BEET Language Centre

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

BEET Langauge Centre, amacı sıcaklık ve samimiyet ortamında en yüksek standartlara ulaşmak olan bağımsız bir aile işletmesidir. Kaliteye motive olan öğrenci merkezli bir okul olan BEET öğrencilerinin aldığı özen ve ilgi düzeyiyle gurur duymaktadır. Okul orta büyüklüktedir ve 20 ila 40 farklı ülkeden ortalama 150 öğrencisi vardır; BEET'in büyüklüğü öğrencilerin ihtiyaç duyduğu bireysel ilgi ile uygun şekilde yapılandırılmış bir öğrenme programı sunmasını sağlar. Aslında büyüleyici bir 19. yüzyıl kilise okulu binası olan BEET artık en son teknolojiden de yararlanıyor.

Dil Eğiitimi

Hevesli ve motivasyonu yüksek bir öğretmen grubuna sahip olan BEET'in bütün eğitim kadrosunun Öğretim Sertifikası veya Diploması var ve hepsinin üniversite diploması veya aynı derecede bir diploması var. Bir ekip olarak, son derece kalifiye ve uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan BEET'in deneyim, İngilizcenizi geliştirirken derslerinizin tadını çıkarmanız için dersleri ilginç ve net hale getirmeye yardımcı olur. BEET İngilizce anlayışınızı geliştirmenize ve iletişim becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için daha geleneksel tekniklerle birlikte modern yöntemler ve teknolojiyi de kullanmaktadır.

Konaklama

BEET öğrencilerine ders dışında güvenli ve rahat yaşamalarını sağlamak için çok kaliteli konaklama seçenekleri sunmaktadır. Bunlar aşağıdaki gibidir;

Aile Yanı

BEET, Aile Yanında Konaklama veya Self-catering dairelerinde çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. Aileler, sundukları tesisler ve sizi rahat hissettirme yetenekleri için çok dikkatli seçilmektedirler. Evin bir üyesi olarak birlikte yemek yiyor ve ortak yaşam alanlarını paylaşıyorsunuz. Bir ailenin yanında yaşamak, evde İngilizcenizi de geliştirme fırsatı verir. 18 yaşından küçükseniz, bir aile yanında kalmak zorunda kalacaksınız. Öğrencilere kahvaltı ve akşam yemeği sunulmaktadır.

Öğrenci Rezidansı

BEET, okula en fazla 7 dakikalık yürüme mesafesinde bir dizi tipik aile evine sahiptir. Bu, biraz daha fazla bağımsızlık isteyen ve kendileri için yiyecek ve içecek temin eden öğrenciler için mükemmel bir seçenektir.

Sosyal Aktiviteler

Öğrencilerin BEET hakkında en çok sevdikleri şeylerden biri sosyal programdır. Haftanın en az 4 gecesi okula gelip akşam aktivitelerinden birine katılabilirsiniz. Ayrıca Londra, Oxford, Cambridge, Wight Adası ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi mükemmel yere öğretmenlerin yönettiği Cumartesi gezileri düzenlenmektedir. BEET ayrıca hafta ortası ve pazar günleri gezileri, tiyatro ve futbol maçları ile Avrupa'daki hafta sonları geziler sunmaktan mutluluk duyuyor! 

Kuruluş Tarihi 1979

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

İngiltere

Sunulan Programlar

  • General English
  • IELTS
  • Cambridge Examination
  • 40+ Courses
  • Options Programme
  • Specialist Courses
  • Bildungsurlaub
  • International Academic Year

Akreditasyonlar

british_council
quality_english
ialc
english_uk

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1