Twin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere anlamlı eğitim seyahat programları sunma konusundaki onlarca yıllık deneyimi sayesinde Twin öğrencilere kaliteli okullarda kaliteli kurslar vermektedir. Twin'de, öğrencilerin eğitim almayı seçebilecekleri üç farklı lokasyon bulunmaktadır. İngiltere'nin başkenti Londra, geleneksel İngiliz şehri Eastbourne ve İrlanda'nın başkenti Dublin. Öğrencilerinin hangi okula gitmeye karar verdiklerine bakılmaksızın, Twin ile geçirecekleri zamanın ödüllendirici ve eğlenceli olmasını sağlamaya kendini adamış yardımsever ve nitelikli bir akademik ekip tarafından karşılanacaklardır. Okulların üçü de British Council tarafından akredite edildiğinden ve Londra okulu Bağımsız Okullar Müfettişliği (ISI) tarafından denetlendiğinden, öğrenciler yüksek standartlardan emin olabilirler. 

Dil Eğitimi

Öğrencilerin becerilerini geliştirmelerini ve kendi kişisel hedeflerine ulaşmalarını hedefleyen Twin, herkesin ihtiyaçlarına uygun çok çeşitli kurslara sahiptir. IELTS hazırlıktan özel uyarlanmış kurslara kadar Twin size yardımcı olmak için çalışmaktadır. Öğretmenle iletişimsel öğretim yöntemini benimser ve mümkün olan her yerde öğrencilerin mümkün olduğunca etkili bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olmak için modern teknolojileri kullanırlar. İletişime odaklanmak, öğrencilerin günlük hayatlarında günlük İngilizcelerini daha iyi hale getirmelerini sağlar. Dil becerilerini çalışmalarına başlamadan önce öğrencilerin ihtiyaçlarına en uygun sınıfa yerleştirilmelerini sağlamak için değerlendirilmektedir. Öğretmenler düzenli ilerleme raporları, kişiselleştirilmiş değerlendirme ve geri bildirim sağlar, böylece öğrenciler hangi alanların ekstra odaklanma ve uygulama gerektirdiğini tam olarak bilirler. Tüm öğrencilere mevcut seviyelerini belirten bir ders sonu raporu verilmektedir ve kurs sonunda öğrencilere başarı sertifikası verilmektedir.

Konaklama

Öğrencilerin yurt dışında dil eğitimi alırken onları en çok etkileyen faktörlerden birisinin konaklama olduğunu bilen Twin öğrencilerine farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Bunlar aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı 

Güney Londra ve Eastbourne'da samimi ve konforlu aile yanı konaklama seçenekleri sağlamak için kendi konaklama ekibine sahip olan Twin bu alanların dışında seçilmiş yerel organizatörleri de kullanmaktadır. Oda ve kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon seçenekleri bulunan bu konaklama seçneğinden okula ortalama yolculuk süresi 45 dakikadır.

Öğrenci Rezidansı

Bağımsız ve esnek kalırken diğer öğrencilerin etrafında olmayı seven herkes için ideal olan Londra, 1, 2 ve 3, Eastbourne ve İrlanda bölgelerinde öğrenci rezidansı konaklama seçeneği sunan Twin bu konaklama seçeneğinde yemek hizmeti sunmamaktadır. Rezidanslar okula yürüme mesafesindedir.

Sosyal Aktiviteler

Öğrencilere ihtiyaç duydukları tüm eğlenceyi ve sosyalleşme fırsatını vermek için, İngilizce merkezlerinin her biri öğrenciler için bir dizi etkinlik sunmaktadır. İster spor, ister kültür, isterse saf zevk olsun, herkes için farklı bir etkinlik olduğundan emin olabilirsiniz. Twin tarafından sunulan sosyal aktivitelerden bazıları müze ziyaretleri, kriket, parkta piknik, pub akşamları, film akşamları ve tiyatro gezileridir.

Kuruluş Tarihi 1993

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

 • General English
 • Intensive English
 • IELTS Preparation
 • Conversation Classes
 • Business Communications
 • Parent & Junior English
 • English for Work
 • English Unlimited
 • English for University
 • Academic Year in Ireland
 • CLIL
 • Global Career Skills
 • Business Communications
 • Teacher development

Akreditasyonlar

british_council
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1