British Study Centres

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

British Study Centres, yetişkin öğrenciler için yıl boyu eğitim merkezleri ve Birleşik Krallık'ta bir dizi yaz genç merkeziyle ödüllü bir İngilizce okuludur. Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve sınava hazırlık kursları, genç öğrenciler için programlar ve öğretmen eğitimi kursları sunan BSC İngilizce öğrenmek için en iyi ortamı sağlamayı taahhüt etmektedir.

Dil Eğitimi

Uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarıyla moden bir eğitim modelini benimseyen British Study Centres, öğrencilerine uluslar arası standartlara uygun bir dil eğitimi vermektedir. British Study Centres farklı beklentileri karşılamak için çeşitli kurs seçeneklerine sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

General English: Amacınız etkili iletişim kurmak, kariyerinizi geliştirmek veya akademik dünyaya girmek olsun, BSC'nin interaktif kurslar sadece İngilizce becerilerinizi geliştirmekle kalmayacak, aynı zamanda çok eğlenmenizi sağlayacaktır. 

Exam Preparation Courses: İster üniversite ister Cambridge English yeterlilikleri için IELTS, TOEIC veya TOEFL'a ihtiyacınız olsun, BSC'nin sınav kursları size sınavınızı geçmeniz için gereken becerileri kazandıracak şekilde uyarlanmıştır.

English Plus: Genel İngilizce derslerinizi ilginizi çekebilecek çeşitli müfredat dışı etkinliklerle birleştirebilirsiniz. Aşağıda bazı örnekler verilmektedir veya kendi özel ilgi programınızı oluşturabilirsiniz.

 • English Plus windsurfing or wakeboarding
 • English Plus cookery
 • English Plus the Edinburgh festivals

Konaklama

British Study Centre ile kaldığınız süre boyunca kaliteli konaklama sunmaktan gurur duymaktadır. İlk hafta boyunca, seçtiğiniz şehirde mutlu ve rahat hissettiğinizden emin olmak için ayrıca bir ekip çalıştırmaktadır.

Aile Yanı

Aile yanında konaklama imkanı, deneyiminizin en ödüllendirici ve ilginç kısımlarından biri olabilir. Ev ortamında yaşama ve kültürü ilk elden yaşama şansına sahip olacaksınız. Ayrıca sürekli İngilizce konuşulan bir ortamda bulunacağınızdan pratik yapma fırsatına da sahip olacaksınız. Aile yanı konaklama imkanında yemek hizmeti de sunulmaktadır.

Öğrenci Rezidansı

Uluslararası bir öğrenci yurdunda arkadaş edinin ve canlı sosyal hayatın tadını çıkar. Tüm konaklama seçenekleri, doğrudan okulla bağlantılı toplu taşıma araçlarına kolay erişim mesafesindedir. Bu konaklama imkanında öğrencilerin kendi yemeklerini yapmaları beklenmektedir.

Kuruluş Tarihi 1930

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Sunulan Programlar

 • General English & Skılls for Success
 • IELTS Preparation
 • TOEIC & TOEFL Preparation
 • Cambridge FCE & CAE Preparation
 • OET Preparation
 • English Prime
 • English Plus Activities
 • Internships
 • Private Lessons

Akreditasyonlar

british_council
alto
alto
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1