Leeds English Language School

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Leeds English Language School, kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedeceğiniz cana yakın bir okuldur. Konularında uzman ve deneyimli profösyönellerden oluşan bir eğitim kadrosundan iyi bir öğrenim alacağınız LELS. sahip olduğu iki kampüste toplam 200’ün üzerinde öğrenciye dil eğitimi verebilecek kapasiteye sahiptir. Öğrencilerin çoğunluğu okulu arkadaşlarına ve ailelerini tavsiye etmişlerdir. Okul, Genel Yönetim ve Öğrenci Eğitimi üzerine British Council tarafından onaylıdır.

Dil Eğitimi

LELS'nin sunduğu tüm kurslar 16 yıldan daha fazla süredir EFL uzmanlarının emekleriyle Leeds English Dil Okulu için hazırlanmaktadır. İletişim odaklı yaklaşımı ile ikili eşleşmiş öğrenci ve öğrenci gruplarıyla çalışan LELS öğrencilerine dil bilgisi, kelime bilgisi ya da telafuz üzerine eğitimler verirken gerçek hayat üzerinden yola çıkarak bir eğitim yolculuğu sunmaktadır. Tüm kurslarda kullandılan kitaplar, öğrencilerin ve öğretmenlerin ihtiyaçlarına en uygun şekilde hazırlanmış, en güncel ders kitaplarıdır. Kısacası burada, her gün yeni bir kelime ve dil bilgisi öğrenmemek elde değil!

Konaklama

Hiç bilmediğiniz, yeni bir ülkeye geldiğinizde, konaklama konusunda konforlu ve güvenli bir yer bulmanın sizler için ne denli önem arz ettiğini bilen LELS'in bunun için sunduğu konaklama seçeneklerini değerlendirebilir ya da kendinize özel konaklama fırsatlarına göz atabilirsiniz.

Aile Yanı 

İngilizcenizi ve İngiliz kültürü anlayışınızı geliştirmek istiyorsanız, ev sahibi bir aileyle yaşamayı düşünebilirsiniz. 20 yılı aşkın deneyime sahip ödüllü AEGIS akredite bir kuruluş olan Study Links International, aile yanında konaklama ayarlarınızı düzenleyecektir. Bu seçenek İngiltere'de ev hayatını yaşamak ve yemek pişirmek konusunda endişelenmek istemeyen öğrenciler için mükemmeldir - çoğu yemek sağlanır.

Öğrenci Rezidansı

Tamamıyla öğrencilerin konforu için tasarlanmış her odada bir öğrencinin konakladığı iki kişilik yatakların, özel banyonun, ücretsiz wi-fi erişiminin ve pek çok hizmetin sunulduğu bu konaklama imkanı özgürlüğüne düşkün öğrenciler için idealdir.

Sosyal Aktiviteler

Zihninizi dinlendirmek ve mutlu olmak sizin kendi potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Leeds English Dil Okulu eğlenceli ve ilginç aktiviteleri sizlere sunmayı birinci önceliği haline getirmiştir. Burada, dünyanın dört bir yanından gelen 100-150 harika öğrenciyle birlikte özel bir Sosyal Aktivite Koordinatörü ve uluslararası öğrencilerle çalışmayı seven arkadaş canlısı bir ekip ile her daim planlanan eğlenceli aktiviteler var!

Kuruluş Tarihi 2001

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • Intensive General English
  • Intensive IELTS
  • Part-Time English
  • B2 First
  • The English Experience
  • LTU Summer Programme
  • Leeds Arts University

Akreditasyonlar

british_council

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1