St. Giles International

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

1955 yılında Londra'nın Soho bölgesinde kurulan St Giles, bu yıl 65. eğitim yılını kutlamaktadır. Kuruluşundan bu yana öğrencilerin mutluluğu ve ilerlemesi, St Giles'ın merkezinde olmuştur. Paul ve Diana Lindsay tarafından kurulan ve bugün Lindsay ailesi tarafından yönetilen St Giles International, her öğrencinin ailenin bir parçası hissedeceği, İngiltere'nin en prestijli dil okullarından birisidir. Merkezlerinin her birinde tüm öğrencilere bakmak için destek ve yardım ekipleri bulunan St Giles öğrenciye azami değeri vermektedir. Birleşik Krallık ve Amerika'nın en güzide lokasyonlarında bulunan 10'dan fazla merkeze sahip olan St Giles etkili ve kaliteli İngilizce dil eğitimi vermektedir. 2015'te Kraliçe tarafından en prestijli iş ödülü de dahil olmak üzere pek çok ödüle layık görülmüştür. 

Dil Eğitimi

1955'ten bu yana öğrenci merkezli İngilizce dil öğretiminde öncü olan St Giles öğretiminde her zaman öğrencilerin ihtiyaçlarını ilk sıraya koymaya odaklanmıştır. Öğrencilerin gelişimini gözetlemek için düzenli bir şekilde sınavlar ve gelişim konferansları yaparak öğrencilerin kendilerine olan özgüvenini de sağlamaktadır. St Giles öğrencilerin paralarının her kuruşuna değen ve uzun vadede kariyerlerinde ve geleceklerinde çok etkili olacak olan modern ve çağdaş dünyanın imkanlarından faydalanarak sunduğu dil eğitimi sayesinde 100'den fazla ülkeden gelen binlerce öğrencisini evlerine memnun ve iyi bir İngilizce bilgisiyle yollamaktadır.

Konaklama 

ST Giles öğrencilerin konaklamaları süresince konforlu, güvenli ve mutlu olacaklarından emin olmak için tüm konaklama birimlerini dikkatle kontrol etmektedir. Eğitim süresince öğrencilerin her ihtiyacına yardımcı olabilmek için, Konaklama ve sosyal güvenlik ekipleri bulunan ST Giles, merkezlerinde aşağıdaki konaklama seçeneklerini sunmaktadır. 

Aile Yanı 

Öğrenciler eğitim süresince tek kişilik ya da iki kişilik odalarda konaklayabilecekleri ve ST Giles tarafından özenle seçilen ve sürekli olarak denetlenen nazik, misafirperver ailelerin yanında konaklayabilmektedirler. Ana dili İngilizce olan bir ailenin yanında yabancı dilin öğrenimine katkı sağlamanın yanı sıra aynı zamanda farklı kültürleri birinci elden deneyimleyebileceğiniz aile yanı konaklama imkanı hem konforlu hem de sizlere pek çok şey katabilecek bir konaklama imkanıdır.

Öğrenci Evleri

Kendi özel evinde yaşamanın konforunu ve huzurunu tercih eden özgürlüğüne düşkün öğrenciler için ideal olan bu konaklama imkanı sizi evinizde hissettirecek. 

Sosyal Aktiviteler

ST Giles ile geçirdiğiniz süre boyunca partilerin, yerel cazibe merkezlerinin ve spor etkinliklerinin keyfini çıkaracağınız sosyal programlarında yeni arkadaşlarla tanışın. Sosyal program koordinatörleri tarafından düzenlenen öğleden sonra, akşam ve hafta sonu etkinlikleri ve gezileri içerir ve her yaş ve ilgi alanı için tasarlanmıştır! Bazı faaliyetler ücretsizken, diğerleri ek ücrete tabi olabilir.

Kuruluş Tarihi 1955

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • General English Language Courses
  • English Examination Courses
  • Long Term English
  • Long Term English
  • English for Special Purposes
  • Platinum Courses
  • Teacher Training
  • Family Courses

Akreditasyonlar

british_council
languages_canada
english_usa
british_columbia_eqa
eaquals
cea
private_further_Education
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Broşür Fiyat Listesi PromosyonlarPromosyon Bitiş Tarihi: 30.09.2020

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1