University of California Irvine

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Güney Kaliforniya'nın en güzel, hareketli bölgelerinden birinde yer alan University of California Irvine, Amerika Birleşik Devletleri'nde 50 yaşın altındaki en iyi 7. devlet üniversitesi ve en iyi üniversite arasında yer almaktadır. 1965 yılında kuruluşundan bu yana, üniversite üstün akademik programları ve ileri araştırmalara katkıları ile prestij kazanmaya devam etmiştir. Dünyaca ünlü itibarı, üç Nobel Ödülü sahibi de dahil olmak üzere alanlarının en tepesinden öğretim üyelerini çekti. Giderek artan bir şekilde birçok öğrenci için ilk tercih edilen bir kampüs olan UC Irvine, öğrencilerin bilgi tutkusunu ve coşkusunu besleyen kaliteli bir eğitim merkezi olarak gurur duymaktadır. Verdiği kaliteli lisans ve yüksek lisans eğitimlerinin yanı sıra aynı zamanda İngilizce dil eğitimi de sunan UC Irvine, öğrencilerine unutamayacakları ve kariyerlerinde büyük bir etkisi olacak bir dil eğitimi sunuyor.

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen LAL, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. LAL farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlar aşağıdaki gibidir;

Intensive ESL: Intensive ESL ile tamamen akredite, akademik odaklı programda ikinci bir dil olarak İngilizce öğrenmek için üniversite düzeyinde eğitim, kariyer gelişimi ve kişisel hedeflere hazırlanın.

Conversation & Culture: Conversation & Culture ile günlük konuşma için İngilizce'yi eğlenceli ve etkileşimli bir şekilde öğrenin ve pratik yapın Entegre bir eğitim deneyimi için kültürel gezilerde UC Irvine topluluklarını keşfedin.

Business English: Business English ile kariyerinizi ilerletmek veya Hızlandırılmış Sertifika Programlarından birinde başarılı olmak için uluslararası iş İngilizcesi iletişim becerilerinizi geliştirin. Amerikan iş dünyası ve Finans, Pazarlama ve İthalat / İhracat'ta bulunan odaklarla iş yapma şekli hakkında daha fazla bilgi edinin.

Konaklama

UC Irvine öğrencileri için konaklama konusunda bazı kurumlarla iş birliği yapmaktadır. Öğrenciler, öğrenci rezidansları, öğrenci yurtları ve apartman daireleri gibi seçenekler arasından tercih yapabilmektedirler. UC Irvine öğrencilerini kayıt aşamasında bu kurumlara yönlendirmektedir.

Kuruluş Tarihi

Sunulan Programlar

  • Intensive ESL
  • Business English
  • Conversation & Culture

Akreditasyonlar

english_usa
cea

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1