ELS Language Centers

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

1960'da kuruluşundan bu yana öğrencilerine en kaliteli yabancı dil eğitimi vemeyi kendine vizyon edinmiş ve çok yüksek bir memnuniyet oranına sahip ELS Langauages Centres iyi bir kariyer ve  geleceke için öğrencilerine iyi bir İngilizce eğitim vaad ediyor. İngilizce yeterliliği, mümkün olmadığını düşündüğünüz pek çok fırsata kapı açabilir ve eğitim, kariyer ve yaşam hedeflerinize ulaşmanın anahtarı olacaktır. ELS, ihtiyacınız olan becerileri geliştirmenize ve sizi nereye götürürse götürsün başarılı olmanıza yardımcı olacak çeşitli birinci sınıf İngilizce programları sunar. Dünyadaki en geniş kampüs ağına sahip olan dil okulu olarak öğrencilerine kaliteli dil eğitimini çok farklı lokasyonlarda sunarak her zevkten öğrencisine hitap etmektedir. ELS öğrencilerine mezun olduktan sonra uluslar arası geçerliliği olan hatta Yurtdışında en iyi Üniversitelere giden yolda öğrencilerine kapı aralayacak bir bitirme belgesi de vermektedir. TOEFL ve IELTS gibi uluslar arası İngilizce yeterliliğini ölçen çok önemli sınavlara ev sahipliği yapmasının yanı sıra aynı zamanda Avrupa'da çok köklü firma ve kuruluşlardan ödüller alan ELS öğrencilerine yurt dışında mükemmel bir dil eğitimi vaad ediyor.

Dil Eğitimi

Alanlarında uzman ve belgeli öğretim görevlileri ile öğrencilerine modern, etkili ve kalıcı bir dil eğitimi veren ELS öğrenciler mezun olduktan sonra onlara iyi bir gelecek ve kariyer sunmaktadır. Avrupa ve Amerika standartlarına uygun, öğrencinin aktif rol aldığı bir eğitim modelini benimseyen ELS bütün kurslarında her zaman ilk önce öğrenci demektedir. Ders kitapları ve materyalleri ELS'ye özeldir ve İngiliz dili öğretiminde en iyi yazarlar tarafından oluşturulmuştur. Öğrenciler bütün özel öğrenme ihtiyaçlarının teknoloji ve uygulama yoluyla karşılandığından emin olabilirler.

Konaklama

ELS, konaklama konusunda her öğrencinin kendi tercihlerine sahip olduğunu anlar, bu nedenle öğrencilerin kendilerini rahat ve evlerinde hissetmelerini sağlamak için çeşitli seçenekler sunmaktadır;

Öğrenci Rezidansları

Üniversite kampüslerine dayanan birçok ELS konumu, ELS Center yakınındaki kampüste yaşam seçenekleri sunmaktadır. Bu tür konutlar, öğrencilerin, diğer öğrencilerle sosyal olmalarını ve kampüs yaşamını tam olarak deneyimlemelerini kolaylaştırmaktadır. Yerli öğrenciler ve diğer uluslararası öğrencilerle etkileşim kurmak, sosyal ve harika zaman geçirirken İngilizce becerilerini uygulama şansı verir. Öğrenciler kültürlerini başkalarının kültürlerini öğrenirken paylaşacaklar.

Aile Yanı

Her ELS merkezi İngilizce konuşulan bir ailenin yanında aile yanında konaklama imkanı sunmaktadır. ELS ev sahibi aileleri çok dikkatli seçer, böylece her öğrenci “evden uzakta bir evde” güvenli ve konforlu bir deneyim yaşar. Öğrenciler İngilizce konuşan ev sahibi ailelerle yaşamanı, geleneklerini birinci elden deneyimleme fırsatı bulurken İngilizceyi daha hızlı öğrenmelerine yardımcı olmaktadır. Ev sahibi ailenizle ömür boyu sürebilecek özel bir bağlantı geliştirebilirsiniz.

Öğrenci Evleri

Daha özgür bir yaşam tarzını tercih eden öğrenciler, ELS kampüsünün yakınındaki bir dairede kalmayı tercih edebilmektedirler. Daire maliyetleri ve koşulları konuma bağlı olarak değişebilir. Bazı ELS konumlarının, ELS öğrencilerini, ailelerini, evli çiftleri veya yönetici müşterilerini karşılayan yerel apartman sağlayıcıları ile özel ilişkileri vardır.

Sosyal Aktiviteler

ELS Öğrencilerin sınıfta aldıkları eğitime ek olarak sayısız sosyal aktivite ve etkinlik sunmaktadır. Öğrenciler ELS'nin sunduğu aktiviteler ve gezilerle birlikte bir yandan sosyalleşip uluslar arası arkadaşlıklar edinirken diğer yandan sınıfta öğrendikleri bilgilerin pratiğini yapma fırsatı elde etmiş olurlar. 

 

Kuruluş Tarihi 1960

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • Intensive English
  • Semi-Intensive English
  • Vacation English
  • Business Communication
  • Testing & Test Preparation

Akreditasyonlar

accet
english_australia
languages_canada
english_usa
alto
alto
bppe
neas
nafsa

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1