Living Learning English

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Living Learning English öğretmen evinde bireysel bire bir ve ikiye bir dil öğretimi konusunda uzmanlaşmış bir İngiliz aile yanında konaklama kuruluşudur. Öğrenciler, çalışmaları için İngilizce'ye ihtiyaç duyan okul veya üniversite öğrencilerinden, çalışmaları için hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmeleri gereken işletme yöneticilerine kadar çeşitlilik göstermektedir. Öğretmenleriyle yaşamak, öğrencilerin paha biçilmez buldukları benzersiz bir İngiliz kültürü, gelenekleri ve yaşam tarzı deneyiminin tadını çıkarmalarını sağlar. Eğitim yaklaşımı Living Learning English'i normal dil okullarından ayıran şeydir. 1995'ten beri var olan LLE 10-70 yaş arası çok çeşitli öğrencilere, okul öğrencilerine üst düzey yönetim ve yönetici düzeyinde prestijli işletme müşterilerine kurslar vermiştir.

Dil Eğitimi

Öğretmeninizle birlikte yaşayarak ve çalışarak İngilizceyi başarıyla, yoğun ve hızlı bir şekilde öğrenin. Sıcak, samimi bir ailenin bir parçası olarak İngiltere'de yaşamı deneyimleyeceğiniz öğretmeninizin evinde karşılanacaksınız. Her gün sadece İngilizce konuşacaksınız ve öğretmeniniz günlük konuşmada doğru kelimeleri bulmanıza yardımcı olacaktır. Kursunuz, özel olarak İngilizce öğrenme gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Konaklama

Öğrenciler öğretmenlerinin yanında kalmaktadırlar. Evlerde en fazla iki kişi yer almaktadır ve banyo ihtiyaçları yemek ihtiyaçları ve pek çok hizmet sunulmaktadır. Konaklama kurs fiyatına dahildir. Verilen hizmetler sunulan farklı paketlere göre değişiklik göstermektedir. 

Sosyal Aktiviteler

Living Learning English ilgilendiğiniz yerlere ziyaretler ve geziler düzenlemektedir ve istediğiniz gibi vakit geçirmek için boş vaktiniz olacaktır. İngilizce'nizi her gün gerçek hayattaki durumlarda öğretmeniniz, öğretmeninizin ailesi ve arkadaşlarınızla pratik yaparak geliştirebileceksiniz. Bu, İngilizce öğrenmenin ve dili kullanma konusunda güven kazanmanın doğal yoludur.

Kuruluş Tarihi 1995

Sunulan Programlar

  • General English
  • Business and Professional English
  • Crash Course
  • English for Exams
  • Summer Cours 2:1
  • Academic English
  • English for Teachers
  • English for Parent and Child
  • English Plus

Akreditasyonlar

british_council
quality_english
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1