Es Dubai

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

ES Dubai maceranıza başlayarak, dünyanın en klas istikametlerinden birini keşfedin. Okul Dubai’nin kalbi olan, Jumeirah Lake Towers (JLT)’ta bulunmaktadır. JLT rahat ulaşımlı bir yerdedir ve büyük bir yemek seçimi ve eğlence seçenekleri sunup, toplu ulaşımı harikadır (iki tane metro istasyonu vardır) ve Dubai Marina Alışveriş Merkezinden ve plajdan sadece birkaç dakika mesafededir. Okulun konumu, uluslararası öğrenciler için ideal bir ortam sunarken, çok çeşitli yerel spor olanakları ve öğrenci konutlarına ücretsiz ulaşım servisi sunan güvenli bir ortama sahiptir.

Dil Eğitimi

ES Dubai, öğrencilerin çalışmalarını planlamak için amaçlarına ve ihtiyaçlarına odaklanmaktadır. İngilizce öğretme yaklaşımı 'Öğrenci Merkezlidir' ve öğrencilerin derse aktif olarak katılmaları ve ilgilendikleri konular hakkında önerilerde bulunmaları teşvik edilmektedir. Es Dubai öğrenci bağımsızlığını teşvik etmeyi ve dersleri planlarken geri bildirimlerini dikkate almayı amaçlamaktadır. Tüm öğretmenler, öğrencilerin öğrenmek için motive olması ve kursların ilginç, alakalı ve eğlenceli olması için heyecan verici, etkileşimli dersler planlar.Tüm öğretmenler, İngilizce'yi yabancı dil olarak öğretme konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip, nitelikli ana dili İngilizce olan kişilerdir. Ayrıca Es Dubai'de yüksek oranda Diploma ve Master eğitimli öğretmen bulunmaktadır.

Konaklama

ES Dubai konaklamanızın ne kadar önemli olduğunu anlamaktadır ve bütçeniz ve bireysel koşullar için en uygun seçenekleri sunmaktadır. Aradığınızı bulmanızı garanti etmek için, değişik profesyonel konaklama sağlayan firmalarla ortaklığı bulunan Es Dubai şehrin merkezinde modern bir yurt olan Uninest'te öğrencilerini ağırlamaktadır. Uninest Dubai’de okuyan öğrencilere güvenli ve esnek ev sunan bağımsız bir öğrenci konaklama şirketidir. Uninest gardrop, yatak ve çalışma masaları ile tam döşemeli tek ve çift odalar sunar. Yurt ayrıca konforlu yaşama, eğitim ortamı ve sosyal alan odaklı olarak öğrencilerin eğitim deneyimini geliştirir. Yurt ES Dubai’ye ve Dubai’deki önemli konumlara her gün ücretsiz dolmuş sunar. 

Sosyal Aktiviteler

Es Dubai'nin başlıca amacı dünya standartlarında dil eğitimi sağlamak olmasına rağmen, öğrenciler ES Dubai’deki sürecinin tadına vardıklarından emin olmak istemektedir. Es Dubai öğrencilerine geniş sosyal aktivite aralığı sunmaktadır. Bunu yaparak, öğrencilerin Dubai’de yeni birşeyler keşfedeceğini ve başka öğrenciler ile tanışacağını sağlayan Es Dubai'nin aktivitelerinden bazıları aşağıdaki gibidir;

Çöl Safarisi: Al Hibab’ın kırmızı kumullarında leziz bir barbekü ve geleneksel eğlencenin tadını çıkaracağınız çöl kampına doğru araba sürerken göz alıcı manzaraya hayran kalacaksınız

Kite Beach'de Sörf: Kite Beach uçurtma sörfü plaj tenisi plaj voleybolu ve kayak için en mükemmel noktadır.

Emirat Parkı Hayvanat Bahçesi: ‘Yırtıcı Hayvanlar’ ve ‘Vahşi Hayvanlar’ kısmında heybetli beyaz kaplan çifti; 31 yaşında, 300kg üzeri olan Sibir ayısı, aslanlar, çitalar ve düzinelerce zebra de bulunan,1700 aşkın hayvan türü mevcuttur.

Kuruluş Tarihi

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Dubai

Sunulan Programlar

  • General English
  • IELTS Preparation
  • English for Business
  • English Speaking Course
  • Courses for Groups
  • Corporate Training

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1