ESE

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

ESE (Malta), aynı zamanda Yönetici Eğitim Enstitüsü (Malta), York (İngiltere) İngilizce ve York Associates (İngiltere) 'den oluşan Claret Grubunun bir üyesidir. Dört kurum da kendi alanlarında liderdir ve toplu olarak Genel İngilizce'den üst düzey şirket içi ve kurum temelli kurumsal kurslara, Özel Amaçlı İngilizce ve Uluslararası Takım ve Liderlik gelişimine kadar geniş bir yelpazede eğitim çözümleri sunmaktadır. Grubun mükemmellik standartları EAQUALS, IALC, Quality English, BAC, British Council, English UK ve FELTOM gibi uluslararası kabul görmüş akreditasyon kuruluşları tarafından desteklenmektedir. Claret Group özel olarak Claret Holdings Ltd'ye aittir. Claret Group bünyesindeki diğer şirketler arasında Malta'daki George Urban Boutique Hotel ve daha önce Coastline Hotel olan Malta Salini Resort da bulunmaktadır. 

Misyonu, çok uluslu öğrencilerimize günümüzün küresel ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli İngilizce dil kursları sunmak olan ESE, devam eden yenilikler ve öğretim yöntemlerinin, eğlence ve konaklama hizmetlerimizin geliştirilmesi yoluyla hizmetlerinin standartlarını sürekli olarak artırarak bunu başarmaya kararlıdır. ESE öğrencilerin kişisel, akademik ve mesleki hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olurken, ESE ile birlikte çalışma seyahat deneyimlerinden keyif almalarını sağlamaya adamıştır.

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen ESE, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. ESE farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

General English: Son derece popüler olan General English programında haftada 20 veya 30 derslik bir Genel İngilizce grup kursunu takip ederek, tüm temel dil becerilerinizi (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) geliştirir ve genel İngilizce seviyenizi ve dil bilgisinin tüm alanlarında anlayışınızı geliştirirsiniz. Bu, gramer bağlamında çalışıp geliştirdiğiniz, günlük konularınızdaki kelime dağarcığınızı genişlettiğiniz ve telaffuzunuzu geliştirdiğiniz anlamına gelir. Kursunuzun sonunda daha kendinden emin ve akıcı bir İngilizce kullanıcısı olmayı bekleyebilirsiniz.

Intensive English: Intensive English, ESE in Malta'daki en popüler kurslardan biridir ve İngilizce seviyelerini daha kısa bir sürede geliştirmek isteyen yetişkinler için idealdir. Grup çalışması oturumlarını bire bir derslerle birleştirerek, grup etkileşiminin avantajından ve öğretmeninizle bire bir oturumlar sırasında İngilizce dilinin belirli alanlarına odaklanma fırsatından yararlanabilirsiniz.

Business English: Business English, İngilizcenizi kariyer veya iş amacıyla geliştirmenizi sağlar. Kurs, dinleme, konuşma, okuma ve iş yazımı gibi iş için gerekli olan temel dil becerilerini geliştirmenize yardımcı olacaktır. İşletmeyle ilgili konular hakkında konuşan diğer iş adamları ile daha akıcı ve kendinden emin olacaksınız. Ayrıca, genel iş konuları bağlamında dil bilginizi (dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz) geliştireceksiniz.

Konaklama İmkanları

ESE, aile yanında konaklama veya öğrenci yurdu için talep üzerine konaklama düzenlemeleri yapabilir. Tüm konaklama hizmetleri ESE tarafından kontrol edilir, böylece güvenli bir ortamda kaldığınızdan emin olabilirsiniz.

Aile Yanı

Ev sahibi bir ailenin yanında yaşamak, en doğal ortamlarda yani evde ekstra İngilizce pratiğinin avantajlarından yararlanırken, Malta yaşam biçimini ilk elden deneyimlemeniz anlamına gelir! Ev sahibi aileleri, uygun, sıcak ve konforlu bir ortamda konaklamanızı sağlamak için profesyonel ESE personelleri tarafından özenle seçilir. Ev sahibi ailelerin çoğu ESE okul tesislerine yürüme mesafesinde bulunmaktadır ve kahvaltı ve akşam yemeği paketinizin bir parçası olarak sunulmaktadır.

Öğrenci Rezidansları

Evde kalmanın rahatlığını ve bir otelin konforunu istiyorsanız ESE Öğrenci Rezidansları tam size göre. Öğrenci Rezidansları özel banyolu, çalışma masası, TV, telefon, ücretsiz Wi-Fi ve klima bulunan modern ikiz yataklı odalardır. Ek güvenlik ve yardımınız için 24 saat hizmet veren bir resepsiyonist, artı The Cake Box Cafe'de görkemli bir kahvaltı sunulmaktadır. ESE Residence (ESE Kompleksi içinde), kafeler, restoranlar, gece kulüpleri, hediyelik eşya dükkanları, alışveriş merkezi, bankalar, casinolar, sinema kompleksi, bowling salonu ve çok daha fazlasını sunmaktadır. Aynı zamanda bu konaklama imkanı ile birlikte 3 öğün yemek hizmeti de sunulmaktadır. 

Öğrenci Apartmanları

ESE tarafından yönetilen tüm daireler (Central, Valley View, Tamarisk ve Astolat) tamamen yüksek standartta olanaklar sunan mobilyalıdır. Central, Valley View, Tamarisk ve Astolat Apartments, ESE Ana Bina resepsiyon hizmetlerinden yararlanmaktadır. Haftada bir nevresim ve havlu değişimi gibi kat hizmetleri verilmektedir. Apartman bloklarında çamaşır makineleri mevcuttur. ESE yönetilen dairelerin tüm ortak ve yaşam alanlarında WiFi erişimi ücretsizdir.

Sosyal Aktiviteler

Boş zaman paketinizi oluştururken ESE boş zaman personelleri size kültürel gezilerin dengeli bir karışımını, tarihi öneme sahip yerlere ziyaretleri ve heyecan verici boş zaman aktivitelerini sunmaya odaklanır. İster macera arıyor, ister doğa sporlarımızdan bazılarını tercih ediyor olun ya da Malta'nın tarihi mekanları ve rehberli turları gezmek için rehberli turları tercih eden bir kültür akbabası olun, ESE size keyif alabileceğiniz bir aktivite sunacaktır

Kuruluş Tarihi 1996

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

 • General English
 • General English 30 for 30
 • Intensive English
 • Long-Term General English
 • Mini Class
 • Private Tuition
 • Business English
 • Business EnglishIntensive
 • English for Work
 • English for Work
 • 50+ Programme

Akreditasyonlar

alto
alto
feltom
eaquals
quality_english
ialc
eltcouncil
ncc
msa
cen
iata

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1