Carl Duisberg

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Carl Duisberg Centre, Almanya'daki yüksek kaliteli eğitim programları için yetkili ortağınızdır. Yoğun Almanca dil kursları çok etkili bir şekilde hedeflenmiştir, böylece öğrenciler en kısa zamanda dil öğrenme hedeflerine ulaşırlar. Deneyimli eğitim danışmanları ve dil eğitmenleri, öğrenme hedeflerinize ulaşmaya ve kariyer gelişiminizi ilerletmeye konsantre olabilmeniz için ideal öğrenme ortamını oluşturmak üzere kapsamlı ve kişiselleştirilmiş destek sağlar. Yüksek kaliteli Almanca kurslarına ek olarak, katılımcılarına uluslararası kabul görmüş sınavlar da sunan Carl Duisberg Centren talep üzerine konaklamanızı özenle seçilmiş özel bir konaklamada (ev sahibi aile veya ortak daire), konutlarımızdan birinde veya kaldığınız süre boyunca özel bir dairede ayarlayabilmektedir. Geniş kapsamlı eğlence programı çeşitli kültürel etkinlikler ve sporlar içerir ve size yerel cazibe merkezlerini görme, yeni arkadaşlar edinme ve yeni kazandığınız dil becerilerinizi uygulama fırsatı verir.

Dil Eğitimi

Carl Duisberg Centren'deki kurs sistemi Ortak Avrupa Diller Referans Çerçevesi'ne (CEFR) dayanmaktadır. Öğrencilerin dil seviyelerine göre doğru yerleştirilmesi ve öğrencilerin ilerlemelerinin düzenli olarak izlenmesi Almanca kurslarının standart özellikleridir. Tutarlı yüksek kalite, yoğun eğitim ve sistematik bir yaklaşım öğrencilerimizin başarısı için temel faktörlerdir. Berlin, Köln, Münih ve Radolfzell'deki Carl Duisberg Eğitim Merkezleri, CEFR'nin altı seviyesinde Almanca kursları sunmaktadır - A1'den C2'ye. Katılımcıların kurslarda edindikleri dil becerileri ölçülebilirdir ve tanınmış uluslararası standartlara dayanmaktadır. Her kursa başlamadan önce dil seviyenizi belirlemek için bir yerleştirme testi ve kişisel bir röportaj yapıldıktan sonra seviyenize uygun bir kursa yerleştirileceksiniz.

Konaklama

Birinci sınıf Almanca kurslarına ek olarak, Carl Duisberg Centren, isterseniz, özenle seçilmiş çeşitli konaklama birimleri sağlayabilir. Seçenekler arasında ev sahibi bir ailenin veya ortak dairenin bulunduğu özel bir oda, ayrı daireler, rezidanslar veya oteller bulunmaktadır. Tüm Carl Duisberg Eğitim Merkezlerimize toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilir. Katılımcılar Alman ev sahibi aileleriyle (çocuklu veya çocuksuz bireyler / çiftler) veya ortak konaklamalarda yaşıyorlar. Olanaklar arasında genellikle televizyon ve internet erişimi bulunan tamamen mobilyalı tek kişilik bir oda bulunmaktadır. Banyo ve mutfak ortaktır. Birkaç öğrenci birlikte yaşıyorsa, kurs katılımcılarının hepsinin aynı ana dili konuşmaması için konaklama ayarlıyoruz. Ev sahibi bir ailenin yanında kalmak isteyen öğrenciler kahvaltı veya yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemeği) dahil etmeyi seçebilirler 

Kuruluş Tarihi 1962

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

  • German Intensive Course
  • German Crash Course
  • German One-to-one Course
  • Preparation for German Exams

Akreditasyonlar

fadaf
fadaf

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1