ILAC

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

İngilizce eğitim öncüleri Jonathan Kolber & Ilan Cohen tarafından kurulan ILAC International College, 75'ten fazla ülkeden öğrencileri ağırlıyor ve bu da onu İngilizce öğrenmek için dünyanın en çeşitli okullarından biri haline getiriyor. Hayat boyu arkadaşlıklar ve gerçek anlamda küresel bağlantılar kuracağınız ILAC her yıl, İngilizce eğitiminde mükemmellik taahhüdünü ve müşteri hizmetlerine adanmışlığını belgeleyen birçok ödül kazanıyor. İçlerinde The Pioneer Award olmak üzere pek çok ödül almış ILAC öğrencilerine unutamayacakları bir yurt dışında dil eğitimi deneyimi sunmaktadır.

Dil Eğitimi

ILAC International College'daki Eğitmenler, alanlarında geniş bilgi ve uzmanlığa sahip lider profesyonellerdir. Pratik uygulama modelli bir yabancı dil eğitimi yoluyla sınıfa tutkulu, uygulamalı bir yaklaşım getiren uzman öğretim görevlileri sayesinde İngilizce dil eğitimi hiç sanmadığınız kadar kolaylaşmış olacak. Öğrencilerin gelişimini sürekli takip eden ve öğrencileri daha fazla geliştirmek için gece gündüz çalışan deneyimli eğitim kadrosuyla ILAC sizlere unutamayacağınız bir eğitim tecrübesi sunuyor. 

Konaklama

Öğrencilerin konforunu ve rahatını önemseyen ILAC konaklama imkanlarıyla öğrencilere odaklanmak için sadece dil eğitimlerini bırakıyor. ILAC uzman bir ekibin organizasyonu tarafından yürütülen farklı konaklama imkanlarına sahiptir.

Aile Yanı 

ILAC’ın özenle seçilmiş ailelerinin yanında konaklamak, sürükleyici bir sosyal ortamda İngilizce konuşanlar ile düzenli temas halinde olmak ve öğrencilere farklı kültürleri birinci elden deneyimleme imkanı sunmaktadır. Bu, sınıfta geliştirilen İngilizce becerilerini uygulamanın en iyi yoludur. Her aile yanında kalma, sıkı gereksinimleri ve ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamak için yakından izlenir. Aileler kampüslere farklı uzaklıkta olabilir ve aynı evde ek öğrenciler olabilir.

Öğrenci Rezidansı

Kanada'da İngilizce eğitimi deneyimlerini daha fazla bağımsızlık içerisinde gerçekleştirmek isteyen ILAC öğrencileri için, öğrenci rezidansları İngilizce dil becerilerinizi kendi başınıza geliştirmek için kendi kendine yönetme fırsatı sunar. Öğrenci rezidansları öğrencileri 24 saat güvenlik, dünyanın dört bir yanından gelmiş öğrencilerle paylaşılacak ortak alanlar, internet erişimi gibi pek çok hizmetle kendilerini evlerinde hissettirmektedir.

Sosyal Aktiviteler

Sevgililer Günü, Cadılar Bayramı, Noel, bahar patlaması gibi partiler gibi haftalık eğlenceli etkinliklere ve heyecan verici sezonluk etkinliklere katılabileceğiniz ILAC International Language Academy öğrencilerine düzenli olarak uzman ekiplerce hazırlanmış aktiviteleri sunmaktadır. Öğrencilerin sınıfta öğrendikleri İngilizce bilgilerini gerçek hayatta pratik yapacakları ortamı hazırlayan ILAC öğrencileri için eğlenceli ve öğretici bir eğitim deneyimi sunmaktadır. ILAC'in haftalık etkinlik programını daha detaylı incelemek için lütfen link kullanınız: https://www.ilac.com/activities/

Kuruluş Tarihi 1999

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • General English
  • Cambridge Englishİ
  • Business English
  • TOEFL Preparation
  • IELTS Preparation
  • University Pathway Programs

Akreditasyonlar

languages_canada
alto
ptib
alto
bildungsurlaub
british_columbia_eqa

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1