Oxford International English Schools

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Oxford International English Schools 1991'den beri ister iş hayatı veya normal hayat için ister akademik amaçlı olsun, İngilizce öğrenme nedeniniz fark etmeksizin, ilerlemenize yardımcı olmak için öğrencilere doğru araçları ve desteği sunmaktadır. İngilizce programınız başladıktan sonra, her biri İngilizce dil öğreniminin belirli alanlarına özel olarak odaklanmış dersler içeren, değişik insanların olduğu, farklı bir öğrenme ortamına gireceksiniz. Sınıf dışında, öğrenim deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak ve dil becerilerinizi gerçek hayattaki durumlara entegre etmek için ek öğrenim fırsatları edineceksiniz.

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen OIES, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. OIES farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

General English: General English, dört temel dil becerisi üzerinde yoğunlaşarak İngilizce'de genel yeterlik sağlamayı hedeflemektedir. Bu dört temel beceri okuma, konuşma, dinleme ve yazmadır. Öğrenciler kurs bitiminde sertifika almaktadırlar.

Professional English: Professional English, global arenada öne çıkmak için ihtiyacınız olan iletişim araçlarını edinmenize yardımcı olur. İngilizce; uluslararası iş, internet, bilim, teknoloji, diplomasi, spor ve reklam alanlarında en öncelikli olarak kullanılan dildir. İngilizce bilmek, hangi kariyeri seçerseniz seçin, CV/Özgeçmiş bilgilerinize eklenen güçlü bir özelliktir

Academic English: İngilizce'de resmi seviyede ustalaşmak, hayallerinizdeki eğitime erişmenize yardımcı olabilir. Academic English, yazma, dil bilgisi ve kelime bilginizi geliştirerek, sizi İngilizce konuşulan bir üniversite ortamında başarıya hazırlar. Resmi bir sınava girmeniz gerekiyorsa, Sınava Hazırlık kurslarıyla bunu geçmek için ihtiyacınız olan becerileri sunabilir.

Konaklama

Oxford International English Schools keşif yapmanız için serbestlik sunan güvenli, emniyetli ve misafirperver bir konaklama sunmaktadır. Okul ister bir yurtta ister aile yanında kalmayı tercih edin, bizimle kaldığınız sürenin konforlu ve eğlenceli olmasını sağlamaktadır. Öğrencilerin güvenliği OIES'nin bir numaralı önceliğidir ve 18 yaşın altındaki öğrenciler de dahil, tüm öğrencilerin eğitim süresi boyunca güvende olmalarını ve desteklenmelerini sağlayacak sistemlere sahiptir.

Aile Yanında

Aile yanı konaklama, size evlerinde sıcakkanlı ve misafirperver bir deneyim sunan ev sahipleriyle yaşama fırsatı verir. Yerel kültür ve gelenekleri öğrenmenin yanı sıra İngilizce'yi de tam olarak deneyimlemiş olursunuz. Bu konaklama imkanıyla beraber aynı zamanda yemek gibi temek ihtiyaçların karşılandığı pek çok hizmet de sunulmaktadır.

Öğrenci Rezidansı

Serbest bir yaşam ortamı isteyen öğrenciler için çeşitli konaklama seçenekleri mevcuttur. Öğrenci rezidansları konumları; rahatlıkları, olanakları, kolaylıkları ve okullara gidip gelmesi kolay olan seyahat seçeneklerine göre seçilmiştir. Bu konaklama imkanında yemek hizmeti sunulmamaktadır.

Sosyal Aktiviteler

Harika bir şehirde deneyim edinin ve dünyanın her yerinden, ömürlük arkadaşlar edinin. Sınıftan çıkarak diğer öğrenci arkadaşlarınızla sosyalleşmek, İngilizce'ye hakimiyetinizi geliştirmenizi ve yeni dil becerilerinizi gerçek hayatta test etmenizi sağlar. Tam zamanlı bir programda sınıf öğrenimi, kültürel deneyim ve arkadaş edinmek son derece güçlü bir kombinasyondur. Aktivitele programı, tercih ettiğiniz şehri canlandırır ve unutulmaz anılar edinirsiniz.

Kuruluş Tarihi 1991

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • General English
  • Academic English
  • Professional English
  • Bespoke Group Course

Akreditasyonlar

british_council
isi
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1