Liden & Denz Language Centres

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Liden & Denz, St. Petersburg, Moskova, Irkutsk ve Riga'da Rusça dil eğitimi veren ve "World Languages" dalında toplamda 5 kere prestijli Star Awards kazanan prestijli bir dil okuludur. Verilen kurslar yelpazesi, bu tarihi dili ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde incelemeniz için birçok fırsat sunmaktadır. Ve sunulan kültürel fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmak için tasarlanan çeşitli aktivite programıyla, Rusça anlayışınız sadece dilden ötesine uzanacaktır. Öğrencilerene iyi bir dil kursu vermek için çağdaş ve modern bir dil eğitim modelinmi benimseyen ve bu bağlamda kendini sürekli geliştiren Liden & Denz sizlere unutulamayacak bir dil eğitimi sunuyor. 

Dil Eğitimi

Tüm Liden & Denz Enstitülerinin öncelikli odak noktası, öğrencilerin Rusça dilinde iletişim, okuma ve anlama becerilerini mümkün olduğunca hızlı ve doğru bir şekilde geliştirmektir. Okullara yapılan yatırımlar, yeni ders materyallerinin değerlendirilmesi ve geliştirilmesi ve en önemlisi personelin sürekli eğitimi ve desteği her zaman ödüllü kursları geliştirmeyi ve öğrenciler için olumlu sonuçlar almayı hedeflemektedir. Tüm öğretmenler anadili Rusça olan kişilerdir ve uygun bir üniversite diplomasına sahiptirler. Liden & Denz mesleki gelişimlerine özellikle dikkat edilen öğretmenler için düzenli olarak öğretmen yetiştirme atölyeleri düzenlemektedir. Bu sayede Liden & Denz öğrencilere en iyi Rusça dil eğitimi verdiğinden emin olmaktadır.

Konaklama

Evden kilometrelerce uzakta, yabancı bir ülkede eğitim gördüğünüzde, değerli zamanınızdan en iyi şekilde yararlanacak kadar rahat hissetmeniz için doğru konaklama seçimini yapmanız önemlidir. İster bir otelde kalmak, bir stüdyo daire kiralamak, bir öğrenci dairesi paylaşmak ya da Rusça konuşan bir aileyle kalmak ile günlük hayatı deneyimlemek istiyorsanız, Liden & Denz'de çeşitli tercihlere ve bütçelere uyacak çeşitli seçenekler bulunmaktadır. 

Aile Yanı 

Aile yanı konaklama imkanı, isminden de anlaşılacağı gibi, evlerinde Rusça konuşan bir ailenin yanında kalmanızdır. Genellikle bu çocuklu geleneksel bir aile ile olacak, ancak çiftler ve tek ev sahipleri de mevcuttur. Aile yanında kalmanın avantajı, günlük Rus veya Letonya yaşamını deneyimlerken yeni bulunan dil becerilerinizi de uygulayabilmenizdir. Aileler çok sosyal oldukları için seçilir, bu yüzden sizinle konuşmanın yanı sıra sabırlı, anlayışlı ve misafirperver olmak da zaman alacaktır. Rus dil kalışınız sırasında ortaya çıkabilecek herhangi bir soruna yardımcı olmak için de oradalar. Kahvaltı veya yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemeği) bazında tek kişilik odalar sunulmaktadır. Bir aile üyesi veya arkadaşınızla seyahat ediyorsanız, talep üzerine çift kişilik odalar da sağlanmaktadır. Ev sahipleri okuldaki sorumlu personel tarafından şahsen tanınır ve yüksek standartlar sağlamak için evler düzenli olarak denetlenir. Öğrencilere hem giriş hem de çıkış anketleri aracılığıyla geri bildirim sağlama şansı verilir.

Paylaşımlı Daireler

Gerçek bir öğrenci deneyiminin tadını çıkarmak istiyorsanız, Paylaşımlı daireler sizin için iyi bir seçenektir. Dairelerde 3 veya 4 adet tek kişilik yatak odası, ortak banyo ve çamaşır makinesi içeren bir mutfak bulunmaktadır. Nevresimler temin edilmektedir ve tüm dairelerde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Bu seçenek Aile yanından daha pahalı değildir, ancak yemekler sağlanmaz.

Sosyal Aktiviteler

Sınıf çalışmaları Rusça dil kurslarının ana odağıdır, ancak yeni keşfedilen dil becerilerinizi uygulamaya koyma fırsatı vermek de önemlidir. Etkinlik programı, ev sahibi şehrinizle ilgili bilginizi genişletmek ve gerçek yaşam koşullarında konuşmak için bir dizi ücretsiz veya ucuz aktivite ve gezi sunmaktadır. Yürüyüş turları ve müze ziyaretlerinden hafta sonu gezilerine ve Cuma çay partilerine kadar her zevkten öğrenci için pek çok seçenek mevcuttur.

Kuruluş Tarihi 1992

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • Standard Russian language course
  • Casual Russian course
  • Intensive Group Course
  • Combined course (20 group + 5 one-to-one lessons weekly)
  • Russian Academy module
  • Business Russian
  • Erasmus+ Courses

Akreditasyonlar

bildungsurlaub
eaquals
ialc

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1