CES Centre of English Studies

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

1979'da kurulan CES, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere İngilizce dilini öğretme konusunda 40 yılı aşkın deneyime sahiptir. İngiltere'de tüm öğretmenler asgari olarak ya Trinity TESOL ya da Cambridge CELTA yeterliliğine sahiptir ve pek çok uzman EFL öğretim diploması ve derecesine sahiptir. İrlanda'daki tüm öğretmenler üniversite diplomasına ve ACELS tarafından tanınan bir öğretim kalifikasyonuna sahiptir ve birçoğu DELTA gibi uzman EFL öğretim yeterliliklerine sahiptir. İrlanda ve İngiltere'deki tüm CES okulları sadece deneyimleri için değil, aynı zamanda heyecanları, olumlu tutumları ve dil öğrenimini eğlenceli hale getirme yetenekleri için de seçilmiştir. Tüm CES okulları aile yanında konaklama ve çok çeşitli konaklama seçenekleri sunar. Birleşik Krallık ve İrlanda'daki personelimizin birleşik akademik bilgisi, idari becerileri ve deneyim derinliği, CES'in tam gereksinimlerinizi karşılayacak kurslar ve hizmetler sunabileceği ve sunabileceği anlamına gelir.

Dil Eğitimi

CES, İngilizce dilini unutulmaz ve eğlenceli bir deneyim haline getirmeye çalışmaktadır. Okul konumları, öğretim personeli ve yönetimi, İngilizce Dil becerilerinizi rahat ve samimi bir ortamda geliştirmeye odaklanmanızı sağlayacaktır. İster sınıfta isterse evde CES Online e-öğrenme platformunu kullanın, öğretmenlerin ana odağı siz olacak ve CES'de zamanınızı en iyi şekilde geçirmenize yardımcı olacak. CES'in ilk İngilizce dil yerleştirme sınavına girdiğiniz andan itibaren, odak noktamız İngilizce becerilerinizi geliştirmenizi ve bu harika dili daha güçlü ve daha iyi kullanmanızı sağlamak olacaktır.

Konaklama

Seçtiğiniz havaalanına vardığınızda, CES toplanıp aile yanında kalma veya ikametinize transfer edilmesini ayarlayabilir. Öğrencilerin çoğu özenle seçilmiş pansiyonlarda kalıyor, aynı zamanda birçok CES merkezinde kendi kendine konaklama imkanı sağlıyoruz. Transfer istiyorsanız, CES temsilcisi sizi havaalanında bekleyecek ve sizi doğrudan konaklama yerinize götürecektir. 

Aile Yanı 

Aile yanında konaklama imkanında, muhtemelen farklı bir ülkeden bir öğrenciyle İngiliz bir ailenin yanıda kalacaksınız. Aile yanı konaklama imkanıyla dersten sonra sürekli İngilizce konuşulan bir ortama girerek İngilizce yeteneklerinizi geliştirmekle kalmamakla beraber aynı zamanda İngiliz kültürünü birinci elden deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız. Aile yanında konaklamanız sizi rahat hissettirecek ve size temiz nevresimler ve banyo havluları sağlayacaktır. Tüm pansiyonlar ayrıca kahvaltı ve akşam yemeği de sağlayacaktır.

Sosyal Aktiviteler

CES, İngilizce dil becerilerinizi öğrenmenin ve geliştirmenin bizimle birlikte olmanızın ana nedeni olduğunu anlamaktadır, ancak aynı zamanda bu dünyanın dört bir yanından arkadaş edinmek için harika bir fırsat. Öğrenciler, her bir CES loksayonun her birindeki çeşitli ve heyecan verici sosyal ve kültürel programlardan tam olarak yararlanabilir ve bu programlar herkese gayri resmi bir ortamda tanışma ve İrlanda ve İngiltere'nin tarihini ve kültürünü deneyimleme şansı verir.

 

Kuruluş Tarihi 1979

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • Standart Genel İngilizce
  • Yogun İngilizce
  • Kombine Kurslar
  • Özel IELTS Hazırlık Kursları
  • Cambridge Sınav Hazırlık Kursu
  • İş İngilizcesi
  • Çok Hedefli Kurslar
  • Birebir İngilizce
  • İngilzce+
  • Öğretmenler için Sertifika Kursları (CELT)İ Öğretmenler için Mesleki Gelişim

Akreditasyonlar

british_council
acels
eaquals
ialc
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1