Discover English

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Discover English, kişisel ve profesyonel olarak hayatınıza fayda sağlamak için birinci sınıf dil eğitimi deneyimi sunmaktadır. Genel ve Uzman İngilizce kurslarının ve sınav hazırlık kurslarının yanı sıra her öğrencinin tam potansiyeline ulaşmasını sağlamak için bir dizi katma değerli ekstralar sunan  Discover English'de İngilizce öğrenmek, harika deneyimlerin kilidini açmanın ve dünyanın her yerinden olağanüstü insanlarla tanışmanın anahtarı olacak. "English Australia'nın" üyesi olan ve kalitesi NEAS tarafından onaylanmış Discover English, Avustralya'daki uluslararası eğitim endüstrisinde istisnai bir sağlayıcı olarak kabul edilmektedir. Discover, 2017'de Cambridge English Değerlendirmesi'nden En İyi Yeni Sınav Merkezi Ödülü'nü kazandı ve Uluslararası Öğrenci Deneyimi Mükemmeliyet Kategorisinde Victoria Uluslararası Eğitim Ödülleri 2018'de finalist oldu. 

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen Discover English, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. Discover English farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

General English: General English programı, öğrencilerin samimi ve eğlenceli bir ortamda güven ve akıcılık kazanmaya odaklanarak İngilizce dil iletişim becerilerini geliştirir. İletişimsel bir yaklaşımla, öğrenciler çeşitli 'gerçek yaşam' durumlarında dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerini geliştirirler. Genel İngilizce öğrenmek size İngilizce konuşulan bir ülkede çalışmak ya da daha ileri çalışma ya da sınav hazırlık kurslarına devam etmek için güven ve beceri kazandıracaktır.

English Excel: English Excel, öğrencileri Cambridge B2 hazırlık kursumuzun zorluklarına hazırlamaya yönelik yoğun bir derstir. İngilizce Excel, yalnızca dil becerilerini değil aynı zamanda sınav stratejilerini geliştirmek için kapsamlı bir müfredatın yanı sıra entegre bir iletişim sınıfı yaklaşımı kullanır.

IELTS Preparation: IELTS şu anda yüksek öğrenim görmek veya küresel olarak göç etmek isteyen insanlar için dünyanın en popüler İngilizce dil yeterlilik sınavıdır. IELTS Preparation kursu, istenen IELTS puan çıktılarını başarıyla elde etmek için gerekli tekniklere odaklanarak hem genel hem de akademik testler için okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeyi kapsar.

Cambridge ESOL: Cambridge ESOL kursları öğrencileri Cambridge sertifika sınavlarına hazırlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Cambridge sertifikaları ömür boyu geçerlidir ve dünya çapında 11.000'den fazla işveren, üniversite ve devlet kurumu tarafından tanınmaktadır. Cambridge sertifika sınavları aynı zamanda pratik, gerçek dünya İngilizce'sine dayanmaktadır. Cambridge ESOL kursları, öğrencilere sadece bir sınavı nasıl geçeceklerini öğretmekle kalmaz, aynı zamanda öğrencilere gelecekte mesleki yaşamı olan herhangi bir öğrenci için gerekli olan öbek fiiller, konuşma dilleri, deyimler ve kollokasyonlar gibi daha karmaşık İngilizce unsurları sağlar. . Cambridge kurslarımız küçük, kapalı sınıflardır ve başlangıç tarihinden sonra yeni öğrencileri kabul etmemektedir.

English for Academic Purposes: Resmi yazma, araştırma ve eleştirel düşünme üzerine özel bir vurgu ile English for Academic Purposes (EAP) kursu, İngilizce sertifika, diploma, lisans veya lisansüstü düzeydeki derslerde daha fazla çalışma için gerekli becerileri geliştirmek, uygulamak ve iyileştirmek için tasarlanmıştır. Öğrencilere, bir makalenin genel standardını iyileştirmek için araştırma, bir tez cümlesi geliştirme, bir deneme iskelesi ve yazılı çalışmaları parlatma gibi çeşitli akademik süreçler yönlendirilecektir. Bütün bunlar sürekli geri bildirim ve önerilerle yapılacaktır, böylece öğrenciler seçtikleri yükseköğretim dersine girmeye hazır olacaklardır.

Konaklama

Discover English, aile yanında konaklama veya öğrenci yurdu için talep üzerine konaklama düzenlemeleri yapabilir. Tüm konaklama hizmetleri Discover English tarafından kontrol edilir, böylece güvenli bir ortamda kaldığınızdan emin olabilirsiniz.

Aile Yanı

Discover English öğrencilere Avustralya kültürü ve aile yaşamını tanıtarak geniş bir aile yanında konaklama ağına sahiptir. Aile yanında konaklama, kültürel alışverişi kolaylaştırır ve öğrencilere Avustralyalı ailelerle sürekli İngilizce pratik yapma fırsatı sunar. Öğrenciler Avustralya kültürünü öğrenirler, yeni yiyecekler, aktiviteler ve tutumlar deneyimleyerek öğrenirler. Haftaiçi günlerinde 2 haftasonu 3 öğün yemek hizmetinin sunulduğu ve sadece yemeksiz olarak konaklama ihtiyacının karşılandığı 2 farklı seçenek mevcuttur.

Öğrenci Rezidansları

Biraz daha bağımsız olmak istiyorsanız, Le Student 8, arkadaş edinmek, eğlenmek ve başarılı bir çalışma için isteyebileceğiniz her şeyi içeren kaliteli kampüs tarzı konaklama imkanı sunar. Orman evinde masa tenisi, bilardo, öğrenci barı ve restoran, resort tarzı yüzme havuzu ve barbekü alanı gibi birçok harika olanak sunulmaktadır. Öğrencilerin odalarında yemek ısıtmak için bir mikrodalga fırın ve diğer öğrencilerle yemek pişirebileceğiniz ve maliyetleri paylaşabileceğiniz tam donanımlı mutfaklar da vardır. Rezidanslar ayrıca film geceleri ve barbekü gibi ücretsiz ve ucuz sosyal aktivitelerin bir karışımını sunar, böylece çok düşük bir maliyetle harika bir sosyal yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.

Paylaşımlı Konaklama

Paylaşımlı konaklama, farklı milletlerden diğer öğrencilerle yaşama fırsatı sunar. Tek kişilik, ikiz ortak yataklı odalar ve yatakhane odaları arasında çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Diğer olanaklar arasında yemek odası, mutfak, oturma alanı bulunmaktadır. CBD, St Kilda ve Abbotsford'da kısa süreli ve uzun süreli konaklamalar mevcuttur. Discover English son zamanlarda 2Stay Accommodation ile bir ortaklık kurdu. 2006 yılında kurulan saygın bir uluslararası şirkettir ve Avustralya'daki İngilizce okulları için dünya çapında 700 ajansla çalışan en büyük konaklama sağlayıcısıdır.

Hostel

Paylaşımlı konaklamaya oldukça benzeyen, ancak daha büyük bir ölçekte olan hostel konaklama imkanının olanakları arasında ortak banyolar, mutfak, bozuk para çamaşırhane, spor salonu, eğlence alanı ve kütüphane bulunmaktadır. Güney Yarra ve Collingwood'da kısa süreli ve uzun süreli konaklamalar mevcuttur.

Sosyal Aktiviteler

Discover English'te öğrenme sadece sınıfla ilgili değildir, aynı zamanda diğer ülkelerden insanlarla tanışmak, sosyal etkinliklere katılmak, Melbourne yaşamını ve Avustralya kültürünü anlamakla da ilgilidir. Sunulan programlar dahilinde bir dizi ilgi alanına uygun düzenli sosyal aktiviteler vardır. Öğrenciler ayrıca hafta sonu turlarına kaydolabilir; Yarra Valley şarap turları, sörf dersleri, Büyük Okyanus Yolu, Phillip Adası ve çok daha fazlası.

 

Kuruluş Tarihi 2010

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Avustralya

Sunulan Programlar

  • General English
  • English Excel
  • English forr Academic Purposes
  • IELTS Preparation
  • Cambridge English B2 Fırst (FCE)
  • Cambridge English C1 Advanced (CAE)
  • Cambridge English C2 Proficiency (CPE)
  • Business English
  • English + Language Teaching Assistant

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1