International House

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

International School London'ın hikayesi 1953'te kurucuları John Haycraft (CBE) ve uluslararası iletişim ve kültürler arasında topluluklar inşa etmeye inandıkları için okula başlayan eşi Brita Haycraft ile başlamıştır. Kurucular, şimdi CELTA olarak bilinen ve Cambridge Üniversitesi tarafından değerlendirilen ilk öğretmen eğitimi yeterliliğine (1962'de) öncülük ettiler. IH London hala insanlara olabilecekleri en iyi şey olmaları için ilham verdiğine inanıyor. Bugün IH London'ın kampüsü Londra'nın merkezindeki güzel Covent Garden'da bulunmaktadır. Londra'nın sunduğu her şeye ön kapıdan ulaşabilirsiniz. Modern klimalı okulda büyük bir kütüphane, kafe, bilgisayar merkezi, konforlu sosyal alanlar, resepsiyon ve 53 tam donanımlı büyük ve aydınlık sınıflar bulunmaktadır. 

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen International School London, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. International School London farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

General English: General English İngilizcelerini geliştirmek isteyen her seviyedeki öğrenciler için idealdir. Sizinle benzer bir dil seviyesindeki insanlarla bir sınıfa yerleştirileceksiniz. Haftada 15, 20 veya 25 ders arasından seçim yapabilirsiniz.

Academic Skills: Academic Skills İngiltere'de kolej veya üniversitenin dil ve akademik kültürünü öğrenmek ve hazırlanmak isteyen öğrenciler için idealdir. Bu kurs ayrı olarak rezerve edilebilir veya herhangi bir Genel İngilizce öğleden sonra kursu ile birleştirilebilir.

IELTS Test Preparation: IELTS Test Preparation, IELTS Akademik Sınavı için dört beceriyi (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) ve öğrenme tekniklerini geliştirerek en iyi IELTS puanını almak isteyen öğrenciler için idealdir.

English with Work Experience: English with Work Experience lisans öğrencileri veya çok genç profesyoneller için İngilizce becerilerini geliştirirken mesleki deneyim kazanmaları için tasarlanmıştır.

Konaklama

Yabancı bir ülkede dil eğitimi alırken konaklamanız çok önemlidir. Yaşadığınız insanlarla İngilizcenizi geliştirebilir ve harika Londra şehrini keşfedebilirsiniz. Ev sahibi ile aile yanında konaklama, modern öğrenci rezidanslarından biri, butik tarzı bir konuk evi veya hatta isterseniz bir otel de dahil olmak üzere size uygun birçok konaklama seçeneği var. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir.

Aile Yanı

Evlerinde İngilizce konuşan bir ev sahibiyle yaşayın ve ailenin bir parçası olarak karşılanın. Yemek saatlerinde İngilizcenizi geliştirin ve İngiliz kültürüne kendinizi kaptırın. Aile yanında konaklamalar, Londra'da kalmak ve İngilizcenizi geliştirmek için en uygun maliyetli yolu sunar. Aileler seçilir ve personel tarafından düzenli olarak ziyaret edilir ve tüm yasal gerekliliklere tamamen uygundur.

Öğrenci Rezidansı

Yürüme mesafesinde veya okula otobüs ya da metroyla hızlı bir yolculukta olduğu için öğrenci rezidansı popüler bir seçenektir. Her ikisi de özel banyolu odalar veya stüdyo daireler sunabiliriz. Salonlar ayrıca bir spor salonuna ve ortak alanlara erişebilir. Farklı bütçelere uygun bir dizi seçenek mevcuttur.

Sosyal Aktiviteler

Aylık ücretsiz bir etkinlik programı ve günlük geziler düzenleyen özel bir sosyal program ekibimiz var. Bu programlar, herhangi bir derste ve tüm öğrencilerin zevk alması için mevcuttur. Binlerce benzersiz restoran, popüler çatı katındaki barlar, şehir genelinde konserler, West End tiyatro gösterileri, bağımsız mağazalar ve pazarlar, yılın her günü büyük şehir hayatının bir parçası gibi hissetmenizi sağlar. İngiltere'deki çoğu ulusal müze ve sanat galerisinin ücretsiz olduğunu biliyor muydunuz? Ayrıca şehirdeki sekiz kraliyet parkının ve daha birçok yeşil alanın keyfini çıkarabilirsiniz. Yürüyün ya da bisiklet sürün, kitap okuyun ya da arkadaşlarınızla piknik yapın kısacası bir Londra'lı gibi yaşayın.

Kuruluş Tarihi 1953

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Avustralya

Güney Afrika

İrlanda

Sunulan Programlar

 • English for Life: Learn English Classes
 • English for Study: Cambridge and IELTS Exam preparation
 • Evening Classes
 • Test your level of English
 • Study English FAQ
 • CELTA
 • Delta
 • Distance Delta 123
 • Teacher training open afternoon
 • Full-time CPD courses
 • Expert Series: English Language Teaching
 • Erasmus+ funding
 • IATEFL conference
 • Teacher training consultancy
 • European teaching qualifications
 • English for Work: Business English
 • English for Work: Specialist English
 • In-company Training
 • English for Work: Business & Specialist English
 • Medical English Preparation OET Courses

Akreditasyonlar

british_council
eaquals
cambridge_english_language_assessment
private_further_Education
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1