TALK English School

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

 

1996’dan beri dünyanın dört bir yanından öğrencilere eğitim vermenin mutluluğunu yaşayan Talk English School, merkezlerinin birçoğunda öğrencilerin yeni kentlerini keşfederken İngilizce becerilerini kullanmalarını sağlayan heyecan verici etkinlik takvimiyle, öğrencilere öğrenirken eğlenmelerine ve sosyalleşmelerine olanak sağlayan ortamı oluşturmaktadır. Sektöre yön veren dil eğitimi ve uzman eğitim kadrosu ile Talk English School öğrencilerine unutamayacakları bir İngilizce dil eğitimi sunmaktadır.

Dil Eğitimi

Talk English School öğrencilerin dil bilgisi alıştırmaları ve cümlelerini tekrarlamaları yerine, İngilizce iletişim kurmaları ve dil kazanımı için iletişimsel yaklaşımdan yararlanmaktadır. Müfredat, sınıf içi tartışmalara ve etkinliklere aktif katılımı teşvik eden, öğrencilerin ilgisini çekecek konu ve başlıklara dayanmaktadır. Bu yöntem güveni arttırmakta ve öğrenmeyi teşvik etmektedir. Talk English School öğretmenleri sektörün en iyileri arasında yer almaktadır. İngilizceleri ana dil seviyesinde olan öğretmenler tecrübeli ve nitelikli olup, öğretme konusunda tutkuludurlar. Talk English School öğretim metodolojisiyle eğitim almış ve en yeni ders materyallerini ve teknolojisini kullanan öğretmenleriyle, öğrencilerin ilgi ve motivasyonlarını yüksek seviyede tutarken, bireysel öğrenme tercihlerine uyum sağlayabilmektedir. Talk English School müfredatının etkileşimli teknolojiyle bütünleşmesi, öğrencilerin kendilerini dil edinme sürecine kaptıracakları şekilde dersleri hayata geçirir. Bu entegrasyon işlenilen konuya erişimi, dinleme ve anlama becerilerinin geliştirilmesini ve özellikle İngilizce dilini eğlenceli hale getirmek için tasarlanmış oyunların oynanmasını kolaylaştırır.

Konaklama

Öğrencilerin yabancı bir ülkede dil eğitimi alırken yaşam koşullarının dil eğitimlerine çok büyük etkisi olduğunun farkında olan Talk English School, öğrencilerine farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

Aile Yanı

TES öğrencilerini ağırlayacak aileler, çeşitli etnik ve ırksal geçmişleri ve geleneksel ve geleneksel olmayan yollarla yapılandırılmış aileleriyle Amerikalıların kendileri kadar çeşitlidir. Aileler arasında çocuklu evli çiftler, profesyonel bir bekar ebeveyn, yaşlı bir çift veya çalışan bir anne bulunabilir. Öğrenciler bu konaklama imkanıyla dersin dışında İngilizce pratik yapma fırsatı bulurken aynı zamanda da Amerikan kültürünü birince elden deneyimlemektedirler. Öğrencilere aile yanı konaklama imkanı ile kahvaltı ve akşam yemeği de sunulmaktadır.

Öğrenci Rezidansları

Öğrenciler, yerliler ve genç profesyoneller ile uluslararası bir toplulukta yaşayın! Boston'un hareketli Fenway semtinde elverişli bir konumda yer alan tesis, güzel bir parka ve Fenway Gül Bahçesi'ne bakan sessiz bir sokakta yer almaktadır. ESL Townhouse toplu taşıma araçlarına, birçok yerel cazibe merkezine, sinema salonuna, süpermarkete, eczanelere, restoranlara ve kafelere yürüme mesafesindedir. Öğrencilere yemek sunulmamakla birlikte ihtiyaçları olan bütün gereçlerin bulunduğu bir mutfak sunulmaktadır.

Kuruluş Tarihi 1996

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • General English
  • General English PT
  • Intensive English
  • One-To-One
  • Exam Preparation Courses
  • Business English
  • Family Package

Akreditasyonlar

accet
nafsa

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Broşür Fiyat Listesi PromosyonlarPromosyon Bitiş Tarihi: 31.03.2020

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1