Regent

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Regent, İngiltere'de İngilizce dil okullarının ilklerinden biriydi. 50 yıl önce 1964'te, uygun bir okul kurmak isteyen, uygun öğretmenler ve uygun kurslarla tutkulu, deneyimli bir öğretmen tarafından kurulmuştur. Bugün Regent, öğrencileri için hayat değiştiren fırsatlar yaratan akademik ve kültürel açıdan zengin konumlarda yenilikçi kurslar sunmaktadır. Temel olarak, İngilizce bilmenin yeterli olmadığını anlayan Regent'a göre önemli olan İngilizceyi hayatınızda başarılı bir şekilde kullanma yeteneğidir.

Dil Eğitimi

Regent öğrencilerinin öğrenme deneyimi konusunda tutkuludur ve onları İngilizce olarak önemli ölçüde geliştirilmiş beceriler, güven ve performansla bırakmanızı sağlamak için çok çalışmaktadır. Her hafta iyi bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Etkin bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacak güçlü bir desteklenen öğrenme çerçevesine sahip olan Regent Ortak Avrupa Çerçevesine bağlı bir müfredatla benzersiz bir akademik programına sahiptir. Dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuzun yanı sıra, konuşma dili üzerinde çalışarak vücut dili, ses kalitesi ve göz temasına da odaklanan Regent yararlı yaşam becerileri geliştirmek ve en az bir sınava girmenizi teşvik etmek için uluslararası ekiplerde çalışmanızı istemektedir. Öğreniminize net destek sağlamak için ilerleme testleri ve yapılandırılmış ödev görevler belirlenmektedir. Haftada en az 4 sabah öğrenciler kısa ve düşünceli bir genel kurul toplantısına katılırlar. Öğretmenler Regent'ın en büyük gücüdür ve öğrencilerin başarısının ana nedenidir. Öğretmek ve gelişmenize yardımcı olmak için tutkuludurlar.

Konaklama

Regent öğrenciler için Konaklamanın ne kadar önemli olduğunu bilmektedir ve öğrencilere çeşitli seçenekler sunmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

Aile Yanı

Birçok öğrenci kendi evlerinde yerel insanlarla yaşamak için aile yanında konaklama imkanını seçer. Bir aile ile yaşamak size derslerinizde öğrendiklerinizi uygulama fırsatı verir ve otantik bir kültürel deneyim sağlar. Bu konaklama imkanında yemek aile tarafından sağlanmaktadır

Öğrenci Rezidansı

Bu seçenek size daha fazla bağımsızlık sağlar ve bir öğrenci üniversite tarzı rezidansta hayatı deneyimlemenizi sağlar. Ortak alanlarda ulusal arkadaşlıklar edinebilirsiniz ve bağımsızlığınızın tadının çıkarabilirsiniz. Bu konaklama imkanında öğrencilerin yemeği kendileri yapması beklenmektedir.

Sosyal Aktiviteler

Öğrenme sadece derslerde olmaz, sınıf dışında da devam eder. Regent eğitiminiz boyunca İngilizce becerilerinizi derslerde, konaklamanızda ve kültürel etkinliklerde pratik etmenize yardımcı olmak istemektedir. Bu nedenle okulu kolayca arkadaş edinebileceğiniz ve başka bir dilde güveninizi oluşturabileceğiniz hoş ve kapsayıcı bir yer haline getirmektedir. Kültür programı, yeni arkadaşlar edinmenize ve modern yerel kültürü keşfetmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Genellikle öğretmenleriniz veya diğer okul personeliniz eşliğinde, arkadaşlarınızla harika zaman geçirmenin, İngilizcenizi kullanmanın ve otantik yerel kültürü deneyimlemenin mükemmel bir yoludur. Her hafta en az üç etkinlik sunulur. Program müze gezileri, galeriler, sergiler, yerel bir pub veya bir spor aktivitesi yapmak gibi aktiviteleri içerir.

Kuruluş Tarihi 1964

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • English World
  • Mini Group Courses
  • Cambridge Exam Prep
  • Home Tuition
  • Individual Tuition
  • IELTS Exam Preparation
  • TOEFL Preparation
  • Specialist Courses
  • Springboard for Academia

Akreditasyonlar

british_council
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1