Malaca Instituto

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Malaca Instituto, Endülüs'ün güney İspanya bölgesindeki büyük bir Akdeniz kenti olan Malaga'nın doğu kesiminde yer almaktadır. Işık, renk ve unutulmaz bir gün batımı şehri olan Malaga, eşsiz deniz ve dağ kombinasyonları sunan büyük zıtlıklar; sanat, mimari ve kültür, tarihi miras ve modernite - burada tarihin erime potasının sonuçlarını ve dinlerin ve halkların bir araya gelmesini bulacaksınız. Malaca Instituto'da sadece İspanyolca öğrenmekle kalmayacak, dünyaya bağlanacaksınız! Malaca Instituto-Club Hispanico'nun binaları, çalışmak ve dinlenmek için ideal bir ortam yaratan eşsiz bir dil okulu kampüsü ve dünyanın her yerinden insanlarla arkadaş olmak için bir yer oluşturur. Tesiste 95 yatak odası ve 25 derslik, restoran, yüzme havuzu ve terasların yanı sıra ücretsiz wifi, 24 saat resepsiyon, kitap ve film ödünç alma gibi hizmetler ile dans dersleri, kültürel görüşmeler ve film gösterileri gibi aktiviteler yer almaktadır.

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen Malaca Instituto, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. Malaca Instituto farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

General Spanish: General Spanish, İspanyol dilinin tüm yönlerini kapsayan, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm dil seviyelerini sumaktadır. Derslere ek olarak haftada 7 adet ücretsiz kültürel / sosyal etkinlik bulunmaktadır

DELE Exam Preparations: DELE Exam Preparations, İspanyolca seviyelerini onaylayan bir diploma almak isteyen öğrenciler içindir. Malaca Instituto yılda iki kez DELE A2, B1 ve B2 seviyeleri için hazırlık kursları düzenlemektedir. Bireysel ya da kapalı grup derslerindeki diğer sınav tarihleri ve düzeyleri için de istek üzerine başka hazırlıklar da yapılabilmektedir.

Spanish and Internship: Spanish and Internship, 18 yaşın üzerindeki öğrenciler için yüksek düzeyde İspanyolca dil bilgisi kazanmak ve bir İspanyol çalışma ortamında uygulamalı deneyim kazanmak için eşsiz bir fırsattır. Malaca Instituto İspanyolca iletişim becerilerinizi geliştirecek ve CV'nizi artıracak yerel bir şirkette İspanyolca ve stajın bir kombinasyonunu sunuyoruz.

Executives and Professionals: Executives and Professionals, iş dünyası ve diplomasi dünyasıyla ilgili durumlar için İspanyolca iletişim becerilerini geliştirmek isteyen / ihtiyaç duyan diplomatlara, yöneticilere ve genç profesyonellere yöneliktir.

Konaklama

Malaca Instituto, tüm öğrencilerinin tercihlerini ve gereksinimlerini karşılamak için konaklama seçeneklerinin tamamını sunmaktadır. Tesis bünyesindeki Club Hispanico, okulun belirleyici özelliklerinden biri olan kampüsün yaratılmasına yardımcı olurken, diğer öğrenciler yerel bir ailenin yanında kalmayı veya ortak öğrenci dairelerinin bağımsızlığını tercih edebilmektedirler. Kampüste ayrıca tüm öğrenciler tarafından kullanılabilecek tam catering hizmetleri de sunulmaktadır. Deneyimli kadro, Malaga'daki konaklamanızın başarısında önemli bir unsur olan doğru konaklama seçimini yapmanıza yardımcı olacaktır.

Aile Yanı 

Çoğu yıllardır Malaca Instituto ile başarılı bir şekilde çalışan ailelerin bazıları özel bahçeli villalarda, diğerleri ats veya teraslı konutlarda yaşar; çoğu okula yürüme mesafesinde, hepsi 10 ila en fazla. 30 dakikalık seyahat süresinde yer almaktadırlar. Otantik bir İspanyol yaşam biçimi arayan ciddi bir öğrenciyseniz, bu sizin için bir konaklama türü olabilir! Aile yanı konaklama imkanında seçeceğiniz plana göre değişiklik göstermekle beraber ayrıca 3 öğün yemek, haftalık çamaşır yıkama hizmeti ve temiz çarşaf ve havlu gibi hizmetler de yer almaktadır.

Kampüs İçerisinde Yurt

Kampüsün içerisinde yer alan yurtlar, Malaca Instituto'nun ünlü olduğu çok arkadaş canlısı atmosferi yaratan dil okulu kampüsünün ana ayırt edici özelliklerinden biridir. 96 en-suite yatak odası ve 24 saat açık resepsiyon ile en uygun ve konforlu konaklama seçeneğidir. Seçebileceğiniz 5 oda tipi vardır. Bu konaklama imkanında seçeceğiniz plana göre değişiklik göstermekle beraber ayrıca 3 öğün yemek, haftalık çamaşır yıkama hizmeti ve temiz çarşaf ve havlu gibi hizmetler de yer almaktadır.

Sosyal Aktiviteler

Malaca Instituto konaklamanızı olabildiğince eğlenceli ve tatmin edici hale getirmek için kapsamlı bir sosyal ve kültürel etkinlikler programı düzenlemektedir. Malaca Instituto sizi bölgenin sırlarını ve kültürünü keşfetmeye, insanlarla tanışmaya, geleneklerimizi yaşamaya ve gastronomimizi tatmaya davet ediyor. Etkinlikler'den sorumlu Malaca Instituto departmanı size Malaga ve Endülüs’ün kapsamlı spor ve turizm fırsatları hakkında da bilgi verebilir. Her kurs ücretine çeşitli aktiviteler dahildir. Bunlar arasında fitness ve dans dersleri, kültürel konuşmalar, filmler ve Malaga'nın ilk günlük turu yer alıyor. Ayrıca Malaga'da Picasso Müzesi ve Tapas Turları Rehberli Turları ve Aşçılık Sınıfları gibi ücretli ziyaretler de düzenlenmektedir.

Kuruluş Tarihi 1971

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

İspanya

Sunulan Programlar

  • Intensive & Superintensive
  • DELE Exam Preparation
  • University Access
  • Undergraduate & University Experience
  • Masters Degrees
  • Business & International Trade
  • Hispanic Studies
  • Non-Native Teachers Courses

Akreditasyonlar

eaquals
institudo_cervantes_centro_icreditado
ialc

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1