Azurlingua

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Azurlingua dünyanın her yerinden gelen gençler ve yetişkinler için Fransızca dil kursları düzenlemektedir. Her yıl, Fransızca dersleri almak ve Côte d’Azur'un olağanüstü ikliminin tadını çıkarmak için gelen 4.000'den fazla öğrenciyi ağırlayan Azurlingua'nın Fransızca dil kurslarına, dil yeterlilik seviyenizden bağımsız olarak herkes erişebilir. Azurlingua'nın hem titiz hem de eğlenceli olan öğretim yöntemi sayesinde hızlı bir şekilde Fransızca öğreneceksiniz. Fransa'nın Nice şehrinde Fransızca öğrenmek ve bölgenin kültürel zenginliklerini keşfetmek için eşsiz bir deneyim olan Azurlingua'nın Fransızca dersleri yüksek nitelikli, üniversite mezunu anadili Fransızca konuşan öğretmenler tarafından verilmektedir. 

Dil Eğitimi

Azurlingua'nın metodu, her öğrencinin sınıfa mümkün olduğunca katılmasına izin veren yeni bir etkileşimli yaklaşıma dayanmaktadır. Sınıflar öğrencilerin küçük grup etkinliklerinde kelime dağarcığı ve yapıları kullanırken iletişimsel hedefleri öğrenmelerine olanak tanır. ProgramlarıN içeriği Ortak Avrupa Diller Çerçevesi'ne dayanmaktadır. Fransızca'yı verimli bir şekilde öğreneceğiniz ve hem yazılı hem de yazılı olarak becerilerinizi geliştireceğinizin bir garantisidir. Sadece Fransızca öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda gerçek hayatta da kullanacaksınız.

Konaklama

Azurlingua gençler ve yetişkinler için çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadir. Fransızca dil bilgilerinizi geliştirmek için Fransız ev sahibi ailenin yanında kalabilir veya uluslararası atmosferi için okul konutunu seçebilirsiniz. Konaklama seçeneklerinde tam pansiyon ve yarım pansiyon seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçimle beraber öğrenciler günde 3 öğün yemek ve farklı hizmetlere erişebilmektedirler.

Sosyal Aktivitler

Azurlingua animasyon ekibi her hafta gezi ve etkinlikler düzenlemektedir. Öğrenciler güzel Fransız Rivierası'nın sunabileceği olağanüstü kültürel mirasın (Monako, Cannes, St Tropez…) tadını çıkarmaya ve keşfetmeye teşvik edilecektir. Aktiviteler ve geziler öğrencilerin öğrenme süreçlerini eğlenceli hale getirmek aynı zamanda öğrencilerin sosyalleşmelerini sağlayarak günlük dil yeteneklerininde gelişmesini sağlamaktadır.

Kuruluş Tarihi 1990

Şubeler

Okul hakkında genel bilgiler

Fransa

Sunulan Programlar

 • Standard French Course
 • Intensive French Course
 • Super Intensive Course
 • Combined French courses
 • Preparation for the DELF
 • Academic preparation
 • Business French
 • Standard 30+ French Courses
 • Intensive 30+ French Courses
 • 50+ French courses
 • French private lessons

Akreditasyonlar

fle

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrencilerimizden Yurtdışı Eğitim Deneyimlerini Dinleyin

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEK FORMU

YURTDIŞI EĞİTİM HAKKINDA

Yurtdışı Eğitim Programları ve Ülkeler
whatsapp1