OISE

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Bir kursun başarısı, her katılımcının isteklerinden ve itici gücünden kaynaklanan amaç topluluğuna bağlıdır. Bu güçlü inanç, OISE'yi her zaman birbirlerini besleyecek ve ciddi bir çalışma ortamı oluşturacak daha motive öğrencilere hitap etmeye yönlendirdi. Tüm katılımcılar, İngilizce olarak kendi beklentilerini aşan bir konuşma seviyesini hedeflemek için çalıştırılmaktadır. OISE’nin pedagojisi, öğrencilere yerleşik dil öğrenme inançlarına yeni bir bakış sağlar. Dilin temel bilgisini edinmeye devam etmek yerine, bir OISE kursundaki ayrıntılı modül paketi, öğrencilere dilin canlı iletişimsel durumu (sunum, müzakere veya sosyal etkileşim) ne olursa olsun dili manipüle etme stratejisi sağlar. 

Dil Eğitimi

OISE 47 yıl önce Oxford'da kurulduğunda, tüm derslerini Tutorial ile verdi. Oxford Üniversitesi'nin bir öğretme geleneği olan Tutorial ™ dersi, en etkili eğitim yöntemlerinden biridir. Kursun tamamı, bireysel derslerle yürütülür, böylece dersler, her katılımcının kesin düzeyine ve hedeflerine uyarlanabilir. Öğrencilerin bilişsel bakış açısı önemli ölçüde değişebilir; bu, öğreticinin neden bu kadar güçlü bir öğrenme ortamı olduğunu açıklar: derslerde öğretmen bir öğrenciye odaklanır ve bu nedenle pedagojik yaklaşımı öğrencinin doğal öğrenme zihnine uyarlayabilir. Öğretici dersin etkinliği, her bir öğrencinin öğrenmesiyle öğretmen katılımının ve öğrencinin tutarlı konsantrasyon seviyesinin yararından yararlanır. Her kursun başında yapılan bir dil denetimi, katılımcının kesin seviyesini, ihtiyaçlarını ve hedeflerini belirler. Bu öğrencinin kişisel öğrenme programının temelini oluşturur.

Konaklama

OISE’nin mükemmellik taahhüdü, katılımcının kalışının tüm yönlerini içerecek şekilde tamamen akademik konuların ötesine geçer. Bu bakımdan konaklama, kursun çok önemli bir parçasıdır. Bu nedenle her okulun rolü, öğrencilerin rahat ve sıcak bir konaklama yeri ve bir günlük çalışmadan sonra eğlenmek için çeşitli sosyal etkinlikler programına sahip olmasını sağlamak olan özel bir ekibe sahiptir.

Aile Yanı

İngilizce konuşma fırsatlarını en üst düzeye çıkarmak için, OISE aynı ana dilde iki öğrencinin herhangi bir evde kalmasına asla izin vermeme politikasına sahiptir. Tüm öğrencilerin tek bir odası vardır. Her ev sahibi aile OISE tarafından belirlenen katı kriterlere göre seçilir ve izlenir. Evler rahat olmalı, ev sahipleri misafirperver olmalı ve hepsinden önemlisi, öğrencileri kabul etmek ve İngilizcede akıcılık geliştirmelerine yardımcı olmakla gerçekten ilgilenmelidir.

Kampüs İçersinde Yurt

Bu seçenek daha fazla bağımsızlık isteyen ve üniversite yaşamının eşsiz atmosferini yaşamak isteyenler için idealdir. Bazı kolejler, öğrencilere eğitim ve dinlenme için elverişli, huzurlu bir ortam sunan güzel zeminlerde kurulmuş tarihi yapılardır. Bazı odalar şehir merkezi konumları ve pratik kolaylık sunan modern tesislerdir. 

Hotel

OISE, bazı öğrencilerin ev sahibi bir ailede yaşamaya adapte olmayı ve bir otelde kalmayı tercih etmek zorunda kalmayacağını kabul eder. Yıllar geçtikçe, her OISE okulu çeşitli kategorilerdeki otellerle iyi bir ilişki kurmuştur ve öğrencinin adına rezervasyon yaptırabilir. Bir otelde kalmak veya OISE konaklama olmadan kalmak için, lütfen kurs fiyatından haftalık £ 336 (£ 426 £) / 545 $ indirim yapın ve önerilen otellerin listesi için OISE ile iletişime geçin. Otel rezervasyonu OISE tarafından yapılır ancak fatura doğrudan öğrenci tarafından otele ödenir.

Sosyal Etkinlikler

OISE, her öğrencinin olabildiğince kültürel ve sosyal açıdan zengin olmasını sağlamayı taahhüt eder. Her okul, özenle organize edilmiş bir etkinlik programı sunar. Tipik etkinlikler arasında tiyatro ve sinema ziyaretleri, şehir turları, müze ve sanat galerileri ziyaretleri, kafe ziyaretleri, tarih ve edebiyat üzerine dersler yer alır.

 

Kuruluş Tarihi 1973

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • Tutorial programme
  • Quatorial programme
  • Quatorial combination
  • Octorial programme
  • Octorial combination programme
  • IELTS exam preparation programme
  • Cambridge exam preparation programme
  • Special courses

Akreditasyonlar

british_council
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1