Malvern House

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Malvern House London, 2000 yılında kurulan bağımsız bir İngilizce dil okuludur. Okul, British Council ve ISI tarafından akredite edilmiştir ve bir UKVI Tier 4 sponsorudur. Malvern House, en son teknoloji ile desteklenen birinci sınıf eğitim sunmaktadır. Londra'nın merkezindeki okul, modern, aydınlık, modern ve misafirperverdir. Tüm sınıflar interaktif yazı tahtaları ile donatılmıştır ve öğrenciler kendi kendine çalışma için çevrimiçi öğrenme platformuna erişebilir. Öğrenci deneyimi MHL'nin merkezinde yer alır ve öğrenci öğrenme yolculuğu öğrenci gelmeden ve kalışları boyunca ve ötesinde devam etmeden başlar. Öğrenci hizmetleri ekibi her öğrenciye sıcak bir karşılama sunar ve her türlü ihtiyaca yardımcı olur. Genç öğrencilere özel önem verilmektedir ve MHL'nin 18 yaşından küçüklerin korunması için kapsamlı bir politikası vardır. MHL Tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli esnek genel, iş ve akademik kurslar sunmaktadır. Öğrenci desteği ücretsiz seminerler, kariyer danışmanlığı ve çeşitli sosyal programları içermektedir. 

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen LAL, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. LAL farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir

Exam Preparation: Malvern House London yıl boyunca herhangi bir pazartesi gününden itibaren IELTS hazırlık kursları sunmaktadır. Öğrenciler genel İngilizce'yi modüler derslerle birleştirebilir veya sınavı geçmek için kendilerine en iyi şansı vermek için tamamen yoğun bir ders alabilirler. Ayrıca FCE ve CAE sınavları için belirlenen sınav tarihleri doğrultusunda Cambridge sınavına hazırlık ve eğitim de sunulmaktadır.

Business English: İngilizce, uluslararası ticaret dilidir ve okumak için Malvern International'dan daha iyi bir yer yoktur! Business English yenilikçi proje tabanlı derslerle iş İngilizcesi becerilerini geliştirerek ve uygulayarak öğrencileri küresel iş dünyası için donatıyor.

Bespoke Group: Malvern House London'ın özel grup hizmeti, üniversite grupları, denizaşırı öğretmenler, uzman gruplar, öğretmenlerin eşlik ettiği lise grupları veya okumak için Londra'ya seyahat etmek isteyen profesyonel gruplar için mükemmeldir. Dakikalar içinde özel çalışma hedefleri olan gruplar için yıl boyu kurslarında sahip olunan mükemmel milliyet karışımından veya kapalı grup eğitiminden tam olarak yararlanarak açık grup derslerine katılım hakkı mevcuttur.

Konaklama

Malvern House'da okumak için Londra'ya geldiğinizde, nerede kalacağınızı seçmek çok önemlidir. Malvern House London'ın sunduğu tüm konaklama birimleri, özel konaklama sağlayıcıları ile ortaklık yoluyla sunulmaktadır. Kurum içi konaklama ekibi, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun seçeneği bulmak için harici konaklama acenteleriyle birlikte çalışmaktadır. Konaklama ekibi, sorularınız veya sorularınız için tavsiye vermekten ve yardım etmekten mutluluk duyar.

Aile Yanı

Aile yanında konaklama, yerel hayata kendinizi kaptırmak, ev sahibi ailenizle İngilizce konuşma alıştırmaları yapmak, kültürlerini paylaşmak ve ömür boyu arkadaşlıklar kurmak için harika bir fırsattır. Öğrenciler genellikle tek kişilik odalara oda ve kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon veya yemeksiz konaklama rezervasyonu yaparlar. Temiz çarşaf ve havlu, ortak banyo ve wifi fiyata dahildir.

Öğrenci Rezidansı

Öğrenci Rezidansı konaklama imkanı, daha bağımsız yaşamak ve kendileri için yemek yapmayı tercih edenler içindir. Bu konaklama seçenekleri okul binalarına daha yakın olma eğilimindedir ve genellikle yerel gece hayatı ve cazibe merkezleri için iyi bir konuma sahiptir. Ortak banyo, temiz havlu ve çarşaf, wifi ve mutfağa erişim fiyata dahildir.

Sosyal Aktiviteler

Düzenli sosyal aktiviteler, ziyaret ettiğiniz şehir hakkında daha fazla bilgi edinirken yeni arkadaşlar edinmek ve sınıf dışında İngilizce pratiği yapmak için harika bir fırsattır. İster müzeler, sanat, tema parkları, spor, dışarıda yemek ya da eşsiz yerler ile ilgilenin, haftalık sosyal program herkes için aktivitelere sahiptir.

Kuruluş Tarihi 2000

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

İngiltere

Sunulan Programlar

  • General English
  • English Plus Courses
  • Security Courses
  • Business and Executive English
  • Exam Preparation
  • Professional Training
  • Teacher Training
  • Bespoke Group

Akreditasyonlar

british_council
pfe

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1