Good Hope Studies

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Good Hope Studies 1995 yılında kuruldu. Fikir, diğer okullardan farklı bir dil okulu açmaktı. Rahat ve eğlenceli bir öğrenim ortamı sağlamak isteyen Good Hope Studies gürültülü şehir merkezinde ucuz ofis kiralamak yerine, ilk okulunu Newlands'in yapraklı yerleşim bölgesinde güzel ve özel bir evde başlamıştır. Okul, ev sahibi ailelere yakındı ve seyahat süresinde öğrencilere yardımcı oldu. Ayrıca toplu taşıma araçlarına yakın ve restoranlar, süpermarketler, bankalar, sinemalar, barlar ve daha fazlası gibi tüm olanakların sunulduğu Claremont ticaret merkezine yakındı. Öğrenciler, donuk klimayı dinlemek yerine eski bir meşe ağacının gölgesinde İngilizce öğrenen öğrencilerin Good Hope Studies konseptini sevdiği ve geleneksel bir çevreden çok daha hızlı ilerledikleri ortaya çıktı. 

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen Good Hope Studies, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. Good Hope Studies farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

Morning Courses: Günlük genel iletişim becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız ve diğer öğrencilerle bir sınıfta eğitim almayı tercih ediyorsanız, popüler Morning Courses idealdir. Küçük sınıflar ve iyi eğitimli öğretmenler hızlı ilerlemeyi garanti eder. Ders içeriği dilbilgisi, lexis ve dört beceriyi içerir: konuşma, dinleme, okuma ve yazma.

English for Work: English for Work, İngilizceyi işte veya iş bağlamında kullanması gereken öğrenciler için idealdir. İngiliz ortamında çalışanlar ve uluslararası kariyer arayanlar için mükemmel olan bu kursa katılmak için İngilizce seviyeniz orta seviye veya üstü gerekir. İşyeri için İngilizce'ye ihtiyaç duyan ilk ve ortaöğretim öğrencilerinin özel ders rezervasyonu yapmaları önerilir.

IELTS & TOEFL Courses: Sınava hazırlık kursları, iş, eğitim veya göç amacıyla yüksek düzeyde İngilizce olduklarını kanıtlamaları gereken öğrenciler, net hedefleri olan odaklanmış bir kursun zorluklarından hoşlanan öğrenciler, sınava hazırlık kurslarına başladıklarında orta düzeyde veya üstünde olan öğrenciler, dersi tamamlamak için günde bir ya da iki saat ödev yapabilen öğrencile için doğru seçimdir

Konaklama

Good Hope Studies, aile yanında konaklama veya öğrenci yurdu için talep üzerine konaklama düzenlemeleri yapabilir. Tüm konaklama hizmetleri Good Hope Studies tarafından kontrol edilir, böylece güvenli bir ortamda kaldığınızdan emin olabilirsiniz.

Aile Yanı

Ev sahibi bir ailenin yanında kalmak dil kursunuza çok faydalı bir ektir. Onlarla birlikte, ülke ve halkı hakkında daha fazla bilgi edinirken yeni kazandığınız becerileri pratik edebilirsiniz. Ayrıca, Güney Afrikalı ev sahibi aileler dostlukları ve misafirperverlikleri ile tanınırlar. Bu yüzden çoğu öğrencinin ev sahibi bir aile seçmesi şaşırtıcı değildir. Ev sahibiniz bekar bir kadın, yaşlı bir çift veya çocuklu genç bir çift olabilir. Odalarda tek kişilik yatak, gardırop ve çalışma masası vardır. Ayrıca kahvaltı ve akşam yemeği alırsınız ve banyoyu ailenizle paylaşırsınız. 

Kampüs İçi Yurt

Aynı sokak içerisinde hem konaklayıp hem de dil eğitimi alabileceğiniz bu konaklama imkanı Newlands'deki okulun hemen yanında yer almaktadır. Bahçe, yüzme havuzu ve verandaya sahip büyük bir mülkte lüks bir evdir. Ev güzel dekore edilmiş ve mutfaklı bir mutfak ve geniş bir ortak alan bulunmaktadır. Personellerden biri sürekli olarak tesiste kalıyor ve gerektiğinde yardım için hazır.

Öğrenci Rezidansı

 Bağımsız olmayı tercih ediyorsanız, diğer öğrencilerle beraber, kolayca sosyalleşmek ve yeni kazandığınız İngilizce bilginizi ev sahibi bir ailenin değil bir barda pratik yapmak istiyorsanız, o zaman bu konaklama imkanı sizin için. Öğrenci yurdu, şehir merkezindeki okuldan rezervasyon yaptırıp yurtta konaklamayı tercih ediyorsanız idealdir. Ev sahibi aileye kıyasla daha fazla kişisel özgürlüğün tadını çıkarırsınız. Öğrenci Yurdu 18 ila 25 yaş grubu için idealdir.

Öğrenci Evi

En uygun fiyatlı konaklama şekli olarak, genellikle genç ve uzun süreli öğrencilerimizin tercihi olmaktadır. Ayrıca orada kalan gönüllüler de var. Ev sahibi bir aileyle karşılaştırıldığında, öğrenci evi daha fazla kişisel özgürlük sunar ve diğer öğrencilerle kolayca sosyalleşebilirsiniz. Öğrenci Evi 18 ila 25 yaş arası çocuklar için idealdir.

 

Kuruluş Tarihi 1995

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Güney Afrika

Sunulan Programlar

  • Morning Courses
  • Full-Day Courses
  • English for Work
  • IELTS & TOEFL Courses
  • Study Year

Akreditasyonlar

eaquals
ialc

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1