LSI Portsmouth

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

LSI Portsmouth 1985 yılında kurulmuştur ve British Council tarafından yabancı dil olarak İngilizce okulu olarak tanınmaktadır. Tüm beceri seviyelerine ve çeşitli farklı akademik ve profesyonel ihtiyaçlara uygun yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı kurslar sunan LSI Portsmouth diğerlerinin yanı sıra genel İngilizce, IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık, üniversiteye hazırlık, profesyonel ve iş İngilizcesi kursları sunmaktadır. Okul, canlı ve tarihi üniversite kenti Portsmouth'da, İngiltere'nin güzel güney kıyısında yer almaktadır.

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen LSI Portsmouth, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. LSI Portsmouth farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

General English: Tam zamanlı General English kursu, dilin tüm alanlarında yoğun eğitim ve uygulama sunar. Sabah sınıfı, dili bağlamda konuşmak ve kullanmak için birçok fırsatla dilbilginizi geliştirmeye odaklanır. Öğleden sonra, günlük durumlar için İngilizce pratik yapacak ve bir dizi keşfetmek için dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerilerinizi kullanacaksınız.

IELTS and Cambridge Preparation Courses: Tam zamanlı Exam Preparation Courses, seçtiğiniz sınavda mümkün olan en iyi notu almanız için gereken becerileri öğrenmenize ve geliştirmenize yardımcı olmak için dikkatle tasarlanmıştır. Nitelikli öğretmenler tarafından verilen dinamik dersler sizi motive ve meşgul tutacak ve ayrıca tüm iletişim alanlarında İngilizce'nizin genel seviyesini geliştirecektir. Sınav dersleri de bu seviyede okuyan ancak sınava girmeyi düşünmeyen öğrencilere açıktır. 

Konaklama

LSI Porstmouth yeni İngiliz evinizde gerçekten mutlu olmanızı istemektedir. Size en uygun seçeneği bulmanıza yardımcı olmak için bünyesinde bulunan bir ekip LSI Porrtsmouth'un konaklama yerlerini organize etmektedir. Bu nedenle kalmayı seçtiğiniz her yerde kendinizi güvende ve rahat hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Aile Yanı

Anadili İngilizce olan kişilerle yaşayarak akşamları İngilizce pratik yapma ve Portsmouth sıcaklık ve misafirperverliğinin keyfini çıkarma fırsatınız olacak. Ayrıca İngiltere kültürü hakkında benzersiz bir fikir edinmenizi sağlayacaktır. Bu konaklama imkanıyla beraber isteğe bağlı olarak değişmekle beraber yemek ve öğrencilerin temel ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetler verilmektedir.

Öğrenci Rezidansı

Daha bağımsız olmayı ve kendiniz yemek yapmayı tercih ediyorsanız, neden kendi yemeğinizi pişirdiğiniz öğrenci rezidanslarından birinde kalmıyorsunuz? Okuldan sadece 3 dakikalık yürüme mesafesinde yan yana bulunan iki öğrenci rezidansından birinde kalarak İngiltere'de daha bağımsız bir öğrenci deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sosyal Aktiviteler

LSI Portsmouth bir dil öğrenmenin sadece sınıfta gerçekleşmediğini bilmektedir. Sosyal aktiviteler eğlenirken ve arkadaş edinirken İngilizcenizi geliştirmek için mükemmel bir fırsat sunar. Bünyesinde işi, yeni insanlarla tanışmanıza ve Portsmouth ve İngiltere'yi tanımanıza yardımcı olmak olan tam zamanlı bir sosyal program düzenleyicisine sahip olan LSI her pazartesiden cumartesiye spor etkinlikleri, geceler, kültürel ve eğitim faaliyetleri de dahil olmak üzere en az bir etkinlik düzenlemektedir. 

Kuruluş Tarihi 1985

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

İngiltere

Sunulan Programlar

  • General English Courses
  • English Exam Courses
  • English Courses for Adults Over 30
  • University Preparation Courses
  • English Summer Courses
  • English Teacher Training Courses
  • Business English Courses
  • Specialist English Courses
  • Customised Group Courses

Akreditasyonlar

british_council
business_uk
ialc
private_further_Education
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1