Swan English Language Training

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Swan English Language Training neredeyse 30 yıldır İrlanda'da kaliteli İngilizce dil eğitimi vermektedir. Çağdaş ve saygın okul, şehir merkezinin tam kalbinde, ünlü Grafton caddesindeki güzel 4 katlı binada yer almaktadır. Swan İrlanda'da EAQUALS tarafından akredite edilmiş birkaç okuldan biri olmaktan gurur duymaktadır. EAQUALS, tüm dünyada yüksek kalite garantisi olarak tanınan dil okulları için harici bir denetim planı sunar. Swan ayrıca İrlanda Hükümeti Eğitim Bakanlığı için kursları doğrulayan ve İrlanda'da Pazarlama İngilizcesi (MEI) derneğinin bir üyesi olan QQI tarafından da akredite edilmiştir

Dil Eğitimi

SELT kurslarındaki en önemli kişiyi, öğrenci olarak görmektedir. Tam olarak doğru seviyede başladığınızdan emin olmak için her öğrenci ayrı ayrı değerlendirilir. Deneyimli eğitim kadrosu sizin için kelime dağarcığı, doğruluk ve akıcılık geliştirecek ve size daha fazla güven verecek yapılandırılmış bir program oluşturacaktır. Samimi ve destekleyici bir ortamda konuşma, dinleme, okuma ve yazma alıştırmaları yapacaksınız. Öğretmenler interaktif akıllı tahtaları ve dijital teknolojiyi kapsamlı bir şekilde kullanmaktadır. SELT'in yaklaşımı İngilizce'yi günlük durumlarda gerçekten kullanıldığı gibi öğretmektir, bu da yeni dil becerilerinizin pratik ve işlevsel olacağı anlamına gelir.

Konaklama

Kaldığınız yerin deneyiminiz üzerinde büyük bir etkisi olabilir, bu yüzden Swan öğrencilerinin konaklamalarından gerçekten mutlu olmalarını istemektedir. İhtiyaçlarınız, gereksinimleriniz ve bütçeniz için en uygun olanı seçmek önemlidir. Ev sahibi ailelerden kendin pişir kendin ye ve ortak seçeneklerden tek kişilik odalara kadar, Swan konaklama ekibi dikkatlice çeşitli konaklama seçenekleri seçmiştir. Swan ile özel gereksinimleriniz hakkında konuştuğunuzda, size en uygun konaklama paketini bir araya getirebilir.

Aile Yanı 

Arkadaş canlısı ve deneyimli ev sahibi ailelerin hepsinin anadili İngilizce'dir. Yarım veya tam pansiyonlu tek veya ortak odalardan birini seçebilirsiniz. Ev sahibi aileler nevresimler, havlular ve hafif çamaşırhane hizmeti sunmaktadır. Swan yüksek standartların karşılandığından ve korunduğundan emin olmak için ev sahibi ailelerin evlerini düzenli olarak incelemektedir.

Öğrenci Rezidansı

Swan Dublin'de daha fazla bağımsızlık isteyenler için çeşitli mutfaklı öğrenci rezidansı seçenekleri sunmaktadır. Rezidanslar modern mobilyalar, iyi hizmetler, gerekli tüm mutfak ekipmanlarına sahiptir ve hem tek hem de ortak odalarla mevcuttur. Bazı apartmanlarda spor tesisleri de bulunmaktadır.

Kuruluş Tarihi 1988

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

İrlanda

Sunulan Programlar

  • General English Courses
  • Exam Preparation Courses
  • Junior Courses
  • Teacher Training Courses
  • Specialist Courses

Fotograf Galerisi

Akreditasyonlar

acels
marketing_english_in_ireland
eaquals

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1