FLS International

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

FLS International, yabancı öğrencilere etkin İngilizce eğitimi ve kültürel eğitim sunmayı ve eğitim deneyimlerinin her aşamasında, Amerika Birleşik Devletleri'ne ilk girişlerinden bir koleje veya üniversiteye geçişine kadar müşterilerine yardımcı olmayı taahhüt eden ve 1986'da kurulmuş, İngilizce dil eğitimi konusunda öncü kurumlardan birisidir. FLS'de her öğrenci yeni bir dilin cazibesini takdir etmeye ve kendilerini yeni bir kültüre sokmaya davet edilmektedir. FLS öğrencilere, küresel pazarın bir parçası olmak ve kişisel gelişim için sonsuz fırsatları takip etmek için gerekli azmi ve motivasyonu vermeye çalışmaktadır. Amerika'daki aile işletmesi olan dil okullarının en geniş ağına sahip olan FLS, mükemmel öğrenci memnuniyeti ve müşteri hizmetleri geçmişiyle gurur duymaktadırve aynı zamanda otuz yılı aşkın bir süredir, öğrencileri yeni başarı seviyelerine ulaşmaya ve hayallerini genişletmeye ikna eden programlar sunmaktadır. 

Dil Eğitimi

Her biri alanında uzman ve uluslar arası standartlara sahip olan eğitim kadrosuyla öğrencilerine mükemmel bir dil eğitimi veren  ve Amerikanın en prestijli dil okullarından biri olan FLS farklı beklentileri karşılamak için, öğrencilerine pek çok çeşitli kurs sunmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

Academic English Program: FLS Academic English Program, İngilizce becerilerini olabildiğince çabuk geliştirmek ve kolej ve üniversite başarısı için doğru yolda ilerlemek isteyen öğrenciler için mükemmeldir! Bu program FLS'de haftada en fazla dersi sunmaktadır. Öğrenciler sunulan tüm derslere kayıt yaptırabilirler. Program bir çekirdek sınıf, iki seçmeli ve bir akademik atölye içerir. Akademik İngilizce Programındaki öğrenciler de Sınava Hazırlık kurslarına erişebilir.

General English Program: FLS merkezlerindeki büyüleyici manzaraları ve aktiviteleri keşfetmek ve aynı anda İngilizce gelişimlerini desteklemek isteyen öğrenciler için General English Program ideal seçimdir. Program bir çekirdek sınıf ve bir akademik atölye içerir.

Intensive English Program: Popüler Intensive English Program, çeşitli İngilizce hedefleri olan öğrenciler için, çok yönlü bir deneyim sağlamak ve öğrencilerin çok çeşitli FLS seçmeli derslerine erişmelerini sağlayan çok yönlü bir öğrenme deneyimi sunar. Program bir çekirdek sınıf, bir seçmeli ve bir akademik atölye içerir.

Vacation English Program: Yarı zamanlı bir eğitim seçeneği arayanlar için Vacation English Program, birçok yerel cazibe merkezini ve varış noktasını deneyimlemek ve İngilizce temellerini güçlendirmek için bolca harmanlayan mükemmel bir program sunar. Program bir çekirdek sınıf içerir.

Konaklama

Aile Yanı

Amerikalı bir ailenin yanında kalmak, öğrencilerin İngilizcelerini hızlı ve etkili bir şekilde geliştirmelerinin en iyi yollarından biridir. Ev sahibi bir ailenin yanında yaşamak, öğrencilerin Amerikan yaşam tarzını kişisel düzeyde deneyimlemelerini sağlar. Öğrenciler aile aktivitelerine katılır, İngilizcelerini aile üyeleriyle pratik eder ve uzun süreli bağlantılar ve ilişkiler kurar. Konuksever pansiyonlar tüm FLS kampüslerinde mevcuttur. Her ev kampüse kolay ulaşım mesafesinde bulunmaktadır ve konforlu ve samimi bir ortam sunmaktadır. Ücretsiz wi-fi ve haftalık 16 porsiyon yemek (haftaiçi 2, haftasonu 3 öğün) gibi hizmetler dahildir. 

Öğrenci Rezidansı

FLS öğrencilerine güvenli öğrenci rezidansı konaklama imkanı sunmaktadır. Her odada ortak odalar bulunmaktadır. Öğrenciler TV salonlarına ve oyun odalarına erişim sağlayarak boş vakitlerini keyifli bir şekilde geçirebilmektedirler. Tüm rezidanslar, yemek salonu, kütüphane, spor tesisleri ve dinlenme alanlarını içermektedir. Öğrenciler konaklama yapacak tipik bir Amerikan kolej öğrencisi ile aynı deneyimi deneyimleme fırsatı edinmektedirler. Ücretsiz wi-fi ve günde 3 porsiyon yemek gibi hizmetler dahildir. 

Kuruluş Tarihi 1986

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • Academic English
  • Intensive English
  • Business English
  • General English
  • Vacation English
  • TOEFL Preparation
  • SAT Preparation
  • IELTS Preparation

Akreditasyonlar

english_usa
cea
nafsa

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1