F + U Academy of Languages

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

F+U Academy of Languages en büyük Avrupa dil okullarından biridir ve dünya çapında ortakları vardır. Akademi, 1980 yılında kurulan ve Almanya'nın önde gelen eğitim sağlayıcılarından biri olan F + U şirketler grubunun bir parçasıdır. Farklı eğitim programı, uluslararası karakteri ve para için mükemmel değeri ile tanınan F+U Academy of Languages, onlarca yıllık öğretim tecrübesi, yabancı dil kariyerleri için devlet tarafından tanınan meslek okulu, uluslararası sınavıyla da kalabalığın arasından ayrılıyor. Merkezi ve diğer eğitim sağlayıcıları ile geniş bir üyelik ve ortaklık ağı bulunan F+U Academy of Languages, Heidelberg'deki Grup merkezinde ve Berlin çalışma merkezlerinde eğitim vermektedir. Her çalışma merkezi şehrin kalbinde elverişli bir konuma sahiptir.

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen F+U Academy of Languages, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. Kurslarını tamamladıktan sonra bir Alman üniversitesinde bir derece kursuna başlamak isteyen öğrencilere yüksek öğrenim danışmanlığı hizmeti sunan F+U Academy of Languages öğrencilerine uygun üniversitelerin / konuların seçiminde yönlendirme ve yardım hizmetleri, üç adede kadar üniversite başvurusunda yardım ve motivasyon mektuplarının ve CV'lerin düzeltilmesi hizmeti gibi pek çok ekstra hizmet de vermektedir.

Konaklama

F+U Academy of Languages iyi bir konaklamanın keyifli bir dil eğitimi için önemli bir etken olduğunu bilmektedir. Misafirlerinin yıllık izinlerinin çoğunu onlarla geçirdiğinin farkında olan F+U Academy of Languages bu nedenle öğrencilere sadece sınıf, kitap, bilgisayar değil, aynı zamanda konforlu ve nezih konaklamalar da sunmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

Öğrenci Rezidansları ve Daireler

Öğrenci Rezidansları ve Daireleri için konaklama oranları, hem konumu (okula uzaklık, ilçenin çekiciliği) hem de konaklama tesislerinin / tesislerini dikkate alacak şekilde hesaplanır. Yüksek hızlı internet, bilgisayar odaları, fitness salonları gibi mükemmel imkanlara sahip bu konaklama imkanı aynı zaman da öğrencilere günde 3 öğün yemek, haftalık çamaşır yıkama, temiz havlu ve çarşaf gibi pek çok hizmeti de sunmaktadır. Bu konaklama imkanı öğrencileri kendilerini evlerinde hissettirmektedir

Host Families

Öğrencilerin ana dili Almanca olan ailelerin yanında kalarak yabancı dil öğrenmelerine yardımda bulunacak aile yanı konaklama imkanı, öğrencilere yabancı dilin yanı sıra aynı zamanda tamamen farklı bir kültürü birinci elden deneyimleme fırsatı da sunmaktadır. Öğrencilere aile yanı konaklama imkanı ile beraber wifi, haftalık çamaşır yıkama, temiz havlu, günde 3 öğün yemek ve temiz havlu ve çarşaf gibi pek çok hizmet sunulmaktadır.

Kuruluş Tarihi 1980

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • German courses in Heidelberg
  • Integration Courses
  • English courses in Heidelberg

Akreditasyonlar

fadaf
testdaf
fadaf

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1