EC English

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

1991'de kuruluşundan bu yana insanlara ilham veren EC English Dil Okulları dünyada yurt dışında dil eğitimi denilince ilk akla gelen isimlerden birisidir. Billgiye güç katarak ve onu paylaşarak başarı yaratmayı kendine vizyon edinmiş EC English Dil Okulları öğrencilerin gelecekleri ve kariyerleri için büyük bir etkiye sahiptir. Tek bir okuldan küresel bir zincire, küresel eğitimdeki bir lidere dönüşen EC English Dil Okulları kurulduğu günden bu güne öğrencileri ve öğrencilerin kariyer ve geleceklerini merkezlerine koyan bir yaklaşıma sahiptir. İnsanlara ve onların sınırsız potansiyellerine inanan EC English Dil Okulları başarıyı hedef olarak değil bir zorunluluk olarak benimsemiş ve başarıya giden yol boyunca her zorluğu aşmaktadır. Pozitif bir zihniyetle yeniliklere imza atan ve hep ileriye giden EC English Dil Okulları öğrencilerin muhteşem yolculuklaında karşılaştıkları bütün zorlukları aşmak için seferberlik ilan etmektedir. Öğrencilere ilk günlerinde okulların içinde siz VIP'leri için hazırladıkları turuncu bir halı üzerinde yürütmektedir. Bu, İngilizce öğrenme yolculuğunda öğrencilerin ilk günlerini ve öğrencilerin enerjik, coşkulu ve heyecanlı hissetmesini istemektedir. Bu karşılama şekli ile, 2016'da İngiltere Müşteri Deneyimi alanında Yıldız Ödülünü kazanan EC English Dil Okulları bunun gibi kazandığı pek çok ödülle en kaliteli dil okulların arasında yer almaktadır.

Dil Eğitimi

EC akademik yolculuğunuz kursa kaydınızı yaptırdığınız anda başlar. Öğrenciler luslararası standartlara uygun şekilde yapılandırılmış, bununla birlikte ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere size özel hazırlanmış bir müfredata erişim sağlayacaklardır. Öğrencilere gerçek ve ölçülebilir sonuçlar sunulur. EC'nin size sundukları:

 • Uluslararası dil eğitim kriteri olarak kabul gören Avrupa Ortak Dil Çerçevesinde tasarlanan tamamen ayrıntılandırılmış dil eğitimi
 • Öğrencilerin tam olarak ne yapmaları gerektiğini bilmeleri için öğrencilere açık bir şekilde, her seviye için gereken belirli beceri ve yeteneklerin sunulması
 • Dersler, aktiviteler, ev ödevleri ve kişisel yönleriniz, bireysel çalışmalarınız ve sınıf dışında devam eden pratiklerinizle birlikte her bir seviye boyunca size rehberlik edecek Sonuç odaklı öğrenim.
 • Öğretmenizin en çok ihtiyaç duyduğunuz alanlara odaklanabilmesi için her hafta sınıfta ve her beş haftada bir genel anlamda gelişiminizin değerlendirildiği düzenli değerlendirmeler.

Konaklama

Bütün öğrencilerin çok sevecekleri yurtlar, evler, daireler ve apart oteller dahil olmak üzere her bir seçenek standart konaklamanın yanı sıra isteğe bağlı ekstra olanaklar da sunmaktadır. Bunlar, dahili spor salonu, ev sineması, yüzme havuzu veya çok daha fazlası olabilir. Alternatif olarak, yerel yaşam tarzını gerçekten tecrübe etmek için neden bir ev sahibi ile kalmayıp, kendinizi onların yaşamına dahil etmeyeseniz ki. Aile yanında günlük rutinin bir parçası olmak, kalıcı ilişkiler kurmanın ve yerel kültüre ilk elden tanık olmanın harika bir yolu olabilir. En önemlisi, bütün seçeneklerde harika arkadaşlar edinecek ve dünyanın bir köşesinde kendinize ait bir alan oluştururken İngilizce pratik yapmak için birçok fırsatınız olacak. 

Sosyal Aktiviteler

Öğrencilerin sınıfta aldıkları eğitimin yanı sıra kurslara dahil olarak pek çok sosyal aktivite ve etkinlik sunan EC, öğrencilere sınıfta öğrendikleri bilgileri sınıf dışında, gerçek hayatta kullanmaları için gerekli ortamı yaratmaktadır. Öğrencilerine tiyatrolar, müzeler, spor etkinlikleri ve bunun gibi pek çok sosyal aktivite sunan EC, öğrencilere verdiği kaliteli yabancı dil eğitimini bu tarz etkinliklerle de pekiştirerek öğrencilere unutamayacakları bir yurt dışı dil eğitimi vaad ediyor.

Kuruluş Tarihi 1991

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

 • English for Business
 • Academic Semester/Year
 • Academic English
 • Cambridge English Exam Preparation
 • IELTS Exam Preparation
 • TOEFL Exam Preparation
 • TOEIC Exam Preparation
 • Language Semester Abroad
 • English for Academic Purposes
 • University Pathway Programme
 • General & Intensive English
 • Bilingual Programme in Montreal
 • English in the City

Akreditasyonlar

accet
british_council
languages_canada
acels
english_usa
marketing_english_in_ireland
saytc
alto
services_seta
tesl_canada
ptib
bpss
alto
bppe
feltom

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1