sonuç olarak Zoni öğrencileri İngilizcelerini hızla geliştirebilirler.

Dil Eğitimi

Zoni'de öğretime öğrenci merkezli bir yaklaşım söz konusudur. Müfredatı doğrudan yöntem, toplam fiziksel tepki, iletişimsel yaklaşım ve işbirlikli öğrenme gibi öğrenme tekniklerini birleştirmektedir. Yani, Zoni'nin öğretmenleri size İngilizce öğretmek için çok eksiksiz ve kapsamlı bir yol kullanmaktadır. Ayrıca, öğrenci refahı Zoni için son derece önemlidir. Kendinizi rahat ve destekli hissetmenizi sağlamak için personelinin çoğu birden fazla dil konuşmaktadır. Bu, Zoni'nin İngilizce seviyenizden bağımsız olarak sizlere her zaman yardımcı olabileceği anlamına gelir.

Konaklama

Uluslararası Öğrenci Hizmetleri Ofisi, Zoni'deki kursunuz sırasında öğrenci konaklaması bulmanıza yardımcı olur. Sunulan çeşitli konaklama türleri vardır. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

Aile Yanı 

Aile yanı konaklama, yerel halk gibi yaşamak isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçenektir. Bir ailenin evinde öğrenciler ailenin bir parçası olarak görülür. Dahası, İngilizce pratik yapmak ve uzun süreli dostluklar oluşturmak için mükemmel bir yoldur. Çoğu durumda, öğrenciler ev sahiplerinden “ikinci aileleri” olarak bahsederler

Öğrenci Rezidansları

Zoni'nin ünlü öğrenci rezidanslarıyla ortaklıkları vardır. Rezidanslar öğrencilere daha fazla bağımsızlık ve mahremiyet sağlar. Ancak, öğrenciler bu konaklama imkanında bir topluluğun parçası olarak yaşıyorlar. Özel odalara sahip olurken ayrıca birçok ortak alanı diğer öğrencilerle paylaşırlar. Ayrıca, öğrenciler istedikleri gibi gelip gitme özgürlüğüne sahiptir. Bazı durumlarda, öğrenciler ikametgahını da paylaşabilirler. 

Paylaşımlı Daireler

ABD'de birçok kişi yedek yatak odalarını ekstra para kazanmanın bir yolu olarak kiralar. Başka bir deyişle, öğrenciler birinin evinde mobilyalı bir oda kiralayabilirler. Ancak, yemekler ve temizlik genellikle dahil değildir. Ev sahipleri öğrencilere bir miktar ön rehberlik sağlayacaktır. Bununla birlikte, bundan sonra sosyalleşmeleri gerekli değildir. Öte yandan, öğrencilerin hala Zoni'nin Öğrenci Konaklama Rehberlerine uyması beklenmektedir. Mobilyalı bir oda kiralamak, güvenli ve uygun fiyatlı bir seçenek isteyen öğrenciler için mükemmel bir konaklama seçeneğidir.

Öğrenci Yurdu / Hosteller

Yurtlar / hosteller Miami'nin South Beach bölgesindeki en uygun ve uygun fiyatlı öğrenci konaklama tipidir. Tercih edilen yurtlar ve hosteller Miami Beach kampüsüne yürüme mesafesindedir. Ayrıca, plaja sadece birkaç adım uzaklıktadırlar. Ayrıca öğrencilere toplu taşıma araçlarına kolay erişim sağlar. Bu, Miami'nin diğer bölgelerini ziyaret etmeyi çok kolaylaştırır. Bu tür öğrenci konaklamalarında öğrenciler odalarını diğer öğrencilerle paylaşırlar. Odaları paylaşarak öğrenciler, konaklama seçeneklerinden çok daha düşük maliyetle tipik bir öğrenci yaşamı yaşarlar.

Sosyal Aktiviteler

Zoni Language Centres, tüm kampüslerinde öğrenciler için çok çeşitli eğlenceli aktiviteler sunmaktadır. Ulusal bayramları ve özel günleri kutlamanın yanı sıra, müzelere, turistik yerlere ve diğer ilginç yerlere düzenli saha gezileri düzenlenmektedir. Ayrıca Zoni zaman zaman ABD'de okuyan öğrencileri Washington DC, Whitehouse'u, Lincoln Anıtı'na ve diğer önemli yerlere götürmektedir. Ayrıca, öğrenciler spor günlerinin, bisiklet turlarının ve yıllık ünlü tekne partilerinin veya Kültürel Vitrin gibi etkinliklerin tadını çıkarırlar.

Kuruluş Tarihi 1991

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • Premium & Semi Intensive English
  • Standard English Program
  • English Exam Preparation
  • English for Specific Purposes
  • ESL For Business Course

Akreditasyonlar

accet
english_usa
alto
alto
cambridge_english_language_assessment

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1