Stafford House

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Stafford House, genel, akademik ve profesyonel amaçlar için kurslar sunan bir grup İngilizce dil okuludur. Misyonu, öğrencilerin şehirlerde zevk almasını sağlamak, onları güvenle güçlendirmek, kişisel potansiyellerini gerçekleştirmek için eğitmek, ilham vermek ve onlara yardımcı olmak olan Stafford House'un  okulları, her biri dilinizi geliştirmek için benzersiz bir yol sunan 10 muhteşem Amerikan, Kanada ve İngiliz şehrinde bulunmaktadır.

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen Stafford House, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. Stafford House farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

General English: General English, okuma, yazma, konuşma, dinleme, dilbilgisi ve kelime bilgisini kapsayan entegre bir beceri sınıfıdır. Stafford House'un odak noktası öğrencilerin gerçek iletişim için İngilizce becerilerini geliştirmektir. General English öğrencilere kitabın arkasındaki cevaplarla bir dizi dilbilgisi kuralından ve alıştırmalardan çok daha fazlasını surmaktadır.

Exam Preparation:Exam Preparation kursları, seçtiğiniz sınavda puanınızı en üst düzeye çıkarmak için ihtiyaç duyduğunuz beceri ve stratejileri geliştirmenize yardımcı olan hedefe yönelik ve son derece odaklanmış hazırlık programlardır. IELTS, TOEFL veya Cambridge Suite sınavları olsun, kursu mümkün olan en iyi puanı almanızı sağlayacak stratejilerle tamamlayacaksınız.

Business English: Kelime ve beceri odaklı bir kurs olan Business English, işe özel bir dil öğrenecek ve vaka çalışmaları yaparak, sunumlar yaparak, müzakere ve toplantılar için dil pratiği yapmanın yanı sıra iş e-postaları ve özgeçmişler yazmak isteyen öğrenciler içindir.

Konaklama

Öğrencilerin yabancı bir ülkede dil eğitimi alırken konaklamanın en önemli etkenlerden birisi olduğunu bilen Stafford House öğrencilerine çeşitli konaklama imkanları sunmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir.

Aile Yanı 

En popüler konaklama seçeneklerinden biri olan aile yanı konaklama, yerel yaşama entegre olmanıza ve İngilizce dilinizi sınıf dışında, akşam yemeğinde ve hafta sonu boyunca konuksever ev sahiplerinizle pratik yapmanıza olanak tanır. Bu dil eğitiminiz süresince yaşamak ve çalışmak için eşsiz bir yoldur.

Öğrenci Rezidansı

Size kendinize daha fazla alan sunan el ile seçilmiş öğrenci rezidansları, dünyanın her yerinden benzer düşünen insanlarla daha bağımsız yaşama şansı sunuyor. Modern evler ve genellikle okula kolay erişim için elverişli 24 saat resepsiyon, çamaşırhane, bisiklet depolama, ortak oda ve internet erişimi içerir.

Paylaşımlı Daireler

Evinizi diğer öğrencilerle paylaşın! Diğer öğrencilerle birlikte yaşayacaksınız, ancak ev arkadaşlarınızla kalıcı arkadaşlıklar kurmanıza izin veren bir rezidanstan daha küçük bir evde olacaksınız. İki ve tek kişilik oda seçenekleri mevcuttur. Paylaşımlı daireler tamamen mobilyalı ve mutfaklı olarak donatılmıştır.

Kuruluş Tarihi 1952

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • General English
  • Exam Preparation
  • Professional English
  • University Pathways
  • Additional Options

Akreditasyonlar

accet
british_council
languages_canada
english_usa
bppe
cambridge_english_language_assessment
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1