ETC International

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

British Council tarafından İngiltere'de yabancı dil olarak İngilizce öğretimi için akredite edilen ETC, 1989 yılında kurulan uzman bir dil kolejidir. Dil öğrenimi konusunda tutkulu ve profesyonel öğretimi rahat ve samimi bir ortamda sunmayı amaçalayan ETC ile çalışmayı seçmek, harika öğretim, net ilerleme ve mükemmel hizmet beklediğiniz anlamına gelir. British Council ve ISI tarafından düzenli denetimlerle kanıtlanmış yüksek kaliteli eğitim ve hizmet sunmaktan gurur duyan ETC English UK üyesi olarak da bu standartların yüksek kalmasını sağlamaktadır.

Dil Eğitimi

ETC, öğrencilerin en iyi şekilde yararlanacağını düşündüğü öğretmenleri seçerken büyük özen gösterir. ETC personeli, Eğitim ve Geliştirme Direktörü tarafından yönetilen profesyonel geliştirme ekibi tarafından denetlenmektedir. ETC en yüksek öğrenim kalitesinin korunmasını sağlamak ve öğretmenlerin yapısal ve işlevsel dil bilgilerine ince ayar yapmaları ve metodolojideki en son eğilimlerden haberdar olmaları için teşvik edildikleri düzenli 'Mesleki Gelişim Oturumları' düzenlemeye çalışmaktadır. ETC personeli sadece Kıdemli Öğretmenler ve Öğretmen Eğitim Personeli üyeleri tarafından düzenli olarak gözlemlenmez, aynı zamanda sürekli fikir alışverişini sağlamak için birbirlerini gözlemleme olanağına sahiptir. Öğrenciler, öğretmenlerinin geri bildirimlerinin yanı sıra, benzersiz Öğrenci Portfö ile kendi ilerlemelerini de izleyebilirler. Her öğrenci, girişte öğretmenleriyle birlikte kişisel gelişimlerini kontrol etmek ve CEFR (Ortak Avrupa Referans Çerçevesi) 'Yapabilir' tanımlayıcılarını kullanarak bir çalışma planı çizmek için kullanabilecekleri bir portföy alır. 

Konaklama

Öğrencilerinin yurt dışında eğitim alırken iyi bir yaşam kalitesinde konaklamalarını sağlamak için ETC farklı öğrencilerine beklentileri olan öğrencilerine birden fazla konaklama imkanı sunmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı 

Bir aile ile yaşamak, öğrencilerin İngiliz yaşam tarzını deneyimlemelerini ve İngilizcelerini rahat ve doğal bir ortamda pratik yapmalarını sağlar. Öğrencilerin, birlikte kalmak istedikleri aile türüne, yani çocuklu veya çocuksuz ailelere, evcil hayvanlara, özel banyolara vb. İlişkin tercihlerine uyum sağlamaya gayret edilmektedir. ETC okullarına yürüme mesafesi ya da çok kısa bir toplu taşıma yolculuğu ile 15 dakikalık bir uzaklıkta olan aile yanı konaklama imkanı seçeneğe bağlı olarak değişmek üzere yemek hizmeti de sunmaktadır.

Öğrenci Rezidansı

ETC Öğrenci Rezidansı, ETC'nin hemen yanındadır. Tek, çift, üç ve dört kişilik odalar mevcuttur (sadece oda veya oda ve kahvaltı dahil). Her zaman görevli bir personel bulunmaktadır ve odalar haftada bir kez temizlenmektedir. Tüm odalarda kablosuz internet sunulmaktadır ve huzur ve sessizliğin çalışmasını isteyenler için çalışma alanları da mevcuttur.

Sosyal Aktiviteler

Yetişkin öğrenciler için diğer öğrencilerle etkileşime geçmelerini ve İngilizce sınıf dışında pratik yapmalarını teşvik etmek için hem ücretsiz hem de ücretli etkinlikler ve kulüpler sunuyoruz. Mükemmel bir konuma sahip olan ETC, plaja ve Bournemouth şehir merkezine yürüme mesafesindedir. Ödüllü 7 kilometrelik kumlu plajların, Jurassic sahilinin çarpıcı manzaralarının ve Yeni Orman ve çevresindeki adalar: Brownsea ve Studland'ın muhteşem manzarasının tadını çıkarmak için biraz zaman ayırın. Londra'ya sadece 2 saat uzaklıkta ve yakındaki verimli ulaşım bağlantılarıyla hem yerel hem de ulusal ilgi çekici yerleri keşfedebilirsiniz. 

Kuruluş Tarihi 1989

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

İngiltere

Sunulan Programlar

  • General English Courses
  • Exam Preparation Courses
  • Specialist English Courses

Akreditasyonlar

british_council

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1