Torquay International School

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Torquay International School dünya çapından öğrencilere kaliteli dil eğitimi veren bir yabancı dil okuludur. Amacı bir TIS kursuna katılan herkesin eğitim süreleri boyunca maksimum faydayı ve keyfi almasını sağlamak olan TIS birçok öğrencisinin defalarca okula döndüğünü ve kendilerini ailelerine, arkadaşlarına ve meslektaşlarına tavsiye ettiğini söylemekten gurur duymaktadır. Bazı ailelerin üçüncü neslinden öğrencileri ağırlayan TIS'in Torquay şehir merkezine yürüyerek sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan okulu, geniş bahçeler ve voleybol top sahası ile çevrilidir. 

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen TIS, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. TIS farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

General English: General English küçük sınıflarda, öğrencilere öğretmenleri arasında müzakere edilen bir içerik programında İngilizcelerini geliştirme fırsatı sunar. İletişimin tüm yönlerini geliştirmeye büyük önem verilmektedir. Dilbilgisi ve telaffuz ile desteklenen dört beceri alanının tümünü inceleyeceksiniz.

Professional English: Professional English ideal olarak belirli bir konu veya iş alanına odaklanmak isteyen bireyleri hedeflemektedir. Ders içeriği İhtiyaç Analizine dayanarak tamamen öğretmenle müzakere edilir.

Exam Preparation Courses: Exam Preparation Courses Cambridge (FCE, CAE ve CPE), IELTS sınavına hazırlık, Trinity veya yasal İngilizce sınav TOLES için de mevcuttur.

Konaklama 

Torquay International School tarafından sunulan her öğrencinin ihtiyaç ve gereksinimlerine uygun konaklama seçeneklerinden bazıları aşağıdaki gibidir;

Aile Yanı

Aile yanında konaklama en popüler konaklama seçeneğidir ve her yaştan ve milletten öğrencilere önerilir! Bu, İngilizcenizi İngilizce ailenizle birlikte evde pratik etmenizi ve İngiliz kültürünü ve yaşam tarzını öğrenmenizi sağlayan “dille tam olarak bütünleşme” seçeneğidir. Bu konaklama imkanıyla beraber hafta içi 2 öğün hafta sonu 3 öğün yemek hizmeti de olmak üzere pek çok hizmet sunmaktadır.

Öğrenci Rezidansı

Öğrenci rezidansları aile yanından daha fazla bağımsızlık sunmasından ötürü daha bağımsız bir öğrenci deneyimi isteyen öğrenciler için idealdir. Bu konaklama imkanında öğrencilerin kendi yemeğini yapması beklenmektedir.

Sosyal Aktiviteler

Sosyal program, güzel yerel bölgeyi keşfederken arkadaş edinmenize, İngilizcenizi geliştirmenize ve eğlenmenize yardımcı olan konaklamanızın önemli bir parçasıdır. Tam zamanlı Sosyal Yönetici neredeyse her gün faaliyet yürütüyor ve kendin harika konumun sunduğu her şeyi size göstermeye adamıştır.

Kuruluş Tarihi 1972

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

İngiltere

Sunulan Programlar

 • General English for the over 30s
 • General English
 • General English for Beginners
 • General English for the over 50s
 • Legal English
 • Professional English
 • Cambridge Preparation
 • Cambridge Summer Intensive
 • IELTS Preparation
 • Juniors
 • English plus Golf
 • English for Families

Akreditasyonlar

british_council
ialc
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1