Cork English Academy

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Cork English Academy, Cork City, South West Ireland'ın kalbinde yer almaktadır. CEA evcut olan en yüksek kalitede öğretimi sunmaya kararlıdır. 1978'de kurulan bir aile şirketi olan ve hala kurucusu Valery Cullen ve oğlu Marc tarafından ortaklaşa yönetilen CEA ilk açıldığından beri 40.000'den fazla öğrenciye kapılarını açmıştır. Biz de Quality English üyesi olan CEA gerçekten de İrlanda'da bu övgüyü layık olan ilk kolejdir. Dostça bir ortamda kaliteli eğitimin eşsiz karışımının gerçekten işe yaradığını kanıtlayan CEA, Cambridge ESOL, IELTS, BULATS, TOEIC ve Trinity College of London sınav merkezidir.

Dil Eğitimi

CEA'nın deneyimli akademik ekibi, eğitim ve akademik refahınızdan sorumlu çalışma direktörleri tarafından yönetilmektedir. Çalışma direktörleri, zaman çizelgesi ve sınıf listelerini düzenler ve ayrıca sürekli yeni kurslar geliştirilmesinde yer alır. Akademik ekip, Yurt dışında dil eğitimi deneyiminize mümkün olan en iyi şekilde başlayacağınızdan emin olmak için okuldaki ilk gününüzde sizi ağırlamak için orada olacaktır. CEA tüm öğrencilerin gelişimi ve refahıyla yakından ilgilenir. CEA'daki tüm öğretmenler, üniversite diploması ve yabancı dil olarak İngilizce öğretiminde tanınmış bir nitelik kazanırlar. Öğretmenlerin çoğu işletme, bilim, gazetecilik, dilbilim ve eğitim gibi alanlarda daha yüksek niteliklere sahiptir. Bilgili ve destekleyici öğretmenler, CEA'deki zamanınızın tadını çıkarırken İngilizce dil becerilerinizde ilerleme kaydetmenizi sağlar. Öğretmenlerin çoğu yurt dışında yaşamış ve çalışmış, bu yüzden deneyimlerden, evden uzakta yaşamanın nasıl bir şey olduğunu ve yabancı bir dilde ustalaşmak için neyin gerekli olduğunu bilmektedirler.

Konaklama

Size en uygun konaklama yerini bulmak, CEA'ya katılmanın ayrılmaz bir parçasıdır. Her bireyin farklı ihtiyaçları vardır, bu yüzden CEA seçim yapabileceğiniz çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Ev sahibi bir ailenizle ya da mutfaklı bir dairede kalabilirsiniz. Bir otele giriş yapabilir veya B & B'de bir oda kiralayabilirsiniz. CEA konaklama sağlayıcılarını dikkatle seçmektedir ve hepsinin titiz seçim prosedüründen geçtiğine güvenebilirsiniz. 

Aile Yanı

İrlandalı bir evde yaşamı deneyimleyeceğiniz ve gerçek yaşam koşullarında İngilizcenizi uygulayacağınız ev sahibi bir ailenin yanında yaşıyorsunuz. Ev sahibi ailelerimiz özenle seçilmiş, sizi evlerinde ağırlamaktan mutluluk duyan samimi yerel ailelerdir. Farklı bi kültür öğrenmek ve İngilizce'nizi devamlı pratik yapmak için mükemmel bir fırsat olan nb konaklama imkanında öğrenciler yemek hizmetinin yanı sıra aynı zamanda temel ihtiyaçlarının karşılandığı hizmetleri de almaktadırlar.

Öğrenci Rezidansı

Cork'ta kaldığınız süre boyunca daha bağımsız yaşamayı tercih ederseniz, şehir merkezindeki ortak bir dairede kalmayı seçebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanında gelen öğrencilerle arkadaşlık kurmak ve İngilizce pratik yapmak için mükemmel bir fırsat olan bu konaklama imkanında seçime bağlı olarak öğrencilere yemek hizmeti sunulmamaktadır. Öğrenciler tam teşekküllü mutfaklarda kendi yemeklerini hazırlayabilir ve belki de farklı kültürlerin lezzetleriyle tanışabilir.

Sosyal Aktiviteler

Sosyal Etkinlik Programı, Cork İngiliz Akademisi deneyiminin çok önemli bir parçasıdır. Öğrenciler sosyal ve etkinlik etkinliklerine katıldıklarında okulda öğrenme büyük ölçüde artar. Sosyal Etkinlik Programı, öğrencilerin gerçek dünyada dil becerilerini geliştirip geliştirirken İrlanda kültürü ve mirası hakkında bilgi edinmeye devam etmelerini sağlar. CEA öğrencileri, Cork'un ve çevredeki ziyaret etkinliklerinin, festivallerin ve ziyaret edilecek ilginç yerlerin yanı sıra okulun haftalık organize etkinliklerine katılmaya şiddetle teşvik etmektedir. CEA tarafından sunulan aktivitelerden bazıları aşağıdaki gibidir;

 • Cork Şehir Turu
 • Crawford Sanat Galerisi
 • UCC & Glucksman Gallery
 • Kahve ve muhabbet
 • Telafuz sınıfı
 • Fitzgerald‘s Park and Museum
 • Cork City Gaol
 • Blarney Kalesi
 • Cobh
 • Kinsale
 • FOTA vahşi yaşam parkı
 • Shandon Bells
 • St Finbarr‘s Katedrali

Kuruluş Tarihi 2012

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

İrlanda

Sunulan Programlar

 • General English Courses
 • Business English
 • Examination Preparation Courses
 • Academic Year

Akreditasyonlar

acels
marketing_english_in_ireland

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1