ILSC Language Schools

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

ILSC 1991'deki kuruluşundan bu yana, binlerce uluslararası dostluk ve bağlantı kurmak için tutkusunu ve taahhüdünu kullanarak birçok öğrencinin hayatını değiştirmiştir. Başından beri, öğrenci merkezli yaklaşımı her öğrenme yolculuğunun her zaman öğrencilerine odaklanmasını sağlamıştır. Kurulduğu günden bu yana yabancı dil eğitiminde öncü kurumlardan birisi olan ILSC her zaman çağdaş, yenilikçi ve öğrenci bazlı bir eğitim modelini benimsemiştir. Kanada'nın en prestijli dil okullarından birisi olan ILSC öğrencilerine unutulmayacak bir dil eğitimi sunuyor.

Dil Eğitimi

Çoğu öğrenci 8 hafta içinde bir akademik seviyeyi tamamlar. Her 4 haftalık oturumun sonunda, öğretmenler öğrencilere Öğrenci İlerleme Raporu'nu (SPR) sunar. Öğrenciler bir sonraki seviyeye geçmek için SPR'lerinde en az %70 başarıya ulaşmalıdırlar. SPR, öğrencilerin sınıftaki performansıyla (konuşma becerileri, dilbilgisi becerileri vb.) ve değerlendirme sonuçlarıyla (testler, ödevler, kısa sınavlar vb.) değerlendirir.

Konaklama

ILSC tarafından sunulan tüm konaklama seçenekleri rahatlık, konfor, güvenlik ve güvenlik düşünülerek tasarlanmıştır. Kişisel zevkinize ve bütçenize uygun zengin konaklama seçenekleri sunan ILSC, hangi konaklama türünü seçerseniz seçin, öğrenci konaklama ekibi ile öğrencilerin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamaktadır.

Aile Yanı

Aile yanında yaşamak, dil gelişiminizi hızlandırırken çok özel bir şekilde ilişkiler kurar. Özenle seçilmiş aileleri sizi karşılayacak ve yeni şehrinize entegrasyonunuzu destekleyecektir. Ayrıca size yerel kültüre ilişkin bilgi verecektir. İster akşam yemeği, aile etkinlikleri ve aktiviteleri için ev sahibi ailenize katılın, ister sorularınızı cevaplamak veya dil becerilerinizi uygulamak için destek alın, yerel bir ailenin parçası olmak, benzeri olmayan otantik bir yaşam deneyimi sunar.

Öğrenci Rezidansları

Arkadaşlık kurmanın en iyi yollarından biri, sizinle aynı zihniyete sahip biriyle yaşamaktır. Diğer öğrencilere ve gezginlere yakın bir yerde bağımsız olarak yaşarken uluslararası deneyiminize katkıda bulunun. Konutlar modern, şık, konforlu ve zenginleştirici ve hayatınızı değiştiren bir çalışma deneyimi için istediğiniz özgürlüğü ile rahat ve güvenli bir temel sağlamak için özel olarak seçilmiştir.

Sosyal Aktiviteler

ILSC konumları, görülmesi gereken yerler olarak olağanüstü küresel itibarları için özenle seçilmiştir ve her türlü muhteşem gezi ve macera sunar. ILSC'nin sunduğu ücretsiz öğle yemeği kulüpleri, spor, sanat ve sosyal etkinlikler ve hafta sonu gezileri ile günlük, haftalık ve aylık olarak planlanan eğlenceli ve heyecan verici aktivitelerine katılarak yeni arkadaşlıklar edinebilir ve dil eğitim sürecinizi dili gerçek hayatta kullanarak hızlandırabilirsiniz.

Kuruluş Tarihi 1991

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • English Courses
  • French Courses
  • University Pathway Program
  • Youth Programs
  • Internship Programs
  • Teacher Training

Akreditasyonlar

english_australia
languages_canada
alto
alto
british_columbia_eqa
neas

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1