Don Quijote

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Don Quijote 1986 yılında İspanyolca dil okullarını temsil eden bir dil seyahat acentesi olarak kuruldu. Şirketin hizmet ve kalite konusundaki kararlılığı hızlı büyümesini hızlandırdı ve hızlı bir şekilde inovasyon, kişiselleştirilmiş hizmet ve mükemmellik ile ün kazandı. 1989 yılında, yüksek kaliteli İspanyolca dil kurslarına yönelik artan talebe cevap vererek Salamanca'daki ilk don Quijote okulunda öğrencileri ağırlamaya başlayan Don Quijote kuruluşundan bu yana, İspanya ve Latin Amerika'da yedi şirkete ve 30'dan fazla ortak okuldan oluşan bir ağa sahiptir. Büyük ölçüde memnun öğrencilerin tavsiyesi ile büyüyen Don Quijote'nin parolalası Kalite, Yenilik ve Ortaklıktır. Don Quijote akademisyenlere, değerlere ve yenilikçiliğe liderlik etmeye devam ederken, derslerin ve öğrenci hizmetlerinin kalitesini bir üst seviyeye taşımak için sürekli yeni yollar aramaktadır.

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen Don Quijote, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. Don Quijote farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

Intensive Spanish: Intensive Spanish, sürekli etkileşim ve uygulama yoluyla mümkün olduğunca hızlı ve verimli bir şekilde öğrenmek isteyen her yaştan öğrenciler için mükemmeldir. Öğrenciler, okuma, tartışma, konuşma, belgesel izleme, şarkı dinleme, film izleme, vb. gibi çok çeşitli etkinlikler aracılığıyla dilbilgisini bağlam içinde kullanmayı öğreneceklerdir.

Exam Preparation Courses: Exam Preparation Courses, öğrencilerin İspanyolca dil yeterliliğini farklı dil becerilerini değerlendiren dört test yoluyla belgelendirir: okuduğunu anlama, dinleme anlama, yazılı ifade ve etkileşim ve sözlü ifade ve etkileşim. Puanlama Avrupa konseyinin diller için ortak Avrupa referans Çerçevesine karşılık gelir.

Premium Program: Premium program, hızlı ve etkili bir programla dil becerilerini geliştirmek isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır. Premium program kişiselleştirilmiş içerik ve mentorluk ile sınıf başına 1-3 öğrenciden oluşan azaltılmış gruplarla yoğun ve hızlı etki gösteren bir kurstur.

Konaklama

Konforlu konaklama yurtdışı eğitiminizin önemli bir parçasıdır. Don Quijote yurt dışında eğitim alırken kaliteli bir konaklamaya sahip olmanın önemini anlamaktadır. Kırık bir duş kadar basit bir şeyin, mükemmel bir günü mahvedebileceğini ve sizi burada yapmaktan uzaklaştığınızı anlayan Don Quijote kendinizi evinizde rahat, güvenli ve doğru hissettirmek için farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır;

Aile Yanı 

Ev sahibi bir ailenin yanında kalmak, kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak şekilde İspanyolca'yı deneyimlemek için harika bir fırsattır. Yeni kelime öğrenmelerine, yerel ifadeleri öğrenmelerine ve İspanyol kültürüne tamamen dalmalarına yardımcı olacak otantik bir kültürel deneyim isteyen öğrenciler için ev sahibi bir ailenin yanında kalmak en iyi seçimdir. Yarım pansiyon (kahvaltı ve öğle veya akşam yemeği) veya tam pansiyon (kahvaltı, öğle ve akşam yemeği) olan konaklama arasından seçim yapın. Öğle yemeği normalde 14:00 civarındadır. Akşam yemeği genellikle akşam 9 civarında servis edilir. 

Öğrenci Rezidansı

Sınıfınıza kısa bir yürüyüş mesafesinde davetkar ve iyi donanımlı bir konaklama arıyorsanız, öğrenci rezidansları sizin için ideal bir konaklama olabilir. Yurtlar normalde 150 uluslararası üniversite öğrencisine ev sahipliği yapmaktadır ve hepsi şehirden 5-15 dakikalık yürüme mesafesinde olup şehrin en iyi bölgelerinde yer almaktadır. Öğrenci rezidansları genç ve uluslararası bir yapıya sahiptir ve size tek bir binada ihtiyacınız olan her şeyi sunar: çamaşır yıkama tesisleri, TV, hazır yemekler veya ortak mutfaklar ve eğitim ve sosyalleşme alanları. Bütün öğrenci rezidansları bireysel, ortak ve üç kişilik odalar, Wi-Fi, ortak TV, ortak oturma / yemek odaları ve çamaşır makineleri sunmaktadır. Nevresim ve havlular temin edilmektedir. Yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemeği) veya tam pansiyon (kahvaltı, öğle ve akşam yemeği) seçebilirsiniz. 

Paylaşımlı Öğrenci Evleri

Tam donanımlı ve mobilyalı dairelerde diğer uluslararası öğrencilerle yaşayacağınız bu konaklama imkanında öğrenciler konforlu ve üretken bir konaklama için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olacaklar. Yurtdışında dil öğrenme deneyiminin tadını çıkarmanın, tıpkı sizin gibi diğer öğrencilerin yanında kalmaktan daha iyi bir yolu var mı? Paylaşımlı öğrenci evlerinde dört veya beş öğrenciyle bir daireyi paylaşırsınız. Don Quijote her zaman farklı milletlerden öğrencilerle bir öğrenci dairesinde konaklamak için elinden geleni yapmaktadır. Ancak, ortak dil genellikle İngilizcedir. Mümkün olduğunca İspanyolca konuşmak için birbirinizle bir anlaşmaya varmanızı öneririz.

Kuruluş Tarihi 1986

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • Intensive Spanish Programs
  • Official Exam Preparation
  • Specialized Spanish Programs

Akreditasyonlar

alto
alto
nafsa
ideal_quality_certificate
icef
eduspain

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1