Mandarin House

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Kurulduğu günden bu yana, Mandarin House’un temel amacı dünyaya yeni ve modern bir Çinçe dil eğitimi sunmak olmuştur. Birçok üniversite tarafından sunulan arkaik, akademik kurslardan farklı olarak, Mandarin House, gerçek yaşam durumları aracılığıyla pratik, günlük Çin iletişiminde ustalaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış kendi müfredatını geliştirdi. Mandarin House özel bir eğitim departmanı ile, Çince'yi mümkün olduğunu düşündüğünüzden daha verimli ve daha etkili bir şekilde öğrenmenizi sağlayan öğrenme materyallerini ve öğretim yaklaşımlarını sürekli olarak gözden geçirmektedir.

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen Mandarin House, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. Mandarin House farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

Intensive Chinese: Intensive Chinese, modern pedagoji yöntemleri ve sayısız öğrenci, öğretmen ve eğitim departmanımızdan alınan değerli geri bildirimler etrafında müfredat ve kişisel öğretim yaklaşımını temel alarak özenle tasarlanmıştır. 

Part Time Chinese CoursesGündeminize uyacak şekilde tasarlanmış Part Time Chinese Courses hafta sonu veya akşam grup dersleri ile aktif yaşamınız için ihtiyacınız olan Çince'yi öğrenmenizi sağlar.

Business Chinese: Çin dünyanın ikinci büyük ekonomisidir. Çin’in nüfusu, pazarı, endüstrileri ve ticareti patlama yaşıyor ve yeni bir fırsat ülkesi haline geliyor. Business Chinese özellikle Çince'yi iş amaçlı öğrenmeyi, geleceğiniz için son derece değerli bir yatırım haline getirir.

HSK Preparation: Hanyu Shuiping Kaoshi (HSK), anadili Çince olmayanların akıcılığını belirlemek için kullanılan standartlaştırılmış bir ulusal sınavdır ve tüm Çinli üniversiteler tarafından yabancı öğrencilerin ve yabancı işçi arayan bir dizi Çinli şirketin değerlendirmesinde kullanılır. 6 grup sınıfından oluşan yoğun bir kombinasyon ve okuma, yazma, konuşma, dinleme, test hazırlığı ve daha fazlasını içeren ek bir özel ders dersi, Mandarin House size 6 seviyenin tamamı için eksiksiz bir HSK hazırlık müfredatı olarak sunar.

Konaklama 

Aile Yanı

Öğrencilerine hem boş vakitlerinde Çince pratiği yapmak için hem de Çin kültürünü birinci elden tanıyabilmeleri için aile yanı konaklama imkanı sunan Mandarin House ev sahibi aileleri özenle seçmek ve sürekli bir şekilde denetlemek için bir ekibe sahiptir. Temiz ve güvenli yaşamanız ve yemek yemeniz için aileler özenle seçilmektedir. Aile, tipik Çin restoranlarında bulamayacağınız gerçek Çin yemeklerini  kahvaltı ve akşam yemeği olarak sağlayacaktır. Modern olanaklara sahip özel odanız olacak ve donanımlı mutfak, çamaşırhane ve banyoya erişebileceksiniz. İnternet erişimi sağlanır ve su, gaz ve elektrik konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Kuruluş Tarihi 2004

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • Intensive Chinese
  • Part Time Chinese
  • Private Tutoring
  • HSK Preparation
  • Business Chinese

Akreditasyonlar

ialc

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1