LILA

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

LILA 2004 yılında Liverpool'da bağımsız bir İngilizce dili akademisi olarak kuruldu. İki kız kardeş, Leanne Linacre ve Victoria Bligh tarafından kuruldu. Leanne ve Victoria kariyerlerine yurtdışında eğitim vermeye başladılar, İngiltere'ye döndüklerinde İngiltere'nin kuzeyinde daha kaliteli dil okullarına ihtiyaç duyulduğunu hissettiler ve Liverpool mükemmel bir seçim oldu. Liverpool'un İngilizce öğrenmek için harika bir yer olması Okulun büyümesine katkıda bulundu ve sadık öğrenciler İngiltere'de eğitim görmek için en iyi okul olarak LILA'yı tavsiye ediyorlar.

Dil Eğitimi

LILA farklı öğrenci seviyelerine, yaşlara ve ihtiyaçlara uygun çok çeşitli İngilizce kursları sunar. Yetişkin Programları ve Genel, İş ve Sınav Hazırlık kursları kapsamında 12-17 yaş arası öğrencilere, yetişkinlere ve genç yetişkinlere (16 yaş +) yönelik kurslar ve konaklama imkanları sunmaktadır. İngilizce öğrenme nedenleriniz ne olursa olsun, * ekibi sizi her adımda desteklemek ve yönlendirmektedir. Uzman eğitim kadrosu tarafından sunulan kaliteli İngilizce kursları ile öğrencilere çok iyi bir İngilizce öğrenmeyi vaad eden LILA merkezinde öğrencinin olduğu bir eğitim modelini benimsemektedir.

Konaklama

LILA doğru konaklama bulmanın öğrenciler için doğru kursu seçmek kadar önemli olabileceğini bilmektedir, bu nedenle kaldığınız süre boyunca size her aşamada size tavsiyede bulunacak ve size yardımcı olacak özel bir ekibe sahiptir. Tüm konaklama seçenekleri güvenli, emniyetli ve dost canlısıdır. Öğrenciler konakladıkları yerde kendilerini evde hissederler.

Aile Yanı

Aile yanı konaklama, yerel insanlarla kalmak ve İngiliz kültürüne dalmak isteyen öğrenciler için mükemmeldir. Öğrenciler aileye kabul edilir ve 'evden uzakta evlerine' yerleştirilirler. Öğrenciler tek veya çift kişilik bir odaya yerleştirilebilir ve diğer yaşam alanlarını bekarlardan veya çiftlerden ailelere ve genç profesyonellere kadar çeşitlilik gösteren ev sahipleriyle paylaşabilirler. Bu konaklama imkanında yarım pansiyon ve tam pansiyon seçenekleriyle değişmekle beraber öğrencilere yemek ve temel ihtiyaçlarını karşılayan bütün hizmetler sunulmaktadır.

Öğrenci Rezidansı

En-suite banyolu öğrenci rezidansları, İngiltere'de sosyalleşmek ve yeni arkadaşlar edinmek isteyen, ancak kendi mahremiyetlerine de değer veren öğrenciler için kaliteli bir seçenektir. En-suite olanaklar, ortak alanlar ve tam donanımlı mutfaklar ile yüksek standartta, modern bir konaklama birimidir. Öğrenci rezidansı konaklama olanakları LILA Liverpool'a yürüme mesafesinde bulunmaktadır ve bir araya gelen arkadaş grupları ve hatta arkadaş edinmeyi umduğu tek gezgin için mükemmeldir! Bu konaklama imkanıyla beraber yemek hizmeti sunulmamaktadır.

Kuruluş Tarihi 2004

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

İngiltere

Sunulan Programlar

  • General English Courses
  • Exam Preparation Courses
  • Cambridge Exams
  • Teens Programmes
  • Specialist English Courses
  • Teacher Training Courses
  • Groups & Bespoke Packages
  • Evening & One to One Classes
  • Business English Courses
  • English as an Additional Language (EAL) 

Akreditasyonlar

british_council
quality_english
ialc
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1