The English Language Centre

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

The English Language Centre, denize 5 dakikalık yürüme mesafesinde ve şehir merkezine yakın güzel bir meydanda yer almaktadır. ELC Brighton, İngiltere'de 1 Nolu ortak dil okuludur. Son İngiliz Konseyi teftiş raporunda 15/15 güç puanı mükemmel bir skor elde etti ve EL Gazette tarafından ortak Üstün Mükemmeliyet Merkezi seçildi. ELC Brighton, modern tesisleri eşsiz bir tarihi iç mekanla birleştiren büyük ve geniş bir okul. İyi bir vatandaşlık karması ve samimi, sevecen ve güvenli bir öğrenme ortamı sunar.

Dil Eğitimi

ELC İngilizce dil becerilerinizi geliştirmeyi, mevcut dil öğretim fikirlerine ferahlatıcı ve pratik bir görünüm kazandırmayı ve modern İngiliz yaşamını ve kültürünü keşfetmeyi amaçlamaktadır ve dil öğreniminde teknoloji kullanımını entegre etmek, keşfetmek ve geliştirmek isteyen tüm İngilizce öğrencileri için tasarlanmıştır. Müfredat ve iki dilli eğitimdeki diğer konuları öğretmek için hedef dili kullanarak İngilizce öğretimi ve öğrenimine katılan tüm öğrenciler için mükemmel olan ELC yurtdışındaki öğretmenlerin kendi refahları için dikkat ve duygusal zekayı öğrenmelerine ve sınıfta öğrencileriyle birlikte uygulamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Hem dil hem de içerik öğrenimini geliştirmek için CLIL yöntemini kullanılmaktadır.

Konaklama

ELC, başarılı dil eğitimi için konaklamanızın ne kadar önemli olduğunu anlar. ELC'nin özel konaklama ekiplerimi, olabildiğince rahat hissetmenizi sağlamak için dikkatle bir dizi seçenek seçmiştir; Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

Aile Yanı

Aile yanında konaklamak, İngiliz yaşamını deneyimlemek ve İngilizcenizi günlük durumlarda kullanmak için mükemmel bir fırsat sağlar. Özenle seçilmiş ev sahipleri, okula 30 dakika içinde samimi ve güvenli bir ev ortamı sunar. Tek veya çift kişilik odalar, ortak veya tek banyo kullanımı, kahvaltı ve oda veya yarım pansiyon ve ücretsiz Wi-Fi gibi çeşitli aile yanı konaklama seçenekleri sunulmaktadır.

Student Residence

ELC, 134 yatak odalı modern bir rezidans olan Britannia Study Hotel'de oda tahsisine sahiptir. Kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz bu seçenek, Brighton'ın kalbinde, okula 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Ortak mutfak ve ücretsiz Wi-Fi içeren özel odalarda konaklamak daha özgür bir öğrenci deneyimi için birebirdir.

Paylaşımlı Daireler

Daha fazla bağımsızlık isteyen ve kendi yemeklerini pişiren öğrenciler için idealdir. Ücretsiz Wi-Fi, ortak mutfaklar ve ortak banyolara sahip tek veya çift kişilik odalar, hepsi okula yürüme mesafesindedir.

Sosyal Aktiviteler

ELC, İngilizcenizi geliştirmenize, uluslararası arkadaşlar edinmenize, Birleşik Krallık yaşamını ve kültürünü öğrenmenize ve bu güzel ülkeyi keşfetmenize yardımcı olmak için öğleden sonra ve akşam sosyal aktivitelerinin ve hafta sonu gezilerinin tam bir programını düzenler. Tam zamanlı sosyal organizatörler hafta boyunca her gün etkinlikler ve hafta sonları tam gün rehberli geziler sunmaktadır.

Kuruluş Tarihi 1962

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • General English
  • English Examination
  • Long Term Study
  • Teacher Training
  • Business English
  • Fifty Plus
  • One-to-One (1:1)
  • Summer Vacation
  • Tailormade

Akreditasyonlar

british_council
pfe
business_uk
quality_english
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1