Eurocentres

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

21. Yüzyıl küresel vatandaşları için dil ve iletişim becerileri eğitiminde dünyaya liderlik eden Eurocentres 21. yüzyıl küresel vatandaşlarına yaşamdaki tam potansiyellerine ulaşmaları için iletişim becerileri ve güven vermektedir. Eurocentres eğitiminizden kariyerinize ve ötesine, sadece dil engellerini yıkmakla kalmaz, aynı zamanda yapmayı seçtiğiniz her şeyde gerçekten iletişim kurmanıza, işbirliği yapmanıza ve başarılı olmanıza yardımcı olmaktadır ve akıllı öğrenme sistemi ve destek ekibi sayesinde, istediğiniz sonuçları hızlı bir şekilde almanızı sağlamaktadır. Dil öğretimi ve öğrenimi için Avrupa Konseyi'ne benzersiz bir danışman olarak Eurocentres, Ortak Avrupa Diller Referans Çerçevesi'nin (CEFR) lider geliştiricisidir. CEFR, tüm dünyada işverenler, üniversiteler ve hükümetler tarafından kullanılan dil ve iletişim ölçeğini sağlayan kurumdur. Öğrencilerin 21. Yüzyılda ilerlemek için tek başına dil becerilerinden daha fazlasına ihtiyacı olduğunu düşünen Eurocentres öğrencilere başkalarıyla işbirliği yapabilme, karmaşık durumlara çözüm üretebilme, yaratıcı ve eleştirel düşünebilme ve özgüven sahibi olma gibi vasıfları kazandırmaktadır. 

Dil Eğitimi

Eurocentres dil eğitimi kursların tasarımı, verilen akademik tutarlılık, ölçülebilirlik ve kişiselleştirme ilkelerine dayanmaktadır. Hem sınıf tabanlı hem de çevrimiçi öğrenmeyi birleştiren karma bir öğrenme yaklaşımı kullanan Eurocentres çok sayıda otantik iletişim pratiği ile dinamik, ilgili yüz yüze eğitimin yanı sıra Eurocentres'ın en son platformu aracılığıyla odaklanmış kendi kendine çalışma modelini de kapsamaktadır. Akıcılığa doğru attığınız her adım dünyanın birincil dil ve beceri standardı olan CEFR ile karşılaştırılırken, ders içeriğiniz size uyum sağlar. Sonuç, ihtiyacınız olan öğrenmeyi sizin için uygun şekilde sunan ve çalışma sürenizden maksimum faydayı elde etmenizi sağlayan tamamen entegre, kesintisiz bir programdır. Bu sağlam yaklaşım tüm Eurocentres ağı genelinde mevcuttur.

Konaklama

Etkili bir öğrenme deneyimine sahip olmak için, konaklamanızın rahatlayabileceğiniz ve rahatça kendinizi deşarj edebileceğiniz bir yerde olması önemlidir. Her öğrenciye uygun bir dizi yüksek kalite seçeneği sunan Eurocentres. Konforlu bir ev ortamında anadili olan kişilerle maksimum dil pratiği yapmak için Aile Yanında Konaklama imkanını sunmaktadır. Veya otantik bir öğrenci deneyimi arıyorsanız, öğrenci evleri veya öğrenci yurtları popüler bir seçimdir. Kısa süreli konaklamalarda, bir otel veya konukevi de aradığınız rahatlığı ve konforu sunabilir. Tüm konaklama seçenekleri dikkatle incelendi ve Eurocentres tarafından seçildi.

Sosyal Aktiviteler

Eurocentres öğrencileri geniş bir uluslararası topluluğun bir parçası haline geliyor ve birçoğu bunun eğitim sürecinin en çok sevdikleri yönü olduğunu söylüyor. Dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle birlikte yaşarken ve öğrenirken, derin bağlar kurar, kalıcı dostlar edinir ve dünya hakkında hayal ettiğinizden daha fazla şey öğrenirsiniz. Sizin ve yeni arkadaş ağınızın deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için my.Eurocentres'e giriş yaparak birlikte eğlenebileceğiniz canlı bir sosyal aktivite takvimine erişin. Spor oyunlarından müze ziyaretlerine ve film gecelerinden hafta sonu gezilerine kadar okul sonrası günlüğünüz istediğiniz kadar dolu olacaktır.

 

Kuruluş Tarihi 1960

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

 • General English
 • Private & Online Lessons
 • Open Choice Gap Year
 • Business English
 • Work Experience Abroad
 • General English + IELTS
 • IELTS Exam Preparation in London
 • Cambridge Exam Preparation
 • BEC Vantage Preparation
 • TOEIC Preparation
 • TOEFL Preparation
 • Cambridge English: Preliminary (PET)
 • Occupational English Test (OET)

Akreditasyonlar

british_council
english_australia
languages_canada
acels
british_columbia_eqa
neas
eaquals
fle
institudo_cervantes_centro_icreditado
education_south_Africa
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1